Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kubus juz chyba zasypiał ale sie obudził, maz sie kapie a ja przed kompem, winka troche pije, jak tak bede znowu przesadzac to znowu przytyje, mówie o kolacji 😜 ale mam 64 kg to jest spoko i tak 2 mniej niz przed ciazą 😉 he, a fajny przepis Anulka, ja na święta pomagam tesciowej i jade do mamy na wigilie;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to co zrobil jakies 1h temu to szok...policje wezwalam i mam nadzieje ze go dorwa...
wpadl do domu wsciekly ze go ktos pobil w knajpie i zaczol sie miotac tzn: rozwalil szybe w drzwiach w pokoju, rzucil laptopem (o dziwo dziala) swoj telfon rozwalil o ziemie a przy okazji w tym amoku dostalam w twarz z otwartej....
mam nadzieje ze go zamkna w izbie a jutro walizeczki aut i niech do warszawki spierdala moze rozum po jakims czasie wroci....
dziewczyny pije juz drugie piwo bo mnie nerw wziol i normalnie rycze bo co??? znow to samo ???? po piwerwszym malzenstwie ja dzikeju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde 🤢

laaf, nie wiem co mam Ci powiedzieć...

wygarnij mu jutro prosto w twarz wszystko. Postaw sprawę na ostrzu noża. Przecież głupi facet nie jest, to może coś do niego dotrze... Z tego co piszesz, to jeżeli nie postawisz mu jasnych warunków i porządnie nie nastraszysz, to z biegiem czasu będzie coraz gorzej... 😞 😞

Boże, mam nadzieję, że Wam się ułoży... ale musisz być twarda Asiu.
Ojjj, się pokręciło 😞 😞

Wypłacz się, czasami to pomaga. I pokurwiać nam też możesz 🙂 ja pewnie dziś znów zarwaną nockę mieć będe, to mogę tu z Toba gadać, aż padniesz ze zmęczenia albo z nudów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko co tu się porobiło 😞
kurwa mać alkohol jest dla ludzie ale kto nie może pić ten niech nie pije 🤢 dostaje się małpiego rozumu 🤢 niech przemyśli sprawe i może zmądrzeje na izbie!!!

Laafiku mój kochany wypłacz się bo co innego możesz dzisiaj zrobić :* buzi ode mnie wielkie i od Zuzki :*

ja lece do wyrka :* dobranoka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co...

ciągle gdzieś słyszę, że jakieś małżeństwo albo związek się rozsypuje, że ludzie się nagle zmieniają i znika ta chemia... i tak sobie myślę, że trzeba mieć cholerne szczęście, żeby trafić na właściwą osobę i być razem do końca...
I tak się zastanawiam, czy ja to szczęście mieć będę, czy za jakiś czas wszystko się posypie i szlag trafi... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, do Ciebie należy decyzja co z nim zrobić, TY dokonasz kalkulacji. Trzymam kciuki aby to była najlepsza i najmądrzejsza decyzja. Jestem z Tobą.
Nie mogę Ci radzić, ale wiem jedno, NIGDY ale to NIGDY nie można tknąć kobiety!!! PO pijaku, po trzeźwemu nie ważne, nie powinien Ciebie tknać.
Tak jak czytam Twoje posty, TO WIEM ŻE JESTEŚ MĄDRĄ I FAJNĄ KOBIETĄ A TAKŻE KOCHAJĄCĄ MATKĄ I ZASŁUGUJESZ NA TO CO NAJLEPSZE, BEZWZGLĘDNIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WB moje pierwsze malzenstwo rozpadlo sie prze klotnie i bicie!!!!!
zaraz dzwonie na komnede zeby zrobili mu badania toksykologiczne bo to nie byl on!!! zawsze jak popil to misu przytulalaski a dzisiaj masakra....

komsi kolne na komende i sie oodezwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiejska Baba napisał(a):
Laaf, do Ciebie należy decyzja co z nim zrobić, TY dokonasz kalkulacji. Trzymam kciuki aby to była najlepsza i najmądrzejsza decyzja. Jestem z Tobą.
Nie mogę Ci radzić, ale wiem jedno, NIGDY ale to NIGDY nie można tknąć kobiety!!! PO pijaku, po trzeźwemu nie ważne, nie powinien Ciebie tknać.
Tak jak czytam Twoje posty, TO WIEM ŻE JESTEŚ MĄDRĄ I FAJNĄ KOBIETĄ A TAKŻE KOCHAJĄCĄ MATKĄ I ZASŁUGUJESZ NA TO CO NAJLEPSZE, BEZWZGLĘDNIE!


całkowicie się zgadzam z WB bez dwóch zdań!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIATM 😞
Oj LAAF cholera jasna ale ci wspołczuje takiej sytuacji , badz dzielna , ja ci nie musze pisac co masz robic juz raz przechodziłas ten film takze my tu wszystkie za toba jestesmy 😘 😘
Ale wiecie co jak tak poczytałam wase posty to asz sie lezka zakreciła jak my sie tu wspieramy ahh i sie wzruszyłam 🤨, naprawde az miło to sie czyta wszystko , az mi sie poplakało 🤔
LLafiku daj znac jak sie sytuacja ma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobitki, tak siedzę i czekam na Laafika i podrążyłam przy okazji temat tych puzzli. Tu są artykuły na ten temat: lista zabawek uznanych u nas za niebezpieczne + oryginalny artykuł po francusku i jego koślawe tłumaczenie. Może się której przyda, więc wrzucam.
http://www.branzadziecieca.pl/?page_id=3320
http://www.google.com/hostednews/afp/article/ALeqM5iMT7E5_Bdx2FoxNDARX5Osu9mHKQ?docId=CNG.6e7d5c107b2e156d9c0fc9e7631e049e.201
http://translate.google.fr/translate?hl=fr&sl=fr&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.google.com%2Fhostednews%2Fafp%2Farticle%2FALeqM5iMT7E5_Bdx2FoxNDARX5Osu9mHKQ%3FdocId%3DCNG.6e7d5c107b2e156d9c0fc9e7631e049e.201
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozmawialam, biedna Laafik. ALe to silna bestia jest, i ten kurwa nerwus musi sie wyluzowac i nie ma bata na swieta wyleci do wawy, o i le nie przywiaze sie do grzejnika we wrocku. albo na kolanach zacznie laafika blagac, ale watpie zeby sie ugiela...

uuu z rna mi sie przekllo... brzydko...jakos do tej kawy nie pasuje... obiecuje poprawe od drugiej zaczne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...