Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja krolika polowac nie bede ale zaierzam kupic cielecine i dac malemu...kukurydza Ann?? kurcze kojarzy mi sie jako ciezko strawna 🥴

Generalnie ja dodaje po jednym nowym produkcie bo zawsze mozna wyelimionowac to co nie mlodemu nie podchodzi. Jak narazie wszystko mu podeszlo ale kij wie czego w pewnym momencie moze nie zaakceptować ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No może macie rację, żeby na pierwszy raz nie szaleć. Ale co do kukurydzy, to w tej mojej rozpisce jest w drugiej grupie warzyw, które się wprowadza, razem z brokułem, kalafiorem, cukinią, kabaczkiem, patisonem, KAPUSTĄ, brukselką, fasolką szparagową i czerwoną soczewicą.
Mam jeszcze cukinię, ją to chyba dla dziecka trzeba obrać ze skórki i wydłubać ziarna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann nie obraz się ale strasznie szybko takie wzdymające warzywa wprowadzacie. Zacznij od czegoś lekkiego a potem dopiero wprowadzaj po jednym warzywie. Co za dużo to nie zdrowo.
Bo jeszcze Stasia brzuszek dostanie jakichś rewolucji.
Co do kukurydzy to nawet mi nie przeszło przez myśl żeby dawać, cukinię bym dała bez problemu tylko bez skórki i pestek.

Zuziek a jak tam się czuje Zuzia, lepiej jej po antybiotyku.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, ja się tak łatwo nie obrażam 😉 Jakbym nie była gotowa na odpowiedź nie po mojej myśli to bym Was nie pytała 🙂
Z tych wzdymających to na razie chcę się ograniczyć do brokuła, a resztę jak skończy 6 miesięcy. Myślałam o tej kukurydzy, bo przecież daje się kleiki kukurydziane i one właśnie są lekkostrawne. No popcornu to mu nie zafunduję na początek 😉
A swoją drogą ciekawe jak różnią się te schematy - u mnie np. pomidor jest dopiero w warzywach po 10. miesiącu (bo może uczulać). Napisz, tak z ciekawości, jakie warzywa są wg Twojego po 5. i 6. miesiącach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoś dziękuje za życzenia i mówi, że się nie gniewa na ciotki, bo przecież musiałby już to z 6 razy zrobić, a po drugie mama nie ma suwaczków więc nie sposób o wszystkim pamiętać.

Ann
ja ostatnio dodałam do jarzynowej zupki koperek i Małemu średnio smakowało.
A jeśli chodzi o kukurydzę to gerber dodaje ją już do słoiczków 5+, podobnie jak zielon groszek i pomidory. Brokuły są już w słoiczkach 4+ także sama widzisz...
A co za schematy żywieniowe posiadacie?? Podzielcie się proszę. I jeśli mogę prosić o linka do bloga z jedzonkiem, bo ja gapa i nie zapisałam sobie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mADALENA AJ NIC NIE MÓW W PONIEDZIAŁEK MIJAŁ TERMIN I MĄŻ DZWONIŁ TO MU BABA POWIEDZIAŁA ŻE SPRAWA POSZ ŁA DO UBEZPIECZYCIELA I ŻE INFO PRZYJDZIE NA E-MAILA W TYM TYG I KUŹWA NIC NIE PRZYSZŁO JESZCZE

ALLEGRO TEŻ DZIŚ ODPISALI ŻE JEST NIE CZYTELNY SKAN DOWODU WRR... 😠 😠 😠 😠
A TEGO DNIA CO NAM SIĘ WŁAMALI ZAŁOŻYLIŚMY DRUGIE KONTO I DZIŚ PRZYSZEDŁ KOD AKTYWACYJNY I WYSTAWIAM WSZYSTKO OD NOWA ZE 3 DNI MI CHYBA ZEJDZIE ALE MOŻE COŚ SIĘ RUSZY TYLE ŻE NOWE KONTO I LIPA 0 KOMENTARZY

LAAF JAK NIE BEDZIE CHCIAŁ PRZESTAĆ PIĆ TO WSZYWKA NIE POMOŻE W TAKICH TEMATACH JESTEM NA BIEŻĄCO BO MOJA CIOTKA CO RAZEM PRACOWAŁYŚMY MA MĘŻA ALKOHOLIKA I WSZYWKĘ "PRZEPIŁ" ALBO SOBIE WYDŁUBAŁ BO TO NA TYŁKU MIAŁ WSZYTE TEGO NIKT NIE WIE WYSŁAŁA GO NA PRZYMUSOWE LECZENIE WYSZEDŁ NA PRZEPUSTKE I ZACHLAŁ I GO WYWYALILI DOPIERO JAK POSZŁA DO SĄDU ZŁOŻYŁA POZEW O ROZDZIELNOŚĆ MAJĄTKOWĄ I ALIMENTY NA DZIECI TO SIĘ OPMAIĘTAŁ I SAM SIĘ ZGŁOSIŁ NA LECZENIE I JUŻ Z PÓŁ ROKU NIE PIJE

WIĘC KOCHANA M,YŚLĘ ŻE TO ZAWCZEŚNIE I LEPIEJ JAKBY SIĘ ZGODZIŁ NA PSYCHOLOGA BO Z WSZYWKĄ MUSI SOBIE RADZIĆ SAM A Z PSYCHOLOGIEM SĄ ROZMOWY ITD

WSZYSTKIEGO NAJ DLA PÓŁROCZNIAKÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja często kukam na oseska ale w domu mam taką tabelę z podstawowymi warzywami i do niej zaglądam. Potem postaram Ci się ją kleić.

http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/co-kiedy-w-diecie-dziecka/166-produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-6-miesiac-zycia.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja se pospałam z moim dzieckiem ☺️ bo głowa mnie bolała 😞 i dalej boli nosa już nie czuje od smarkania 🤢 a ta mała cwaniara niestety robiła mi cały czas pod górke ehhh 🥴

Madalena a Zuzka całkiem nie źle dalej ma katarek i kaszle ale się nie dusi w nocy nie słychać żeby miała problemy z oddychaniem jutro idziemy na kontrole zobaczymy co powie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...