Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobra, idę spać. Od pokąpielowego cyca były już przepisowe dwie pobudki na dokładki, mam nadzieję, że następna dopiero za kilka godzin, choć nie wiem na co liczyć, bo Stasiek dzisiaj jakiś strasznie poirytowany i okropnie na nas krzyczał cały dzień 😮
Dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann napisał(a):
Dziś się dowiedziałam, że na zatwardzenia dobre są też probiotyki. Jeszcze nie sprawdziliśmy na Staśku, ale mamy zamiar. U nas pomysł z piciem nie przechodzi, bo butla jest be, a na sam widok łyżeczki Stasiek zaciska paszczę 🤢 Pozostaje cyc albo pomoc babci, której dziś udało się wkarmić pół słoiczka obiadu (robiąc wyścigi, czy szybciej do paszczy zdąży łyżeczka czy pielucha 🤪 ).

Ann ja juz nieraz pisalam jak kacper mial problemy z kupa jak byl malusi i dostawal probiotyki,i mu naprawde pomogla ja podawalam biogaie i jest rewelacyjna tylko jej minusem byla cena okolo 40 zl ale jak mus to mus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Kub us miał dzis jedna pobudkę o 2, apotem o 7 30 sie obudził juz i teraz dalej spi, o 8 zjadł. ja troche ogarniałam i czekam na wiadomosc od Przyjaciółki czy test wyszedł pozytywnie 🤪 🤪 🤪 oby, mmay taka nadzieję, ma 36 lat i stara sie juz lata o dzidziusia, wszystko z nimi ok ale nie wychodziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

U nas dzisiaj znowu ciężka nocka, ale widocznie tak ma być bo nijak nie idzie sobie z Majką poradzić 😞

Dzisiaj chyba teściowej zajde za skóre 😠 😠 😠 Marysia dzisiaj obudziła się ok. 8 sama bawiła się w łóżeczku do 8:40 (i nie marudziła więc nie podchodziłam), potem przebieranko i papu. Siedziała grzecznie w krzesełku i bawiła się kwiatkiem kiedy przyszła teściowa. Skoro już była więc poszłam włączyć pranie. Odniosłam tylko miskę do naszej łazienki, a tu z małą na rękach ucieka na dół do siebie- i się noszą. Zapytałam czy w krzesełku to nie mogła siedzieć?! ale nic sobie z tego nie zrobiła 🥴 po co brać dziecko na ręce jak jest grzeczne????? można ją wziąć na dywan i pobawić się klockami czy czymś innym... jasna cholera, ale jestem złaaaaaaaaaaa. wrrrrrrr Generalnie teraz ma iść spać (zawsze po 2 godzinach zabawy) a tak to mi ją rozreguluje 😞

A pochwale moją malutką perełkę- wczoraj miała dzień próby z kubkiem niekapkiem i dopiero ok. 19 udało się i wypiła nie dławiąc się 50ml 😁 do tego kiedy leżała na kanapie śpiewałąm jej kolędy i przez 30min słuchała. Uśmiechałą się , bawiłą smokiem i słuchałą- ależ byłam szczęśliwa 😉 i potem poszła spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

a to ja też się pochwalę. Małemu wychodzi ząbek. Jest przy tym trochę płaczu ale noce póki co mamy przespane także jest dobrze. Mały przyjmuje pozycję czworaczą 🙂 A od 2 tygodni potrafi sam siedzieć. Do tego nauczył się w końcu kulać z plecków na brzuszek. A myślałam, że po tej szynie ominie ten etap skoro potrafi już siedzieć...

Zaglądam tu tylko po to, żeby zagłosować także miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

a my wczoraj byliśmy u lekarza dostała syropek ma brać przez 3 dni i kropelki do noska + cebion osłuchowo jest czysta i gardełko też tylko katarku troszkę leci

wczoraj nie miałam kiedy cokolwiek napisać bo przyjechał męża brat z żoną i synkiem mały super ale tak głowę roznosi że masakra dostała ciuchcie na baterie i chyba mu schowam bo nie idzie wytrzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

widzę że dziecięcy słownik na tapecie 🙂 .... mój Młodociany narazie najchętniej posługuje się słowem "tata " , co mojego męża niebywale ustroiło w piórka rzecz jasna 🙂 😉 ... ale najfajniej wychodzi jak zapytam Antka np :
- kto zrobił kupę ? - na co Młody :
- tata 🙂 🙂

poza tym jeszcze dada, dzidzi , nie , ide , a co .... mama jakos nie może mu narazie przejść przez gardło 😉 🤨

a my dziś czekamy na spózniongo Mikołaja w osobiach dziadka i chrzestengo , troszkę się jeszcze pogościmy , a wieczorem znów musze Bąble do babci zawiezc bo jutro do roboty ... a dopiero co ich dziś po nocce odebrałam ... daremny mam ten grafik na koniec roku !
za to styczeń już troszkę luźniejszy ...

ahhhhh ... no i zęba mamy drugiego przecież!!!! ....juz od tygodnia ponad, ale zapomniałam napisać

Buziole kobietki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ann ale mieliście pięknie ubrany stół u. Nam święta upłynęły poza domem. W pierwszy dzien byliśmy u Taty a w drugi u teściów. Ale jakoś nie czułam wzniosłej atmosfery. ( w Boże Narodzenie była 1 rocznica śmierci babci 😞 )
Jak narazie nie mogę pochwalić sie jak Wy nowymi postępami u Piotrusia , a nie mogę nauczyłam go bić brawo 🙂 Jeżeli chodzi o ruchliwość to jak narazie nie wskazuje gotowości do raczkowania.
Ale jak go posadzę to nawet chwilę siedzi samodzielnie. Zębole górne mu się ruszyły ma całe dziąsła popuchnięte może w końcu wyjdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, stół rzeczywiście był elegancki, ale to u Cioci, nie u nas 🙂 U nas w rodzinie się zresztą na to zwraca uwagę, więc już kombinujemy, jaką strategię przyjąć przy Staśku: czy foliowa cerata, pełen luz i brak stresu, czy też porządny materiałowy obrus, nauka zachowania przy stole i na wszystkich obrusach plamy które się nie dadzą sprać 😉 Na razie sensownym kompromisem wydaje mi się materiałowy obrus, na którym Stasiek będzie miał wydzielone terytorium za pomocą plastikowej maty którą w razie awarii da się łatwo wytrzeć 😉
Stasiek ostatnio nauczył się (nie wiemy nawet od kogo) marszczyć nos i fukać jak mały jeżyk. Czasami robi to dla zabawy (podoba mu się to bardzo), a czasami jak chce na kogoś nakrzyczeć. Wygląda to prześmiesznie i niestety nie udaje mu się w związku z tym osiągnąć zamierzonego celu, bo osoba nafukana pęka ze śmiechu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo elo 😉

my dzisiaj znowu po chałpkach 😁 Zuzka znowu prezent dostała 😁 ale takie duże body dostała że chyba jak rok bedzie mieć to je dopiero założy a rozmiar tylko 80 🤔 :P haha jak bede mieć zdjęcia z Jeni (tym małym pulpecikiem od kolezanki) to wstawie 😁 a swoja droga dzisiaj takiego pawia na mnie pusciła że aż mi się niedobrze zrobiło prosto w krocze 😎 hehe

Ann Stasiek boski 🙂 mina bezcenna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej widze że jeszcze tematy świąteczne u nas nadal goście a nam wreszcie allegro ruszyło
i dziś dostaliśmy akt własności działki pod nasz domek he he

igula próbuje urwać karuzele a katarek już prawie przeszedł

a my musimy sie pochwalić że Iga w pozycji czworaczej podciąga nóżki pod siebie tylko nie bardzo czai co z rączkami zrobić i często ląduje na nosku ale dziś 2 razy wysunęła jedną rączkę do przodu a potem bach no ale postępy są spore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe no moja Zuzia np. stoi sama jak jest oparta całym ciałem o np. oparcie tapczanu twardo na nóżkach stoi ale to jeszcze daleko do chodzenia 😜

a z raczkowaniem to to samo co Igusia Sylwii sama wskoczy do pozycji czworaczej ale ruszyć sie nie umie ani ręką a ni noga więc bach na brzuch i pełza do wyznaczonego celu 😁

a i dziecko mi dzisiaj padło i już śpi od 30min ☺️ troszkę za mało zjadła ale może prześpi noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...