Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja bym chciała troszke odespać ale ledwie się położyliśmy młoda już nie spała 😞 Pech że mnie wszystko obudzi a miśka nie. Więc ja się bawie z Marysia a tatuś śpi...

Wczoraj wieczorem Maja zjadła 70ml kaszki i wypiła 120ml mleka i wyobraźcie sobie że o 23 już chciała jeść 😞 😞 nie wiem co zrobić żeby ten bąbel przespał całą noc 🥴 🤨

Co do kina to my ostatnio wykupiliśmy sobie za 5zł tydzień oglądania filmów na www.filmolandia.net.pl i robimy sobie mini kino w domku jak już Marysia śpi 🙂 a teściowej nie trzeba namawiać do zostania z wnuczką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Wszystkiego naj dla Antosia 🙂
Stasiek wciągnął znowu 3/4 kartofla ode mnie z talerza metodą oderwać kawałek ręką, zrobić kulkę i do dzioba. Ponawiam pytanie: czy myślicie, że tą metodą mogłabym mu wciskać te pół żółtka co drugi dzień? Jutro coś pokombinuję z mięskiem żeby wchodziło z mojego talerza. Widzę że jemu nie znudziło się jedzenie jako takie tylko jedzenie łyżeczką jest nuuuuuuuuuuuuuudne. A ja nie mam cierpliwości robić za każdym razie teatrzyku żeby dziób się otwierał (i tak się zresztą nie otwiera).

Acha, nam pampersy z Rossmanna nie podeszły - nie umieliśmy ich dopasować i przeciekały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheheh Komsi macanki w kinie byly na poczatku znajomosci, teraz sie korzysta z mozliwosci poogladania filmu a powiem Wam ze warto ten Weekend obejrzec...niby komedia gagsterska ale dosyc ostra...i posmiac sie mozna bylo, owszem czasem zart wymuszony ale jak debiut Pazury - polecam 🙂
Zuziaku dalej polujemy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wymkłam się na miasto na chwilę kupiłam bluzkę. Ale powiem Wam że teraźniejsza moda mi wogule nie odpowiada. Nie było nic w moim stylu. W ostatniej chwili zobaczyłam bluzkę i ją kupiłam. Jest biało czarna. Z tyłu wygląda jak by się miało czarny sweterek a pod spodem białą bluzkę. A z przodu jest jak by do tego sweterka doszyta biała bluzka z żabotem i na dole z pod tego sweterka wystaje 10 cm białej bluzki.

Musze spróbować jakichś innych pampersów bo oryginalne poszły do góry. Spróbuje tych z rosmana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja glupek zadalam ci Laafiku pytanie na co do kina, aTy od poczatku pisalas na weekend...aj myslam ze weekendowo... ot dobrze ze mam itvn, to powiedzieli cos potem o tym filmie i przynajmniej wiem o co kaman....

Zuzaiku menda byla szybsza... ciekawe czy mnei tez ogolocila, a niech zabiera jak jej to radosc sprawia, innego orgazmu nie przyla nigdy to sie tym podnieca... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, ja dae Maxymolowi samo zoltko ugotowane na medium, w smie na twrdo bo sie juz nie leje i daje ot tak i wtedy lyzeczka herbaty do popicia, bo to za suche...a niuniusiek nie ma najmniejszej ochoty pic czegokolwiek, wiec dzis lyzeczka mu wcisnelam to spil troche..ale przyznam ze meczaca sprawa z ta lyzeczka i herbata...jak sobie pomysle, ze Zuziek podawala Zuzi mleko lyzeczko to szczerze wspolczuje... no chyba zeby miec zajebiscie gleboka lyzeczke to wtedy tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...