Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
powiem Wam ze strata dziecka jest czyms co wydaje mi sie jest nie do przezycia...mojej kolezanki z pracy kolezanka urodzila w zeszlym tygodniu i malenstwo zmarlo 😞 szczegolow nie zna ale ta kolezanka prosila ja zeby do niej przyjechala...a ona biedna mowi ze nie wie nawet jak ma sie zachowac...nie dziwie sie bo co takiej osobie powiedziec? nie ma slow pocieszenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann aktualnie jestem na warzywach, kurde maskara w ogole nie chce mi sie jesc... jem bo wiem ze trzeba... Sernik w piekarniku, dzis z jakiegos bloga z netu.
Znajomi wpadna jutro, palki kurczakowe zrobie w worku tym na obiad, mam ochote 😉
a kulki z kasza i shcabowym i zoltkiem jakies suche byly. maxymowi i tak trzeba rozgniatac wszystko, bo nie ogarnia memlac dziaslami. Wiec na razie poprzestane na papkach, ale bede mu gryczanke dodawac bo fajny aromacik. tylko ze sobie dziecie nie radzilo, kupilam mielone wolowe, jutro zrobie mu spagetti 😉

Boze biedna dziewczyna... polowa cazy;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
laaf napisał(a):
Komsi ja trza to trza i jedz...

Zuziaku mam nadzieje ze macie co nie co:P


hahaha jak ty mnie znasz :P 🙂 hihihi 😎


nio,nio, znam ale jakby oczywista ze babole sie spiknely to drinkuja 😁 a ja jak tradycja (moja 😜) nakazuje piffkuje w sobote wieczor 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj Maxym trzasnal zielona kupke jak ja zjadlam szpinak... wysypana mial buzke szyjke tez mocno na czerwono, to byl caly czas tradzik niemowlecy. skonczyl dwa miechy i minal i wiecej nie powrocil. Spokojnie z diagnoza o skazie bialkowej. W poniezdialek lekarz wiec obserwuj, jak sie niunka zachowuje. Ja bym poczekala, ale ja na ogol luzak jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spoxik. Mi babka kiedys w kosciele podeszla zajrzala do wozka a MAxymo byl strasznie wyspany i mi zdiagnozowala skaza bialkowa... na drugi dzien polozna kazala mi przy nastepnym spotkaniu tej szarlatanki puknac ja w trabe... no miala fuksa nie widzialam jej wiecej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a my mieliśmy gości i właśnie pojechali bo dzieciaki śpiące

Laaf no na razie tylko przez internet sprzedajemy w tym tygodniu walneliśmy sobie szyld na balkonie o taki

[URL=http://img830.imageshack.us/i/35321155.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7366/35321155.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

to może ktoś do domu przyjdzie coś kupić bo mieliśmy pare przypadków że ktoś obczaił w necie a chciał odebrać na miejscu
tylko u nas lipa bo musze na góre każdego prowadzić bo na dole nie ma gdzie tego trzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UUU w 20tc stracić dzidzie to już bardzo późno. Mój mąż ostatnio też przyniósł newsa z pracy, że dziewczyna która jest już w bardzo zaawansowanej ciąży może stracić dziecko albo będzie chore. Żal mi jej bo wcześniej już poroniła a naprawdę bardzo fajna z niej osoba (non stop tryska dobrym humorem) a takie sytuacje mogą dobić...

U nas choinka jeszcze stoi 🙂 dzisiaj po powrocie do domu stwierdziłam że w poniedziałek się z nią rozprawie 😉

Hehe babcinej zupki też nie chciała 😉 nie żebym się cieszyła bo wolałabym żeby zjadła, ale babcia w końcu się przekonała że mówie prawdę 😘

Marysia jak nigdy dopiero co poszła spać a jest prawie 22 🤪 zobaczymy jak będzie wyglądała ta noc.

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas Aga szaleje. Była śpiąca, ale szkoda jej tracić czas na spanie, skoro można się jeszcze trochę pobawić 😎

Ja dziś mam wilczy apetyt, żarłabym i żarła... nawet Aga dziś, jak nigdy, wypiła 130 ml mleka z kaszką 😮

20 tc... masakra 😞 jeszcze na samym początku ciąży chyba jest... łatwiej? Bo się nie czuje dziecka, nie ma jeszcze takiej więzi, nie widać brzucha, więc ciąża jest tylko takim... wyobrażeniem. Tak sobie myślę, że my, czerwcóweczki 2010 miałyśmy kupę szczęścia, bo wszystkie dzieci żyją, wszystkie dzieci są w miarę zdrowe (bez żadnych poważnych wad wrodzonych, chorób genetycznych itp). Oby to szczęście się nas już do końca trzymało 🙂

idę się myć i zjem jakąś kolację. Ciekawe o której Aga padnie i jak długo będzie trwać usypianie jej. I w ogóle jak noc będzie wyglądać 🤨

Kolorowych snów i spokojnej nocy! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamuśki po dość długiej przerwie, choć nie pisałam ale codziennie strałam się Was poczytać , niestety przez 2 tygodnie walczyliśmy z przebiciem się dwóch jedynek Bartka, biedak w nocy ledwo spał 4 godz i żadne maście nie skutkowały 😞 a ja po takich zarwanych nocach i dniach prawie że całego marudzenia nie miałam siły żeby cokolwiek naskrobac.
Od wczoraj jest już o wiele lepiej a i żeby już przeszły przez dziąsełka więc była pierwsza noc kiedy Bartek zasnął o 22.20 i spał do 5, troche pomarudzil przez sen i znow zasnal i spał do 8.
A tak mi go było cały czas żal 😞 na szczęście jest już dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini, ja już tak do końca nie pamiętam, ale Stasiek też miewał różne wysypki, lekarka trochę panikowała i kazała nie jeść tego czy tamtego, ja raczej słabo jej słuchałam w tej kwestii i chyba dobrze bo samo przechodziło po jakimś czasie. To oczywiście może być alergia i może być skaza, ale na podstawie kilkudniowej wysypki na pewno bym tego nie wyrokowała, może być trądzik niemowlęcy, może być cokolwiek. Spokojnie, nie panikuj tylko zacznij zapisywać dokładnie, co jesz danego dnia.
Co do kup zielonych to mogą się pojawiać jak zjesz coś nowego, ale nie oznaczają niczego złego generalnie. Stasiek strzelał na zielono co kilka dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Na początek chciałam złożyć życzonka:

Wszystkiego co najlepsze dla naszej 8 miesięcznej Agnesi - dużo zdrówka oraz uśmiechu!!! Caluski od Olci i cioci Ani

U nas nocka dość dobra - Ola obudziła się na cyca 1.00, a spała już o 1.25, no i pospała potem do po 7.00.

Czy Wasze pociechy też budzą się i popłakują nie śpiąc lub przez sen jak zmieiają pozycję? Olcia budzi się przewracając na brzuszek.

Kwasiek, ja używałam i mam obecnie w domu te pieluchy Lidlowe. Jestem z nich zadowolona, są troszkę sztywniejsze np. od Dady lub Pampersów, ale Olinka nigdy nie przesiusiała, nie miała żadnej wysypki. Przy tej pogodzie nie zawsze chce mi się iść dalej do Biedronki, więc korzystam z teg, że Lidl jest bliżej.

ZMykam na kawkę. Dzisiaj jedziemy po krzesełko dla Oli...juupi. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziolki dla pelzaka Agniesi!! Wszystkiego naj!!

Maxymo fajnie spi, zasypia jak zwykle po 19 budzi sie ok 1 i dzis o 7.20 wczoraj o 8; 😉 wiec sie ciesze i korzysam 😎 piszczec sie nauczyl jak panienka 😁 gada sobie normalnie da ja tata wrrrr baba ajjj itd albo piszczalka mu sie wlacza.

Kicia no wczoraj jak wyl komp to wlasnie myslalam, ze musze zapytac o Ciebie, bo daaawno nic ie pisalas, ale juz wszystko wiadomo:zeby ... no ja jestem ciekawa jak to u nas bedzie...
noo a jak dieta? czy tak wymeczona i musialas przestac czy dajesz rade?

To Olga bedzie dzis szczesliwa posiadaczka krzeselka 😉 ojj jak to fajnie w niedz sobie skoczyc na zakupy czasem, ja juz sie odzwyczailam....choc na poczatku bylo dziko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

na początek
Wszystkiego najlepszego z okazji 8 miesiączków Agniesi 😉 Zdrówka zyczę ;*

a ja ostatnio przestaje zachwycać się Dadą 😞 Zuzka od 2 tyg. często jest mokra... obojetnie jak dobrze założe pampersa to raz dziennie musi się obsikać 😞 i teraz pytanie czy są za małe czy za wąskie czy co? bo już sama nie wiem 😞

u nas nocka ostatnio staje się standardem że Zuzka wstaje o 6 idzie do mnie do łóżka i śpimy do 8-9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski 🙂
Wszystkiego naj naj dla agusi, w szczególności przesypiania całych nocek 🙂 🙂

Kosmi nadal jestem na diecie, jem wszytsko to co inni domownicy tylko w mniejszych porcjach i conajmniej 5 posiłków, narazie jest już 6,5kg mniej 🤪 🤪 🤪
Czuje sie dobrze i nie przerywam jeszcze diety az nie osiagne odpowiedniej wagi 🙂
Bartek spi a ja ide sie ogarnac bo dzis kolędę mamy, wiec czekaja nas odwiedziny Batmana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...