Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka 🙂

TO keledy u was sa w niedziele?

Sto latek dla Agusi, naszego forumowego nocnego marka
Kurna to moze i ja na jakas diete wskocze... 😉

Zuziaku ja uzywazm dada 4 i Dawid daje rade...nie wiem czemu ci przsikuje...

a ja nadal martwie sie o Kkaske 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam nadzieję, że Kkasia po prostu nie ma dla nas czasu. Zresztą przecież nie tylko ona się nie odzywa: Kruszyna np. też wpadła w wir pracy i gdyby nie Angela, nie wiedziałybyśmy co u niej.

Ja dziś chodzę na rzęsach, Stasiek zasnął o 23:00 i wstawał co 2 godziny, ostatecznie wstał o 8:00 ale i tak jestem strasznie niewyspana. Muszę zacząć bardziej regularnie brać te witaminy dla karmiących, bo jakoś ostatnio się zaniedbuję. Teraz zresztą będę robić kompleksowe badania ogólne i kardiologiczne pod kątem czyszczenia pola bitwy po porodzie, więc jakby mi poleciały wyniki, to będę wiedzieć. "Trochę" sobie mało wyobrażam jak przy Staśku donosić całą dobę Holtera i nic nie uszkodzić (idę na założenie 2 lutego), bardzo mu się spodoba mama - cyborg z taką fajną plątaniną kabelków 😉

A, co do wczorajszych kulek z manną - to jednak nie był dobry sposób, co prawda się trzymają ale są też strasznie suche, no i za duże w nich stężenie mięsa. Te z ryżem były dużo lepsze, a tych wczorajszych Stasiek z ledwością wcisnął w siebie niecałą jedną. Na szczęście dojadł brokułkiem (wciągnął dużą różyczkę), więc jest gites, ale następne będę robić inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też się maartwie o Kasie wcześniej nie wpadała bo nie działał jej nick ale ma nasze nk i fb więc by się odezwała 😞

a no są w niedziele :P hehe jakos tak dziwnie 😉 no a te pampersy ona też 4 używa i nie wiem o co kaman 😞 spróbuje kupić te babydream z rossmana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wszystkiego naj naj najlepszego dla Agusi 🙂 😆

A jednak pobudki w nocy były częste 🤔 no trudno. Marysia pospała za to w kościele, więc nie trzeba było jej nosić non stop 🙂
Wychodząc z kościoła przykra niesppdzianka nas spotkała bo jakaś kobieta wpadła w poślizg i rozbiła nam całe lusterko w samochodzie. Całe szczęście że nie staliśmy dosłownie metr dalej bo mielibyśmy przerysowane całe auto 🤪 uff na szczęście pójdzie z ubezpieczenia... ale takie szklanki na drodze dawno nie było.

Dziewczyny w Lidlu za tydzień będzie promocja pampersów 4. Z tego co mi szwagier mówił będą za 40zł. Tanio nawet bardzo bo normalnie w sklepie są od 48-55zł. Oj znowu zrobimy mega zapasy 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia no to superasnie 😉 oby tak dalej, zobaczysz bedziemy laski na wakacje to juz w ogole 😉 (ja caly czas mam wizje majowki w polsce u mnie na tarasie przy griluu jak taka laska siedze 😉 no i spacer po miedzyzdrojach tez laska jestem...trzyam sie wizji 😉)

Kkasia no ta to juz mnie przeraza, byli w drodze tak daleko jechali pociagiem, kurna te opoznienia mrozy td... mam nadzieje ze faktycznie tylko brak czasu ja powstrzymuje na zajrzenie tu, nie ma zadna do niej numeru tel? nastepnym razem ajks ie poajwi to odrazu ma tel zostawic.

Ann no widzisz, to tak jak u nas suchota i nie szlo jak jesc. Ale skoro z ryzem sa fajniejsze to zmontuje mu na dniach z ryzykiem mielone miesko np 😉 A wlasnie Ty uzywalas brazowego ryzu, a zwykly bialy najlepszy jak dla mnie jasmin, bedzie chyba tez ok no nie?

Zuzku ja wczoraj zostawilam maxymolowi na noc pampera z rossmana i Ci powiem no super wytrzymal! Az sama w szoku bylam, bo staralam sie je tylko w dzien uzywac a na noc jednak baby dream pampersa mila niespodzianka. A i mialam sie zapytac jaka jest w pl roznica cenowa , u mnie jest tak: karton 88szt. pampers baby dream 15,99€, karton 80szt z rossmana 10,95€ wiec roznica niewielka, ale zawsze za tego piataka mam 5sloiczykow 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ryż dawałam brązowy, jaśminowego w ogóle nie znam (w sensie nigdy nie gotowałam), więc trudno mi powiedzieć jak z nim będzie. Z białym też byłoby ok. Acha, ja tego ryżu dałam tak 1,5 raza tego co mięsa, więc kulki były ryżowo - mięsne w zasadzie. Spróbuję następnym razem dodać jeszcze jakiej marchewy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jutro mam w planach spaghetti zmontowac, mam mielone wolowe, mam pomidoros z puszkos i marcheweczke wlasnie chce dodac. makoroni naturalnie i zobaczymy jak maxymolo bedzie wcinal, ze sloika spageterie wcina 😉wiec moze i maminki tez bedzie smakowac.

Ann jesli lubisz ryz, ja kocham i strasznie cierpie ze nie moge teraz go jesc,no ale spoko cos za cos 😉 Jasmin to bardzo aromatyczny bialy ryz. Kupuje albo w jednym z drozszych marketow spoywczych, albo jak jestem w azjatyckiej dzielnicy to w zwyklym azjashopie, no a u was w wawce to ich pod dostatkiem macie, wiec jesli lubisz to sprobuj mniausny jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[size=4]Wszystkiego najlepszego dla Agniesi 😘

Zuziek
dzięki za 200 tnego oklaska. Setny też był od Ciebie 🙂
Ja tylko używałam pampersów oryginalnych przez 7 miesiecy kupiłam tylko jedną paczke haggiess ale nie chce ich znac nawet za darmo ich nie chce musiałam po kilka razy dziennie przebierac Piotrusia bo przemakały. Teraz sie skusiłam i kupiłam baby dream z rossmana i sa rewelacyjne. Ostatnio po całej nocy miał tak do sikane i po przebudzeniu walnąl taka kupę jakby tydzien nie robił i pampers z rossnanna spisał sie rewelacyjne ( byłam w szoku) bo oryginalny by tego nie wytrzymał.
A koszt wprawdzie o 20 zł tansze. Teraz stała cena pampersów jest 59.99 ( poszły do góry jak zrobiłi te nowe ciensze) za 72 szt a w rossmannie 39,99.
Są ciutke grubsze od oryginalnych ale sa fajne. Dla porównania 1 szt pamersów oryginalnych w stałej cenie 0,83 a z rossmana to 0,49 dada chyba cos około 0,50.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena nie ma za co :P hehe ja jakoś mam szczęście do okrągłych liczb z oklasków :P
moja mama kupi na spróbowanie te 40szt. za 19,99zł zobaczymy jak się spiszą jak się sprawdzą to się na nie przerzuce bo już mam dosyć czasem nawet przed samym snem jak już usypia sama w łóżeczku chce ją obrócić patrze a tam mokro... i jak ja przebieram automatycznie się rozbudza jest bardziej newowa i ciężko znowu zasnąć na nowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze jak Was tak slucham z tym chudnieciem to mi gul skacze normalnie 😜 ale jak ja dam rade bez cosobotniego piffka 😁

ja do tej pory Dawidowi zdarzylo sie tylko kilka razy przelac ale to pewnie dlatego ze mu sie siusiak bokiem ulozyl 😉 bo nigdy nie tak zeby pampers sam pelzal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Bardzo dziękujemy wszystkim ciotkom za życzenia 🙂 🙂 😘 kiedy minęło tych 8 miesięcy? Ani się obejrzymy, a będziemy imprezki urodzinowe organizowały... 🙂 🙂 🙂

Zuziaku, u nas Dady też zaczęły przeciekać 🤢 tak z boku, od strony rzepy. Póki co używamy BellaHappy - nie przeciekają, ale nie należą do najtańszych. Następnym razem chcę spróbować tych Lidlowych 🙂 wyglądają całkiem fajnie (jedna paczka była rozpakowana, więc wymacałam, ile mogłam 😜). A i w Lidlu jest promocja pampersów - 43 zł bodajże, ale nie zwróciłam uwagi ile sztuk i jakie.

u nas nocka standard - pobudki co godzinę...

Ann, mnie tez czeka wizyta u kardiologa... wczoraj jak brałam prysznic, zauważyłam, że strasznie mi zsiniały dłonie u nasady kciuków 🤢 🤢 trwało to kilka minut...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi napisał(a):
no to dwie dychy roznicy to w pip. Jakos piec ero to mala roznica, Polska... drogo oj drogo...

Ugotowalam maxymolowi zupke, z buraczkeim dzis, a ten kima od 11.... spiochu jeden!


no to ladnie spi 🙂 moj Dawid tez kimnol ale psina sie rozszczekala (domofon) i sie mala gadzina obudzila. teraz dokazuje na kocu i oglada kwalifikacje do skokow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Zuziaku, u nas Dady też zaczęły przeciekać 🤢 tak z boku, od strony rzepy.


dokładnie to samo! 😞 ale zdarza się tez w innych miejscach ale najczęściej przy rzepach... choćby nie wiem jak je zakładała dokładnie jest to samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co się robi jak dziecko rzyga? Dwa razy dziś chlustnął, tak jakby bez związku z jedzeniem (w sensie, nie zaraz po jedzeniu tylko nagle w trakcie zabawy). Na razie dałam wody i o dziwo wypił. Powinnam go karmić piersią czy przetrzymać. Stałe mu odpuszczę na dziś i może na jutro, ale piersi chyba nie?

Już znalazłam, może się jeszcze komu przyda:
http://www.laktacja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=379&Itemid=66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio trafiłam na promocje Pampersów 162szt za 99zl 🙂 My cały czas jedziemy na oryginalnych papmersach i nie narzekamy 🙂 choc z dady tez czasami korzystamy.
Cały czas czekamy na ksiedza, a pogoda nawet ladna i spacer by sie przydal a tu dupa bo Bartek właśnie zasnął.

Laaf ja sobie piwka nie odmawiam, poprostu staram sie nie dopuscic do glodu, wiec miedzy posilkami podjadam marchewke i jakies owoce ale bananow unikam choc bardzo lubie ale sa kaloryczne.
Ogolnie to wielka u mnie zmiana bo pomimo tego ze jeszcze jest pare zbednych kilogramow to zaakceptowalam siebie i juz nie odchudzam sie na sile, poprostu zmienilam nawyki zywieniowe i do tego waga spada wiec ciesze sie bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas te wymioty to chyba jakaś alergia, bo Stasiek na plecach i klacie jest caly nakrapiany na rozowo, podobne centki do rozyczki, ale nie ma za uszami i na czole wiec to chyba nie rozyczka. Zastanawiam sie czy isc do lekarza czy spokojnie poczekac na dalszy rozwoj. Temperatury nie ma, cyca zjadl normalnie a teraz spi u mnie w chuscie. Na poczatku byl nieswoj ale po mleczku dostal zwyklego powera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, ja bym jutro poszła do lekarza - dla świętego spokoju.

Mąż właśnie stara się obudzić Agę - zasnęła w chuście u niego i spała jakąś godzinkę 🙂 obejrzeliśmy "Requiem dla snu" - nigdy wcześniej nie oglądałam tego filmu. Rozebraliśmy choinkę i najchętniej byśmy teraz poszli spać 😁 no ale nie ma jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...