Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ann napisał(a):
WB, ja jestem właśnie z prawej strony Wisły, więc chętnie się dowiem który żłobek polecasz, co prawda jeszcze nie wiemy czy wyślemy Staśka do żłobka czy będziemy szukać niani.


http://www.akademiababciniani.pl/

jeśli się zdecydujesz to daj proszę znać, to poproszę o szczególną opiekę nad Staśkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga śpi, zupka dla niej ugotowana, cv napisane (jeszcze nad dwiema rzeczami muszę się zastanowić gdzie je "upchnąć", wrzucić zdjęcie i pouśmiechać się do męża, żeby kilka egzemplarzy wydrukował w pracy 😜). No i chyba będę musiała go poprosić o jakiś dzień wolny w pracy, żeby mnie zawiózł w kilka miejsc... bo z Młodą autobusem tłuc się nie będę przez całe miasto 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki

a ja mam dzisiaj troche wolnego a mała akurat śpi ostatnio jest bardzo marudna chyba na ząbki bo nic innego nie przychodzi mi do głowy i przy ccu mi popłakuje chyba się uraża jak mocno ciągnie a ja karmie przez nakładki to musi mocno pociągnąć

o i ja też musze kiecke od nowa wystawić bo przez zime nie wystawiałam bo i tak mało ślubów jest w zime a kasa by się przydała szwagra siostra się chajta i oglądała kiecke ale się zastanawia bo w cyckach jest dobra ale w biodrach trzeba by było troszke zwęzić i nie wiem czy weźmie...
i małej z chrztu też musze wystawić

Angela wystawienie sukni kosztuje chyba 13 zł jak dobrze pamiętam a za przesyłke wołaj więcej bo taka kiecka przecież waży od 2 do 5 kg za przesyłkę pobraniową priorytetową trzeba wołać 23,50 wg cennika poczty polskiej

dużo rzeczy miłam jeszcze napisać ale zapomniałam

a Anulka drogie to krzesełko na allegro widziałam ze 70-80 zł+przesyłka bo też chciałam takie kupić ale mąż w końcu wymyślił plastikowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Aga śpi, zupka dla niej ugotowana, cv napisane (jeszcze nad dwiema rzeczami muszę się zastanowić gdzie je "upchnąć", wrzucić zdjęcie i pouśmiechać się do męża, żeby kilka egzemplarzy wydrukował w pracy 😜). No i chyba będę musiała go poprosić o jakiś dzień wolny w pracy, żeby mnie zawiózł w kilka miejsc... bo z Młodą autobusem tłuc się nie będę przez całe miasto 🤨

trzymam kciuki, to fajny pomysł znaleźć pracę nie na cały etat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiejska Baba napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
Aga śpi, zupka dla niej ugotowana, cv napisane (jeszcze nad dwiema rzeczami muszę się zastanowić gdzie je "upchnąć", wrzucić zdjęcie i pouśmiechać się do męża, żeby kilka egzemplarzy wydrukował w pracy 😜). No i chyba będę musiała go poprosić o jakiś dzień wolny w pracy, żeby mnie zawiózł w kilka miejsc... bo z Młodą autobusem tłuc się nie będę przez całe miasto 🤨

trzymam kciuki, to fajny pomysł znaleźć pracę nie na cały etat


ciekawe tylko, czy tak się da 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co tak pusto dzisiaj?? Mała rozrabia na całego. Krzyczy najpierw na zabawki potem na mnie. Jeden minus tego wszystkiego- nie mogę jej się z oczu stracić bo wpada w panikę i tak potwornie płacze, że aż mi jej szkoda.

Za chwilę m. wróci z pracy- nienawidzę tych chwil kiedy jesteśmy niby razem a nie odzywamy sie do siebie... a taki się zapowiada tydzień buuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WB, dzięki za namiar 🙂 Wygląda to bardzo fajnie 🙂 Będziemy się mierzyć z tematem za kilka miesięcy, wtedy będziemy przede wszystkim decydować, czy wracam do pracy z końcem października czy zostaję ze Staśkiem jeszcze trochę dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech, myślałam że już mam zamknięty temat tarczycy a tu niespodziewajka w miesiąc po odstawieniu leków: kosmiczne tsh i za niskie fT4 😞 Za to cukier 2h po posiłku mi wyszedł super niski, więc chyba wreszcie pożegnałam się z cukrzycą 🙂 🙂 🙂

A Stasiek ma dobrą morfologię i żelazo, więc prawdopodobnie dostanie błogosławieństwo na niejadkowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jestem magajwer 😜 (nie wiem jak to się pisze) 😁 chłopak siostry zrobił mi formata ale karta sieciowa poszła i musiałam czekac na wypłate ale poszperałam w rzeczach męża i znalazłam aż 3 karty sieciowe tylko nie wiedziałam czy są dobre czy zepsute podłączyłam każdą z koleji ale nie wiedzialam co dalej trzeba zrobić poszperałam poszperałam popisałam i działa 🤪 🤪 🤪 haha i po co mi facet! 🤔 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Zuziaku chciec to moc!!!Gratuluje:*
Kwasku jak tam poszukiwanie zatrudnienia?Nie wiem czy U Was funkcjonuje taka "sieciowa" przychodnia jak medicover, ale mozesz ja wlasnie sprawdzic.

A ja jestem w szoku moje dziecko juz spi, jaka to jest dla mnie odmiana, po 6 miesiacach kiedy zasypiala o 23.Czuje sie z tym faktem cudnie.Teraz czekam na meza...obiado-kolacja juz zrobiona, wiec mam czas zajrzec do Was.

Zdecydowalam sie isc na prawko, musze byc mobilna i niezalezna, bo w przeciwnym razie oszaleje.Teraz jak jest Jula na swiecie to zaluje, ze niezdecydowalam sie wczesniej, ale nic lepiej pozno niz wcale.
A co do sukienki to moze z moja tez powinnam cos zrobic, bo lezy w szafie.Tylko moja ma maly defekt w postaci dziury, bo mi moja mama w czasie wesela postanowila nadziac obcas na kawalek mojej kiecki i pociagnac i zrobila sie dziura...bede musiala pomyslec.

Agulka a moze maz zrobi Ci niespodzianke i przyjdzie do domu usmiechniety i nie bedzie juz pamietal, ze mial byc obrazony.

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂 Rano byłam z małą u lekarza i ta wysypka to ponoć jakieś wydalanie hormonów z organizmu i że powinna sama zejść mam dalej kąpać ją w allerco i za tydzień z nią jeszcze przyjść 🙂
Jeszcze raz dzięki za wasze odpowiedzi na moje pytanie 🙂


Dostaje za duzo Twoich z mlekeim i ich nie chce oddaje 😉 Maxymo tez tak mial 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marysia już śpi 🙂 zdążyła się już raz obudzić mam nadzieje, że nie będzie powtórki z poprzedniej nocy 🥴

Waja nie zrobił mi niespodzianki bo przyjechał i traktuje nas jak powietrze 😞 nie widzi, nie słyszy... boli. Na 15 min zajął się Mają i już ją oddawał, kąpać ją poszedł ze mną bo siłą go zaciągnęłam do pomocy... potem siedział w łazience byle tylko nie obok mnie i pojechał na siatkówkę.

Koniec smutków. Słodkich snów 🙂 jak ja się ciesze, że Was mam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja, póki co napisałam cv i szukam po necie jakichś klinik/przychodni/center medycznych czynnych w weekendy. Cv będę roznosić osobiście, bo tylko wtedy będę miała okazję dowiedzieć się, czy są jakieś szanse, czy nie. I powiedzieć, że zależy ma na pracy w weekendy i ewentualnie wieczory - na pół etatu... ale szczerze mówiąc czarno to widzę 🥴

Agulka, a rozmawiałaś z mężem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...