Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oki no to ladne medny z tych menzoli...
kurna akurat na mojego nie moge psioszyc ale jak cos Komsola rakieta poleci ale jak wroci to trzymaj awaryjnie 😜
Ann ja nie wiem czy ten Twoj maly smrod to ze stary=uchami zechce poleciec...ale kto wie 😜

Agulka co czesto ten Twoj szanowny focha strzela a powiedz jaki on zodiak?

Dawid pobil dzisiaj samego siebie tzn. zasnal o 22.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stasiek jednak na razie zostaje 😉 Budził się dziś tylko 3 razy więc nawet dało się trochę wyspać.
Co do tych wynikow badan to jednaj polecialo mu zelazo w stosunku do poprzednich sprzed 2 miesiecy, jest w normie ale blisko dolnej granicy. Dzis bede gadac z lekarka, dzis ide tez do endo, jakiegos nieznanego bo do mojej termin dopiero na 15 marca a z ta tarczyca wole tyle nie czekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Nocka można nazwać już bardzo dobra, Olcia zasnęła przed 20, obudziła się na cycka 4.55 i finalnie wstała ok. 7.30, ale nie obraziłabym jak szła tak spać jak to bywa i jednak budziła jak ma wstać czyli tak w granicach 6.30-8.00, na razie to mogę sobie tylko pomarzyć.

Powiem Wam, że odstawiłam mleko i zobaczę czy wogle nie odstwię wogle nabiału na jakiś czas, bo mała ma w zgięciach liszajki, trochę krostek na brzuszku i pod brudką ma też sporego liszajka, co prawda tam jest raczej od śliny, ale cholera wie. Smaruje na noc sporą warstwę Nivea Baby w te miejsca, czasem zniknie na dzień czasem odrobinę złgodzi.
Od jedzenia, które je raczej to nie jest, bo nim zaczęłam rozszerzać jej dietę to zdarzało się i raz pediatra nie kazała się przejmować, a na ostatniej wizycie mówi, że trzeba jej zmienić mleko, a jej że ona jest na piersi, modyfikowane dostała 2 razy i już miała to przed jego podaniem. Roztrzepana ta kobita. Czekam jak wróci z urlopu pediatra w tej przychodni bliżej domu, podobno jest bardzo dobra i zoabczymy co ona powie.

Poza tym ma zaczerwieniną pupkę co nie zdarzało się jej nigdy, wydaje mi się, że raczej to nie od pieluch, bo już nieraz używała, może to wina chusteczek Dzidziuś Skin Balnce, do tej pory używałam Sensitive, a ostatnio tych Balance. Zobaczę jak będzie dalej, bo rodzice przywieźli mi 6-pak Sensitive. Sudocrem niby łagodzi, ale całkowicie nie znika, może tak jak Kwasiek potraktuje pudrem, mam w domu Nivea, dostałam w szpitalu po porodzie na odparzenia na wewnętrznej stronie ud.

Lecę szykować się, bo czas leci, a im dłużej tak siedzę to dezorganizuję sobie tylko czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂

U nas nocka zaczęła się standardowo czyli pobudką o 21, 23:30 i wtedy Marysi nic nie chciało pomóc- ani butla, ani czopek, ani maści ma dziąsła- nie mam pojęcia co jej było a cały czas płakała. No na rękach nie, ale nie spędzę z nią nocy na stojąco 🤪 Dopiero jak przystawiłam ją do cyca po minucie ustało i spokojnie zasnęła. Nie wiem może akurat czopek zaczął działać...

Obudziłą się godzinę temu i niby się bawi, ale marudzi cały czas.
Dzisiaj już nie sypie tak jak wczoraj to może na spacerek moje maleństwo wyciągnę 🙂

Jej z miłą chęcią wsadzę go do rakiety a do tego ząbkującą Marysie co by wiedział jak to jest. Mój m. wczoraj jak wrócił to ja już w łóżku leżałam bo nie chciałam się z nim spotkać, a on robił to o czym marzył czyli samotnie spędzał wieczór. A dzisiaj z rana wyszedł do pracy też bez słowa. No cóż... Laaf on jest bykiem. Kwasiek jeśli rozmową można nazwać monlog to tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka podpytam w pracy moja znawczynie snow i znakow zodiaku moze jakis sposob na byka miec bedzie 😉

Dawid po poznym zasnieciu obudzil sie o 8.30, tak wiec pospalismy 😉

Ann to wylot Staska odroczony? 😜 tylko niech matki nie denerwuje bo miejsce w rakicie jak cos napewno Komsi znajdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Anulka, a te zaczerwienienia na tyłku są tam, gdzie pośladki się stykają, czy w innym miejscu? Bo u Agi puder Nivea spisał się rewelacyjnie, ale u Agi były to zaczerwienienia typowo od ścisku pośladków 😉

U nas nocka fatalna po prostu. Aga zasnęła o 23:30 (na siłę przy cycu ją uśpiłam), obudziła się o: 2:30, 3:40, 4:40, 5:60, 6:10 i o 8:00 wstała. Te jej pobudki nie były tylko na chwilkę, tylko na pół godziny, bo bez cyca się darła wniebogłosy, oderwana od cyca - też i odkładana do łóżeczka - też. Jedyną rzeczą, która mnie na duchu podtrzymywała, było powtarzane jak mantra zdanie "jutro wizyta u pediatry". Jak kobieta coś wymyśli na tego mojego nieśpiocha, to będę ją na rękach nosić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 laaf to chyab nie od zodiaku zalezy, bo ja tez byk 😉 i sie nie obrazam o byle co i wyrozumiałą jestem, czasem az za bardzo. Kubus zasnał po 20 i spał do 4.15 obudził sie koło 7 dostał mleko i spi jeszcze z męzem, i komu lepiej, ja rano wstałam o 8 poszłam do sklepu bo chleb i bułki na sniadanko i wsytawiąłm wszystko a moje łobuziaki spia hi hi. Komsa a co ten Twój nabroił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, to nie fajna sytuacja z mężem, przed urodzeniem Marysi też miał takie odchyły? Wiesz co, ja człek spokojny, ale chyba nie wytrzymałabym i wygarnęła wszystko.

A tu fotka z wczoraj, umorusana Olcia po obiadku 😁

[URL=http://img262.imageshack.us/i/p1080204l.jpg/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1492/p1080204l.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, te zaczewienienie jest pomiędzy pośladkami, więc spróbuję na noc Olci pupę potraktować pudrem, w nocy nasiusia raz albo wogle, dopiero rano pielucha jest napompowana, więc może będzie efekt.
No i trzymam kciuki, żebyś mogła pediatrę na rękach nosić hehe. Mam nadzieję, że coś zaradzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamuski 🙂
U nas nocka prawie żę rewelacyjna, Bartek się nie budzi już na jedzonko w nocy a po wykiełkowaniu zębów spi smacznie cala noc tylko czasem wierci sie i wierci gdy nie moze sobie poradzić z przewrotem na drugi bok.
Obecnie buszuje na dywanie i bawi się LALKĄ hihi która dostal od 2 letniej kuzyneczki Blaneczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Agulka podpytam w pracy moja znawczynie snow i znakow zodiaku moze jakis sposob na byka miec bedzie 😉


ja polecam ten:


Agulka, współczuję. Ja też się z mężem ostatnio nie mogę dogadać, ale u nas ciche dni to rzadkość. Zwykle się pokłócimy trochę, podrzemy na siebie, wyrzucimy z siebie wszystko i po kilku godzinach możemy spokojnie rozmawiać. Najgorsze są właśnie ciche dni, bo nie wiadomo nigdy, o co kaman... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*

tak na początek nocka super bo od 22 do 8:20 😉
a i pampersy babydream spisały się na medal 😉 jestem okropnie zadowolona 😉

co do byczków to moja siostra jest bykiem i jest wyrozumiała okropnie 😜 hehe i przyjaciela mam byczka jest jak nafaceta też wyrozumiały i pomocny w każdej chwili... ja tam w znaki zodiaków nie wierze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia rules, widze ze krzeselko jej pasuje 🙂

ech Ci faceci...nie bez powodu sie mowi ze oni z marsa a my z wenus....

Kicia Dawid tez ma taka stara lalke (lysa bo wlosy gdzies odpadly)hihi ale nie przepada za nia 😜

Kwasku koniecznie sie podpytaj co na ta Twoja pelzajaca Agusie poradzic. Kurna ma juz 8 miesiecy a Ty chyba od jej porodu to sie nie wyspalas... 🥴

co do cichych dni to najgorsze rozwiazanie bo nie rozmawia sie o problemie a jak sie wogole nie rozmawia to narastaja kolejne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aa, Anulka, mamy bardzo podobne krzesełka 🙂 Twoje tez jest rozkładane na małe krzesełko + stolik prawda? 🙂 ja jestem z niego bardzo zadowolona 🙂

laaf,
no właśnie kiedyś się wysypiałam. Młoda potrafiła przespać 8-9 godzin ciurkiem. Ale miała wtedy 3 czy 4 miesiące - nie pamiętam dokładnie 🤨 tylko później jej się wszystko poprzestawiało 😞 😞

właśnie zasnęła. Ja też się zaraz położę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To moze głodna ze tak czesto sie budzi?
No kto rozumie facetów, chyba nawet sami siebie nie rozumieja, dzis mam do dentysty, wczoraj tez byłam, wypełnienie mi wypadło to bedzie znowu mi robic kolejnego zeba, nawet db, lepiej teraz niz pozniej by miałao bolec. Ale jak ja nie cierpie dentysty...buuu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela tylko na naszym forum z tego co pamietam Kwasiek i Zuziak wola dentyste od okulisty 😮
hehe ja tez nie znosze mimo ze mam z nimi do czynienia na codzien 😜

WB to mloda dala popalic? Z tego co pamietam to pisalas ze pracujesz w nocy..? ale musisz jezdzic , czy w domu?? chyba ze cos pochrzanilam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kicia22 napisał(a):
Witam Was mamuski 🙂
U nas nocka prawie żę rewelacyjna, Bartek się nie budzi już na jedzonko w nocy a po wykiełkowaniu zębów spi smacznie cala noc tylko czasem wierci sie i wierci gdy nie moze sobie poradzić z przewrotem na drugi bok.
Obecnie buszuje na dywanie i bawi się LALKĄ hihi która dostal od 2 letniej kuzyneczki Blaneczki 🙂


cudownie!!

a u nas były 4 pobudki!! zęby jej idą na bank!jest paskudnie niedobra, wszędzie jej pełno (obrusy nie mogą leżeć na stołach) i do tego jest cholernie marudna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...