Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny to jakie konkretnie polecacie kaszki? Oprócz zdrowego brzuszka, co one zawierają? Bo ja musze ruszyć się do jakiegoś hipermarketu, bo może tam będzie wybór, u mnie na osiedlu, w Lidlu i Biedronce jest Bobovita i Nestle jest mały wybór smakowy i wszystkie są mleczno-ryżowe.

Jak tę kaszkę nawet jak zrobię rzadszą to i tak Olinka ma twardą kupkę lub wogle nie może zrobić.

Teraz mój Pokemon odpoczywa w leżaczku po obiadku (zupka kalafiorkowa z indyczkiem) i skrzeczy sobie na przemian z gruchaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłyśmy ze spacerku 🙂 ależ mi zimno dało w kość 🤨 a mała całą drogę w jedną stronę marudziła, ale pomyślałam, że nie wracm bo nie spała z 3h więc czas na drzemkę i nie pomyliłams się. Po 30 min zasnęła.

Co do kaszek to ja najbardziej byłam zadowolona z truskawkowej- nestle, marysia próbowała też gruszkową, ale coś nie bardzo. A myślałam, że skoro gruszki lubi to kaszkę o tym smaku też zje, ale się pomyliłam.

Dzisiaj Marysia miała na obiadek:marchewkę z ryżem z bobovity. Jej tak to małej smakuje, że otwierała buzie po jeszcze a tu koniec słoiczka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Zuzka właśnie zasnęła bez jęknięcia ani płaczu pijąc herbatkę w łóżeczku gdyby nie cisza to bym nie zajrzała do łóżeczka a ta wtulona w misia usnęła 🤔

duże postępy 3 dni samodzielnego usypiania 🙂 a tak się bałam spróbować znowu 🥴 🤨

i chyba też sobie kawkę zrobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

a ja nie miałam netu wczoraj bo mój m nie zapłacił 2 rachunków i nam odcieli ale wstyd he he
nadrobiłam 14 stron i zaraz ide wystawiać aukcje bo druga część towaru przyszła dzisiaj

zuziek dzięki za 200-go nawet nie wiem kiedy się ich tyle uzbieralo

iga wczoraj szalała do 11 i dałam jej sztuczne mleko i 3 miarki kaszki bananowej na smak i wypiła ze 110 jak nigdy he he i jedna pobudka na karmienie ale w sumie późno poszła spać to nie wiem jak to liczyć

dziś zasnęła o 20 ale na cycu więc pewnie 2 pobudki będą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff zasnal....ale fakt jak juz teraz wiecej sie poruszaja to nie tak latwo. Dawid tez jak stoi to nawet juz usiasc nie chce..a w chodziku to z dnia na dzien coraz lepiej smiga. Juz wie ze obrus np. da sie sciagnac i generalnie jest super jak z obrusem i zawartosc stolu poleci 😜
a wiadomo ze z fotelika czy wozka nalezy wszystko wyrzucać bo i tak mama podniesie 😜

dlatego wlasnie moje kochane czerwcoweczki nie spieszno mi do pelnego raczkownia czy chodzenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf Kinol juz wrocil po powrocie z pracy zachowywal sie normalnie, ja tez, bo u nas to tak jest...

Angela ja w bytowie wlasnie w kauflandzie nakupowalam kaszek od bebovity, a nestle to w wiku przy dworcu 😉

Nastepny wyjazd do polandi to warszawka tam poskacze po rozniastych sklepach 😉na stowe cos nawybieram.

Laaf przesylka dotarla, dzieki Ci 😉 😘 😘 😘 😘

Moja pewnie gdzies sie sponiewierala po drodze, obiecuje w przyszlym miesiacu wysle jeszcze raz i za potwierdzeniem odbioru, bo to paranoja, kartki na dzein bbci wyslane 19 doszly wczoraj a paczuszke wyslalam wczesniej jeszcze... ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stasiek ma lekki niedobór żelaza przez to niejedzenie i mamy na razie próbować mu dostarczać żelazo naturalne a dopiero potem próbować z lekami jeśli by to nie pomogło. Mamy mu dawać wątróbkę i pilnować żeby zjadał przepisową porcję żółtka, przy czym można dawać 1/4 żółtka codziennie jeśli nie zjada na raz połowy co drugi dzień. Mamy też ponownie spróbować z Sinlakiem, może już teraz go będzie lepiej tolerować niż za pierwszym razem. Macie może pomysły co mu jeszcze dawać z żelazem do jedzenia?
A. i mam odpowiedź w sprawie kaszki wielozbożowej: jeśli nie zjada na raz przepisowej porcji to można dać 2 razy dziennie mimo że ma w składzie gluten.

A ja z powrotem na lekach tarczycowych i mam się spodziewać jazdy z tarczycą do roku od porodu (w sensie huśtawki nadczynność/niedoczynność - moje przeciwciała się niestety rozhasały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja chodzika nie mam, kurna chata... jakos cykorze... mlody tez jak stanie za raczki to stoi, sam sie nie podnosi do stania, dzieki bogu, bo bym musiala lozeczko obnizac a tak mam high life z nocnym wyciaganiem mopsika.
Chowa sie za oslonke i piszczy zeby go szukac.... gigancior maly, zasnal po 20 ale lezal sobie i sie bawil (maltretowal misia) juz od 19.30, i w koncu zasnal 😉
za dnia tez juz tak od tyg wkladam go po prostu do lozeczka jak widze ze meczy dusza sie wlaczyla i mi zasypia 😎 mamy kochany grzeczny synek 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ząb!!!! Kobiety ząb!!!! jejku jest ząb!!!! a nawet dwa. Jeden się wyrżnął a drugi też jest blisko. Będą dwa zęby!!! DWA ZĘBY!!!!! Bandyta będzie miał dwa zęby!!!! a już bałam się że zostanie bez zębów.

Byliśmy u alergologa, długo by opowiadać, dieta dla mnie dla niej wszystko od nowa, ach...... ale za to dała znów popalić, jak widzi lekarzy to dostaje szaleju, wygina się, ucieka, przekręca i wyrywa... i tak za każdym razem. Lekarz ją kładzie to ta siada, lekarz ją sadza to to przekreca się na raczki i ucieka. Przy czym nie drze się tylko ucieka, nie bardzo kumam dlaczego...

a co do mojej pracy to wyjaśniam, że we wtorki zawsze mam wolne (tak se ugadałam z bossem)_i wtedy zawsze oblatuję lekarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...