Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O jejku ale Igusia jest słodka.Gratulacje nowych postępów 🙂
Ciekawe kiedy tem mój łobuz bedzie tak stał w jego tempie to nie mam na co naranie liczyć. ALe tez mamy mały postęp sam siedzi 🙂

Ide dzis do tego Chirurga Onkologa ale się znów boję tej wizyty. A mam dopiero na 17.40 wiec nie wiem jak ja do tego czasu wytrzymam jak tak się denerwuje.

Mój maz jest bykiem i zgadzam się z tym wszystkim co na ich temat napisałyście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe też bym wam pokazała pełno zdjęć Zuzki jak wstaje wszędzie jak raczkuje itp. ale niestety odkąd ojciec zabrał aparat nie mam pod ręką aparatu i dupa tyle rzeczy nie uwiecznionych 😞

moja Zuzka też śpi ciekawe ile potem idę na obiad do teściów bo zaprosili mnie... a korzystając z okazji że Zuzka śpi idę namalować sobie urodę i się ogarnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Aaa, przypomniałam sobie - WB, miałam się Ciebie zapytać - czy Ty Anię karmisz piersią? Jeżeli tak, to jak długo zamierzasz ją karmić?


tak karmię, rano, wieczorem i ostatnio w nocy bo się babsztyl budzi. chcę do czerwca, ale wczoraj alergolog powiedziała, że chyba z uwagi na alergię małej będziemy rozważać wcześniejsze odstawienie od piersi (ja jestem wystawiona na więcej czynników alergizujących i przez to mała ma gorzej, plusy karmienia piersią nie przeważają nad minusami w naszym przypadku). Choć na razie decyzja odłożona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siems 🙂

WB gratuluje zabków 🙂

Tym naszym dzieciom to sie wszystko zmienia z dnia na dzien.Julka zazela zasypiac przed 21, chociaz do niedwano sobie tego nie wyobrazalam, do tej pory na poranna drzemke trzeba bylo ja nosic w chuscie, teraz juz chusta zostala odrzucona i Julka jak tylko widzi swoja stojacy wozek to musi zostac do niego wpakowana, bo w przeciwnym razie krzyk i w tym wozku zasypia.Szok...ciekawe co tam sobie jeszcze wykombinuje 😉

Sylwia gratulacje dla Igi 🙂

No wlasnie odkad Jula staje na nogach to jak sie budzi w nocy to tez staje od razu, chyba nawet na spiaco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):
zuziek napisał(a):
hehe też bym wam pokazała pełno zdjęć Zuzki jak wstaje wszędzie jak raczkuje itp. ale niestety odkąd ojciec zabrał aparat nie mam pod ręką aparatu i dupa tyle rzeczy nie uwiecznionych 😞


To co mu odbiło ze zabrał Ci aparat. To był jego ?


to był ogólnie wspólny aparat albo inaczej mamy i taty ale że przyszedł zabrał to już mama nie chciała się z nim wadzić i odpuściła zamknął go w swoim pokoju albo sprzedał!!!


ok ja lece do teściów ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igusia wymiata 🙂 Ale myślę, że Stasiek już niebawem do niej dołączy, bo zaczyna się też wspinać na co popadnie, tyle że jeszcze nie potrafi się utrzymać na nogach bez pomocy.
Z żółtkiem poszło łatwo bo Staśkowi smakowało i wciągnął połówkę za jednym podejściem. Następnym razem dam mu na miękko bo jest bardziej lekkostrawne. W ogóle muszę ustalić jakiś plan wprowadzania tych żelaznych potraw, żeby mu nie dać wszystkiego na raz. Póki co wracamy do żółtka, w drugiej kolejności powrót do Sinlaku (może jutro rano jeśli M dziś kupi?), w międzyczasie przyzwyczajenie do popołudniowej kaszki, a dopiero potem wątróbka, szpinak i ew. soki (chyba też z buraczków jest bogaty w żelazo?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Głównym i najlepszym źródłem żelaza w żywności, są produkty zwierzęce. Wchłania się z nich około 25% żelaza. Są to: chude mięso mięso wołowe, indyk, drób, tłuste ryby, wątroba zwierząt i żółtko jaja."

Znalazlam takie cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kochane,

czytam Was regularnie, ale nie jestem w nastroju do pisania czegokolwiek. Mam wszystkiego dość, także aby nie pogarszać aury, bo ta za oknem wystarczy kończę pisanie i życzę miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koniecznka, co się dzieje? Jakbyś chciała pogadać, to wiesz... 🙂 trzymaj się.

My do pediatry mamy na 14:40, ale pójdziemy wcześniej. Nie jest strasznie zimno (-2), wiatru nie ma, teraz wyszło słoneczko, więc sobie trochę pospacerujemy 🙂 ech, jeszcze wózek z piwnicy muszę przytargać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koniecznka, co się dzieje? Jakbyś chciała pogadać, to wiesz... 🙂 trzymaj się.

My do pediatry mamy na 14:40, ale pójdziemy wcześniej. Nie jest strasznie zimno (-2), wiatru nie ma, teraz wyszło słoneczko, więc sobie trochę pospacerujemy 🙂 ech, jeszcze wózek z piwnicy muszę przytargać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok to dolaczam do grupy bezzebnych nie pelzajacych i nie raczkujacych 😉 siedzacych na lenia, czyli na boki juz nie lata ale do tylu zdarza sie czesto, dlatego w kojcu zabezpieczenie z weza do karminia i gra gitara.

Dziewczyny mam dla Was newsa, takeigo dzis wynioslam ze sklepu z obuwiem dzieciecym. Chcialam Maxymkowi kupic buciki takie za kostke, skorzane (do tego z 59 na 29 przecenione!!!!) zajebiste wrecz byly, no i pani w sklpeie mi powiezdiala ze dopoki szkrabol sam nie stawia krokow nie mozna zakladac mu takich butow, bo nozka sie mu dopiero formuje i nie mozna narzucac ksztaltu. A ja na to ze myslalm ze trzeba uwazac na kostki jak on tak staje na tych nozkach, na to ona ze skiety z absami wystarcza dopoki nie bedzie chcial za raczke chodzic lub w ogole kroczki stawiac.

Konieczka ja mialam wyjebac w kosmos caly swiat lacznie i przede wszystkim ze kindzia przedwczoraj wieczorem... nie lam sie przejdzie, zawsze po burzy przycodzi slonce. Obojetnie o co chodzi.

Bylismy z rana juz na dworze bo slonecznie bylo, zaraz pojdziemy znowu. Tylko czekalam az kinol wylezie do pracy, zebym mogla spokojnie kawoszczaka z wami spic 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak wogule to niektórzy mi nie wierzą jak mówie że Iga już raczkuje i wstaje na nóżki a jeszcze 7 miesięcy nie ma tylko niedowierzająco kiwają głową ale to ich sprawa
troche się boję czy to nie zawcześnie na wstawanie i pytałam doktorki jak dopiero próbowała wstawać mówiła żeby jej nie stawiać ale jak sama zacznie to ona sobie krzywdy nie zrobi to niech tam wstaje

zaczytałam się na brzuszku patrze a tu moje dziecko w korytarzu patrzy ile mamusia paczek dziś wysyła he he

[URL=http://img440.imageshack.us/i/1000412bd.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7629/1000412bd.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...