Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ciekawe co maz poymsli o mnie jak wroci do domu a ja z plastrem nad okiem... bo on przeceiz sie nie obudzil jak wyrznelam... a ja go nie budzilam zeby mnie do szpitala przypadkiem nie zawiozl... bo szycia bym nie zniesla... tej igly jak w palcu po bagazniku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No już sama nie wiem z tym kciukiem... Dziś jakby mniej ssał niż wczoraj, może mu się trochę nowość przejadła 😉

Anulka, po tej maści bardzo ładnie wszystko się pogoiło, ale teraz znowu z przodu wraca. Przy czym teraz już jestem prawie pewna że to od pieluch, bo się zrobiło dokładnie na poziomie falbanki nad zapięciem, tam go może obcierać, drażnić itp. jak się czołga na brzuchu. Dziś popędzę męża do Rossmanna po ichnie pieluchy, są chyba bardziej naturalne niż pampersy a poza tym lepiej dopasowane (pampersów używamy rozmiaru 4 a rossmany lepiej pasują 3).

Ja też jestem łamaga, ciągle się o coś obijam, zacinam, mąż się ze mnie śmieje że jestem w stanie się nadziać na jedyny kant w całym domu 😉 Ale zdecydowanie najlepszą akcję co do mojego szczęścia miałam kilka miesięcy po ślubie, jak byliśmy na działce. Tam jest sporo szerszeni i prawie jesteśmy do nich przyzwyczajeni, chociaż ja się panicznie boję. Siedzieliśmy sobie na tarasie przy stole i nagle mąż zauważył, że nade mną po suficie chodzi szerszeń. Przemyślał sprawę i nic nie powiedział, żeby mnie nie zestresować, bo uznał że z takiej odległości nie jest groźny, a przecież szerszenie nie spadają ludziom na głowy 😉 Zaraz po tym jak tak pomyślał, poczułam pacnięcie w głowę a po chwili znajomy warkot 🤪 Całe szczęście że nie zdążyłam się pomacać po tej głowie żeby sprawdzić, co mi spadło 😉 W zasadzie to nikt mi nie chce uwierzyć że mi szerszeń spadł na głowę bo przecież to się nie zdarza 😁 😁 😁
Między innymi dlatego mam te schizy co do Staśka że zeżre jakiego szerszenia a ja nie będę wiedziała co z tym zrobić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też zarejesrowało 2 głosy dla Zuzi 🤪 🙂
Ja robię roladki na obiadek, Piotruś spi juz 50 minut 🤪 🤪

Sylwia fajne są te puzlę namówię męza to skoczy do Tesco ale u nas nie są az tak kolorowe.

Nie wiem czemu ale jakoś wkurza mnie ten brzuszek on-line 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny znalazłam paragraf w ustawie na której Ci oszusci się powołują ze jezeli nie otrzyma się pisemnej umowy to mam prawo w ciagu 3 miesięcy odstapic od umowy. Mam zamiar wysłac imtakie pismo:

Odstąpienie od umowy


Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., dnia xx xx 2010r. z komputera o adresie IP ………………. (jesli nie zna Pani swojego IP na pewno był w mailach od "pobieraczka")

Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust.1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy.

Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych).


Z poważaniem


Co o tym myslicie. DOradzcie co mam zrobic płacic czy wysłac im pismo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oni tyle tys ludzi zastraszyli i ze im jeszcze nic nie zrobili to siędziwie w 2009 zapłacili ogromną karę ale widocznie takie mają z tego zyski ze dalej im się opłaca naciągać ludzi.
Ludzią którzy nie zapłacili w 2009 roku nic nie zrobili a z 2010 jeszcze nie wiadomo.

A macie może namiary na WB może by mi doradziła co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym spróbowała najpierw z pismem jeżeli wyślesz im poleconym priorytetem to mają 2 tyg na odpowiedź pisemną to zobaczysz co Ci odpiszą najwyżej później zapłacisz

my też mieliśmy iść na spacer ale jak wracałam z miasta to mało mi głowy nie urwało więc siedzimy w domu

Madalena chyba nie powinny byuć inne mi też się wydawało że blade będą jak patrzyąłm w sklepie to ten pierwszy puzel jest blady (z kubusiem) a reszta ładne żywe kolory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdalena czemu Cie wkurza online 😉 ?brzuchacz 😉 skoro on prawie w ogole nie dziala 😉 ?

My po spacerku, maxym spi w wozku w pokoju przy otwartym oknie, u nas tak cieplo ze szok, ja nadal smiam w samej bluzie 😉)) a z mama rozmawiam wlsnie przez tel to pizdzi w sluchawce.... oj wieje wieje nad morzem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Ciotki 🙂

Tolkowy bardzo dziękuje za życzonka i przesyła wszystkim ząbkowate buziaki ośliniaki 😉

A ja się niedawno z wyra wykaraskałam , po beznadziejnej nocce w pracy ze zgonem o 5 rano 😞
Mężowaty ma dzisiaj wolne to dyżuruje przy Juniorach .

Młodemu upierdliwe ząbkowanie złagodniało , ale nadal troszkę marudny .
Za to Zuzika znów chora , kaszle jak stary palacz , z nosa jej leci ...no masakra !!!! Byłam z nią wczoraj u lekarza , to stanęło tylko na Eurespalu .... chyba sama jej antybiotyk zaordynuję , bo w życiu się to dziecko nie doleczy !!!!! co tydzień nawrót choróbska i tak w kólko...ja swoje , a pani Doktor swoje ... dobrze że chociaż wyniki ma ok :/

miłego dnia Babeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas prądu nie ma od prawie 13, więc niedługo laptop mi wysiądzie, ale jutro nie ma byc juz takiej wichury, maz pojechał ze strażakami, ciekawe co się stało, może gdzies gałęzi duzo sie nałamało. Kubuś zjadł obiadek i krzyczy na całą wioskę he he. przy gryzieniu gryzaczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie że się dało dac po 2 głosy 🤪

a my z Zuzką byłyśmy dzisiaj w szkole :P tzn. w mojej byłej szkole podstawówka/gimnazjum odwiedzić z koleżankami byłą wychowawczynie 😉 ale było fajnie nauczycielki wyściskały małą zabrały mi ją do pokoju nauczycielskiego :P i wyściskały hehe 😁 a młoda w niebowzięta :P poklachałyśmy sobie powspominałyśmy stare czasy iiii nie mogłam się nadziwi jakie te dzieci są rozwydrzone 🤪 se normalnie mysle czy ja też taka byłam ☺️ hehe a jaka bedzie Zuzka 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dieta skuteczna .... 9 kilo straciłam póki co .... ale teraz jestem na mieszance białka warzyw i owoców , bo okazało się że od nadmiaru białka mam skazę ....

KUUUUUPAAAAAAA !!!!!! - super ! wypada gratulować !! 🙂 mój Tolo boi się nocnika jak ognia ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze za oknem póki co słonko, + 7*, a wieje tragicznie, ze dosłownie jak Sylwia napisała głowy nie urwie, więc nadal siedzimy w domu, jak ja tego nie lubię, aż nosi mnie jak muszę siedzieć w domu.

Ja też ostatnio chciałam kupić bańki mydlane, tylko że jak jestem w sklepie to zawsze zapominam 😞

Mam nadzieję, że jutro i pojutrze będzie lepsza pogoda, bo jutro chciałam wybrać się na Multibabykino na film z Colinem Firthem Jak zostać królem, ale jeszcze zobaczę, bo moja siostra ma teraz tydzień czy 2 ferii na studiach i zapowiedziała się na jutro a w czwartek jadę z małą do okulisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a po co Wy kupujecie bańki mydlane? Nie prościej samemu zrobić starym dobrym sposobem (woda + płyn do mycia naczyń + słomka) ?? 🤔

Natka ja najpierw dałam Adze nocnik, żeby się nim pobawiła, poprzestawiała, powywalała 😉 jak już nocnik jako przedmiot zaakceptowała, to siadła na tronie 😉 i siedzi zadowolona, że hej! 🙂

Anulka, dzięki za przypomnienie, miałam poszukać info na temat dwóch filmów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...