Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
heja 🙂

Moj Dawid pije mleko z kasza na noc i w nocy mleko juz samo a w ciagu dnia, paroweczki cielece, jajeczko, serki, to co z "panskiego stolu" tez musi skubnac i zupki, czasami tarte owoce lub bananek, deserkow ze sloika juz praiwe nie jada bo konsystencja nie ta co trzeba.

czy Wasze pociechy tez tak uwielbiaja klucza? 😮 😮 on non stop je sciaga z wieszaka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!

Marysia właśnie zjadła 100ml kaszki łyżeczką 🙂 a więc uażam to za sukces 🙂 na noc dostaje 200ml kaszki ale z butli i nie ma problemu z wypiciem takiej ilości a łyżeczką to jakoś ciężko 🤔

Jutro jedziemy do poradni wczesnej interwencji z Marysią. Mój m. śmieje się, że do tego czasu pewnie nauczy się obracać 😜 taki z niej przewrotny potworek 😉 😁

Kwasiek, serek mascarpone jest pyszny to fakt i jeśli rzeczywiście masz do kupienia tylko to co wypisałaś to sięnie zastanawiaj bo w 50zł napewno się zmieścisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propo torta to my myśleliśmy nad takim,ale to dopiero na 2, 3 urodzinki kiedy Mała będzie już jakoś reagowoć na lalki 🙂

[URL=http://img232.imageshack.us/i/lookstyle1231102278.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5241/lookstyle1231102278.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agulka83 napisał(a):
Czy Wasze dzieci też tak"śpiewają"??? 😁

http://www.youtube.com/watch?v=JGutpKQ1xCY


🤪 🤪 🤪ale Marysienka rozbójnica, slodka dziewuszka 😘 😘 😘
Agulka Dawid tez tak krzyczy ze nawet mysli swoich czasami nie slysze a to stukanie to tez standardwali wszystkim we wszystko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Doberek ;*

Zuzki zaskoczenie że ktoś z mama śpi bezcenne 😁
zaraz wychodzimy na sprawe trzymajcie kciuki żeby było po naszej myśli... 🥴 🥴 🥴

napisze potem co i jak ;*
miłego dnia ;*


Zuziaku oczywiscie ze trzymamy 🙂 buziole 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja równie trzymam kciuki za pomyślność rozprawy!!!!!

Ale pustki dzisiaj na brzuchalu... ładna pogoda więc trzeba to wykorzystać 🙂 My zbieramy się na małą przechadzkę zaraz po tym jak Maja się obudzi 🙂 a póki co mam czas na zmiane pościeli, kawkę i naukę teorii do prawka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

U nas nocka super tylko ja nie wyspana ale to szczegół.

Ann czy mogłabyś mi napisać więcej konkretów co do tej pracy dla informatyków w USA. Jakie firmy, na jakie stanowiska itp. jeśli oczywiście wiesz i możesz.

Słyszałyście to ??? http://www.youtube.com/watch?v=sb1Td_C_hls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Zuziaku, powodzenia na sprawie, mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko po Waszej myśli - trzymam kciuki!!!

Olcia też śpiewa i pokrzykuje, tylko czasem bardziej piskliwie.

Też oglądałam ten odc. X-Factor - gości ma rewelka głos.

Wracam do mojego marudka - pisklaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra, niestety tak od ręki Ci nie jestem w stanie nic konkretnego powiedzieć. To było kilka lat temu (przed kryzysem), wtedy w każdej Gazecie - pracy było po kilka ofert pracy w USA dla informatyków, z tego co pamiętam to głównie dla programistów, trochę dla analityków. Szczegółów nie pamiętam bo mnie to nie interesowało więc się nie zagłębiałam.
Na szybko Ci mogę powiedzieć jak ja bym szukała:
- zadzwoniłabym do ambasady USA spytać jakie są w tej chwili formalne możliwości zatrudnienia Polaka informatyka przez amerykańską firmę i jakie warunki powinien spełniać ten Polak (np. studia), może to jest gdzieś w necie na stronie ambasady, kiedyś była jakaś pula możliwości dla ludzi z określonych zawodów,
- poszukałabym ofert na polskich portalach pracy, w gazetach informatycznych itp.
- pewnie już wiesz do jakiego miasta sama jedziesz, poszukałabym w necie namiarów na firmy informatyczne w tamtej okolicy i uderzyłabym bezpośrednio do nich, wysyłając CV i list motywacyjny.
Wydaje mi się, że może Ci być łatwiej zrealizować ten ostatni punkt jak już będziesz na miejscu, zdaję sobie też sprawę że to by nie było takie proste bo tu w Polsce macie Babcię, a tam musielibyście kombinować z jakąś opieką do dzieci jeśli oboje mielibyście pracować.

U nas dalszy ciąg choróbska, teraz doszedł katar i mokry kaszel. Oczywiście nawet mowy nie ma żeby Stasiek dał sobie zrobić cokolwiek koło nosa, przy dobrych układach jestem w stanie co najwyżej wyciągnąć gluta palcem 🤢 Nie chce za bardzo jeść ale pije trochę (zrobiłam herbatkę z eko malin) i ciągnie cyca jak noworodek. Jakoś przetrzymamy, tyle że pewnie znowu spadnie poniżej skali 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka świetny ten filmik,a Marysia przesłodko spiewa, usmiałam się, nasze dzieci są kochane 😉 Kubus zasnął przed chwilą, bo dziś obudził się o 8 😉 ale 2 pobudki były w nocy. no ale wyspałam sie 😉 maz jechał do lasu drzewa wycinac,a jak Kubus wstanie to zje obiadek i idziemy na spacerek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 🙂

Aleksandra, mi też się ten gość spodobał 😉 a w ostatnim odcinku http://www.youtube.com/watch?v=xpWWudgzIaY Jak dla mnie finaliści 🙂

Agulka, Marysia cudnie śpiewa 🤪 śpiewaczka operowa 😁 😁 Aga tak nie śpiewa, Aga co najwyżej wydaje okrzyki radości. A poza tym gada jak najęta 😉 Powiedz mi jeszcze Agulka, czy Majka ma takie znamię na łopatce? Zamierzacie kiedyś coś z tym robić?

Właśnie Młoda zjadła całą kaszkę, którą dla niej przyszykowałam 🤪 jeszcze Danonek i będzie po śniadanku 😉 dziś idziemy na bilans 10-miesięczniaka do przychodni 🙂 Aga w nocy całkiem ładnie spała. Obudziła się przed 3 i przed 6. Spała do 10 🙂

Zuziaka rozprawa właśnie się zaczęła... trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Zuziaku trzymam kciuki 🙂
Agulka jak nic Maja bedzie piosenkarka 🙂
Kwasiek ta dziewczyna rewelacyjna 🙂

No wlasnie ktory z programow odpowiada Wam najbardziej: X-factor,must be the music czy bitwa na glosy?Bo wedlug mnie x-factor jest naciekawszy.

Julka dzisiaj rozwalila sobie warge przez zeby, krwe sie lala, jak nie bylo zebow to bylo jakos bezpieczniej.Teraz odpoczywa na dworze i grzeje sie w sloncu bo we Wroclawiu git pogoda 🙂
ja ide ogranac balagan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja ja tylko x-factor oglądam, bo nie mam tv, a X-F leci na onet.vod 😉 zawsze mam polewkę z Czesława 😁 mój mąż w bardzo podobny sposób się wypowiada 😁 😁

właśnie mi przylazły sukienki, które kupiłam na Allegro 😉 całkiem całkiem 🙂 szału nie ma, ale za tą cenę szału się nie spodziewałam 😁 grunt, że mam co na siebie założyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...