Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My już po 1,5 godzinnym spacerku 🙂 pogoda jest cudowna 🙂 wieczorkiem wyciągnę jeszcze mężatego na wspólny spacer, może nie będzie protestował 😉

Kwasiek to znamie już widział dermatolog i nic groźnego (na szczęście )to nie jest. Zobaczymy jak się będzie sprawa rozwijała z biegiem czasu... myśleliśmy o usunięciu ale to za kilka lat nie teraz. Dlaczego pytasz masz coś konkretnego na myśli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agulka, Marysienka 😉spiewa slicznie!!!! a jaka zaczepna 😉 Maxym to krzyczy a nie spiewa 😉 dzis o 5.28 zaczal spiewy...o 6.30 odransportowalam go do kojca. my w sypialni spimy dalej, budze sie cisza... hmm na zegarek 9.45 przychodze do maxymka a ten rozlozony w kojcu i padl... dupencjol jeden!! rozregulowana jestem... o 4 ma przyjsc kolezanka a ja taka wywloczona, bylam z rana na solarce 😉 terefere 😉 teraz zasnal na dworze i kima dalej w pokoju, ja kawoszczak i relax. Zuzku dawaj znac jak tam, mysle o Was od 11 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

my też byliśmy na spacerku i drzemke zaliczyła całe pół godz bo psy zaczęły szczekać nasze i sąsiadów i koniec spania wrr...

i jeszcze grucha z betonem miała być dziś a w końcu będzie jutro bo się nie wyrobili a tu mój tata darmo czekał pół dnia a jutro miał iść do kogoś tynkować i nie wiem czy przełoży tamto o 1 dzień czy nie da rady ech wieczanie coś musi być nie tak

teściowa nadal się nie odzywa a ja czuje się tu jak piąte koło u wozu bo wystarczająco daje mi do zrozumienia że nie jestem tu mile widziana a wydaje mi się że miałyśmy naprawdę dobre relacje
dziś się też z m pokłuciłam o to troche a tak szczerze mówiąc najchętniej bym się wyprowadziła ale czy jest sens teraz coś wynajmować kiedy budowa zaczęta? bo kasy więcej będzie szło choćby na opłaty czy już się przemęczyć ten rok i przesiedzieć tutaj tyle że w takiej atmosferze się nie da żyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz Sylwia ty masz tak atmosferę z teściową a ja z własną matką. Ja już nie potrafię patrzeć na nią bo robi mi się niedobrze. Nie chce mi się zagłębiać w temat ale przetoczę wam jedną sytuację z dzisiejszej kłótni: " Że ja nie jestem matką moich dzieci tylko ona i to ona wie co dla nich najlepiej bo cóż ze mnie za matka jak nie potrafiłam ich urodzić sama tylko miałam cesarkę, że ja nie potrafię zajmować się nimi tylko ona, że nie umiem ich nakarmić tylko itp." to codzienne teksty które słyszę o mnie i o mojej rodzinie i ile tego jeszcze jest to zajęło by chyba ze trzy strony na forum. Nie wiem co mam robić i czy w tej sytuacji lecieć do stanów. Wszystko mi się pierdoli za przeproszeniem. Bo ile razy w życiu można usłyszeć od własnej matki że się jest ku..ą. Ahh dziewczyny jak ja mam dosyć już tego wszystkiego. Jak się z Tomkiem poukładała to kontynuacja u matki. A niech cie jasny huk strzeli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tezbym wolała na swoim mieszkac, tesciowa ok, ale wiadomo jak z tesciowymi jest, kazda ma inne zdanie na kazdy temat. Myslicie ze mozna samej suknie slubna sobie wyczyscic?
Bym zamoczyła w letniej wodzie z płynem, tylko nie wiem co robic, bo pranie chemiczne dla mnie troche za drogo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, wydaje mi się, że masz dwa wyjścia. Albo nie lecieć (bo o ile dobrze pamiętam, to Twoja mama ma się dziećmi opiekować, więc wtedy na bank będziesz słyszała niefajne teksty...) albo lecieć, albo całą rodziną. Ja bym wybrała drugą opcję 🙂

My zaliczyłyśmy 3,5 godziny na świeżym powietrzu 🤪

Na kontroli u pediatry wszystko ok, "dziecko na 6 z plusem" 😉 waży 9250, ma 70 cm długości i jest wszystko super 😉
Ja dostałam bez problemu skierowanie na morfologię - jutro rano pójdę 🙂
Od jutra mąż ma urlop, zaczynami przygotowania przedchrzcielne 😉
Aaa i od piątku przez tydzień nie będę miała internetu, więc się nie martwcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela1987 napisał(a):
Ja tezbym wolała na swoim mieszkac, tesciowa ok, ale wiadomo jak z tesciowymi jest, kazda ma inne zdanie na kazdy temat. Myslicie ze mozna samej suknie slubna sobie wyczyscic?
Bym zamoczyła w letniej wodzie z płynem, tylko nie wiem co robic, bo pranie chemiczne dla mnie troche za drogo...


Angela, ja bym nie ryzykowała. Mogą się zrobić zacieki, ozdoby mogą poodpadać. Poza tym samo zamoczenie brudu u kurzu nie zmyje - trzeba byłoby trochę poszorować, a wtedy łatwo byłoby zniszczyć materiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech, u nas walka o każdą łyżeczkę syropku. Stasiek właśnie obraził się na rodziców że mu wcisnęli lekarstwo i teraz nie chce nawet mleczka tylko histeryzuje. Kupiłam dziś katarek, ale coś czarno widzę użycie go. Dziecko się nam chyba wyprowadzi z domu 😉

Aleksandra, wydaje mi się że nie powinniście kierować się w Waszych decyzjach tym co mówi Twoja mama, nie sądzę żebyście jej dogodzili niezależnie od tego jak postąpicie. Ja bym się tylko zastanowiła rzeczywiście czy chcę w tej sytuacji powierzyć jej na rok swoje dzieci, żeby nie okazało się, że w tym czasie je ustawi przeciw Wam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej z wieczorka 🙂

kurna Zuziek nic nie pisze....zaraz jak wyrobie przy mlodym to smarne smsa do niej....

Kwasku a ile tego netu miec nie bedziecie? i masz szczescie ze nas uprzedzasz bo jakbys zniknela to lipa i pozniej wpierdziel 😁 😁 😁 😁

Angela nie ryzykuj lepiej daj do czyszczenia i na allegro siup!!!

Aleksandra no wlasnie jak Ty masz taka lipe z matka to jak mozesz maluchy zostawic z nia??? a Wy razem mieszkacie???

Kwasku super ze Agusia "zdala" na 6+ 🤪 🤪 🤪

ja z Dawidem chodze na "przeglady" srednio raz na 2 miechy...kiedys chodzilo sie co miesiac praktycznie obowiazkowo a teraz tak jak sobie chcesz 🙂

achas mlody dzisiaj u babci przywalil pod nosem w kaloryfer i tez krew trysnela no to Waja Dawis pione przybija JUlce 🤪 🤪 🤪 boszzzzzz teraz to beda sie obiajc coraz czescie tak mniej wiecej do poltora roku 😜 😜

Kosi kobieto Ty normalnie sie szykujesz jakbys drugiego chlopa w polandzie chciala znalezc 🤪 🤪hehehe ciekawe co na to kinol???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia już śpi od 0,5 h.

Też jestem ciekawa jak tam Zuziek - coś nieodzywa się?

Dziewczyny, dawałyście może maluchom fasolkę np. Jaś? Jutro dla nas będę gotować barszcz ukraiński na wywarze warzywnym i pomyśłałam, że nim mocniej na sam koniec doprawię i zabielę śmietaną to trochę odlałabym dla Oli, żeby miała na 2-3 obiadki zupkę i tak zastanawiam czy dać jej trochę (pokrojonej) fasolki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Zuziek milczy napisz do niej Laafiku.
A sie szykuje, kindzio sie nabija, ze jeszcze tylko brakuje zeby zaczea sie odchudzac, no ale przeciez juz schudlam wiec to mam z glowy 😉 Jak dzis obinal pazurki sobie u rak to tez powiedzial ze sie pindzy na moj wyjazd a co 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny JESTEM 🤪 ja was bardzo bardzo przepraszam ale musieliśmy świętować 😉

nie spodziewaliśmy się tego wogóle 🙂 po pierwsze ojciec się nie zjawił 🤪 🤔 to już se przesrał po drugie zrobili zaocznie sprawe bo chcieli jeszcze raz zrobić z doprowadzeniem go ale potem sędzina zadecydowała że jednak bez niego się odbędzie były zeznania moja mama od 3 nad ranem palpitacje 😞 ma problemy z sercem 🥴 prokuratura była nieugięta dostał wszystko co mógł dostać w tej sprawie czyli:
-wyrok 1 rok w zawieszeniu na 3 lata (to nic)
-kuratora sądowego (też mało)
-przymusowe leczenie (już lepiej)
-eksmisje z miejsca zamieszkania 🤪 🤪 (masakra najlepiej)
- i zakaz zbliżania się do wszystkich pokrzywdzonych (ja mama siostra i Adam)

dziewczyny to już koniec 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ciesze sie razem z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Jezuuuuu jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁

Mam nadziej, ze Mamie teraz sie troszke serduszko uspokoi, takie szzescie teraz ja piernicze!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju dziewczyny we mnie siedzi taka euforia że masakra 🤪 🤪 🤪 🤪

dalej nie moge w to uwierzyć że to już koniec 😉
i nawet byśmy nie pomyśleli że on może dostać taki wyrok... 🤨
jak najbardziej korzystny dla nas 😉
ufff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Mój pokemon zrobił mi 2 pobudki po 2 i o 5, wstała po 6. Ja dopijam kawę, a Olcia robi bałagan w kojcu, wygląda jak po churaganie - uwielbia demontować puzzle 😉

Zuziek, cudowny poranek co? Mąż obok i świadomość zakończonej sprawy z ojcem bezcenne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Dawid dzisiaj od rana czyli 6 zrobil jakas totalna histerie...ryczal a dobudzic go nie moglam...czopka mu dalam, posmarowalam dziala ale i tak jest jakis taki rozdrarty...wszystko go draznie, do kojca-nie, do chodzika-nie tylko na ziemie a ja nic zrobic nie moge....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

A u nas Marysia już się przestawiła na nowy czas, szkoda tylko, że ze wstawaniem a nie zasypianiem:/

Zuziek no to teraz rzeczywiście Wam ulżyło i naprawdę było co świętować 🙂
Pytanie czy ojciec weźmie do siebie to leczenie i wyprowadzkę? 🤔

miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...