Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej z wieczorka 🙂

gratulki dla Marysi 🤪 🤪 🤪kolejna dziewuszka ruszyla 🤪 🤪 🤪

KOmsi Maxym to pewnie raczkowac juz nie bedzie tylko tak podskoczy na dupsku ze wstanie na nogi 🤪 🤪 🤪 🤪

Co do rozmiarow to masz na kazdej aukcji i jasne ze sie pomierzymy ale wybieraj jeszcze bo jeden komplet to malo!!!! tel dopmowy dzisiaj wyladowal jako zabawka dla Dawida bo zupelnie sie po nim wszystko w srodku powylewalo a jutro jedziemy po nowy 🙂 wtedy pomierzymy i obgadamy a ten co wybralas jest usztywniany ( nie push up) ale nie wiem na jakim Ci zalezy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki 🙂

Wczoraj Was podczytywałam, ale chyba pierwszy raz nie miałam weny na pisanie.

Ola bez problemu wieczorem zasypia bez cyca, czytam jej bajki, czasem chwilę pomarudzi. bo jest senna, ale jest spoko, a jak już położy się na brzuszek to gwarantowane, że za góra 5 minut będzie spać.
Już 3 dzień z rzędu tylko 1 pobudka w nocy. I dzisiaj rano niespodzianka - Olcia obudziła się tradycyjnie o 6, dałam pierś i pierwszy raz od wielu miesięcy po tej piersi mi zasnęła...poprostu WOW 🙂

Olinka ważyła na wizycie na początku marca 9965 i mierzyła 74 cm, teraz pewnie waży ponad 10 kg.

Popołudniu jedziemy po nocniczek dl małej, będzie siusiać przed kąpielą do niego, a nie do wanny, przynajmniej tak nam się wydaje.

I oczywiście nim skleroza dopadnie...

Wszystkiego najlepszego dla Maxymo i Antosia na 10 miesięcy życzy Olcia i ciocia Ania 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

Wszystkiego najlepszego dla Maksymka i Toska ;*

Laaf przez przytulanie to bardziej ja się od Zuzki zaraziłam niż na odwrót... ale wczoraj teściowa poszła z nią do lekarza i dostała kropelki do oczu do noska i syropek i oczka o niebo lepiej z noska leci ale juz mniej tylko kaszlek jeszcze jest taki okropny... 🤨
a ja oprócz bolącego gardła lepiej się czuje chociaż wczoraj nie miałam siły na nic... 🥴 🤢

dopijam kawoszczaka i musze się ogarnąć posprzatać a wieczorem na urodziny... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 u nas jedna pobudka, robie sie coraz lepiej, przynajmniej wyspani sie budzimy 😉 a tak wszystko ok, za sprzatanie sie juz wziełm, poodkurzane i kurze poscieram pozniej ajak KUbus zasnie to ide w kuchni podłogi zamiatac i mys itp 😉 a jak synek wstanie to moze na spacerek sie wybierzemy, pogoda dopisuje;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wkoncu przespałam cała noc ale i tak jestem nie wyspana bo skonczyłam prace o 23;45 skończyłabym wcześniej tylko sie okazało ze kwiatki były nie zbyt mocne tzn były za bardzo rozkwitnięte i łamały się gałązki pod ciężarem kwaiatka i tak zamiast jeden robic godz rbiłam inna metoda ponad 2 godz.

Kwasiek ale nie w takim nosidełku typu fotelik samochodowy tylko takim plecaczku
Sylwia mam taka sama spacerówkę jak Ty i Zuziek z tako Jamper X ale niech ją szlak trafi ( nie moze nie bo raz ja juz trafiło :dry 🙂 tylko ze wsadzenie jej do samochodu graniczy z cudem za dużo rozbierania składania itp. no i tak jak Tobie schodzi mi powietrze z kół 😠 Jes6em nie zadowolona z niego. My mamy duże auto bo jeżdżę Mercedesem C ale i ta ma za mały bagażnik na ten wózek 🥴
kupiłabym taki najtańszy zeby go w aucie wozić jak trzeba na miasto szybko zjechać
np taki http://allegro.pl/spacerowka-joker-milly-mally-wozek-parasolka-promo-i1541254501.html

Piotruś waży ponad 10 kg i ma około 80 cm 🙂

Wszystkiego Najlepszego dla Antosia i Maksymka : 😘 😘 😘

Zapominam Wam ciagle napisac po zmianie mleka na Bebilon Pepti Piotrusiowi znika wysypka, jeszcze ma kilka krostek ale buzia jest juz gładka i zszedł mu ten rumień 🙂 dziwne bo tylko odstawiłam mleko i jogurty a mieso i jajka dalej je wiec jak by miał skaze białkowa to wysypka nadal by sie utrzymywała. Może faktycznie mleko mu nie pasowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘Maxym , Antos rosnijcie chlopaki na pocieche rodzicom 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Komsi mam nowego tela musismy sie zgadac 🤪 🤪 🤪

Zuziaku jak ty sobie popijesz przy tym przeziebieniu...

my od rana zakupy w biedronce, zakupy w saturnie, sprzatanie balkonu (masakra po zimie), sprzatanie auta na stacji...teraz mirek jeszcze odkurza a ja za obiad sie biore a pozniej odpoczynek 🙂 Dawis byl juz an dworze i pojdzie jeszcze raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego dobrego dla Maxymka pupowego skoczka i Antosia 🙂

Dzisiaj Stasiek nas wykończył. Wstał o 4:30, na 8:15 mieliśmy pobranie krwi i badanie moczu. Przez 4 godziny nie puścił ani kropli a jak już wreszcie się udało, to woreczek przepuścił i wszystko poszło na zewnątrz 😉 Potem strasznie łobuzował przez cały dzień, nie ma bata, pisze list do zająca żeby mu przyniósł zapasowy komplet rodziców bo my to chyba długo przy naszym gigancie nie pociągniemy 🤢

A co do wagi i wzrostu to u nas skromnie: 7200 i 67cm 🙂 Co prawda dziś musiałam odłożyć dwa ubranka, więc jakby coś się ruszyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ

Madalena też właśnie o tej myślałm tylko szkoda że nie ma fioletowej i nie wiem czy się nie skusze na tą co zuziek tylko niech nam kredyt wreszcie dadzą i apropo kredytu już 3 decyzje są czekamy na czwartą i w przyszłym tygodniu jedziemy na spotkanie i zapoznanie się z warunkami umów potem tylko wybór banku i umowa

ja dziś padam na pysk przed 8 wywieźliśmy małą do mioch rodziców a ja z teściami pojechaliśmy do m babci i na rozrzutnik naładowaliśmy desek pustaków i czerwonej cegły bo na poniedziałek potrzebne zeszło nam gdzieś do 11 a w domu demolka pomyłam wszystkie okna poprałam firanki zmieniłam pościel i wogule tak sobie dałam czadu że rąk nie czuje i o 19 pojechaliśmy po Igusie

co do wagi to Iga waży gdzięś 9-9,5 kg wzrost nie wiem ciuszki ma roz 74-80

i wszystkiego naj dla Maxymka i Antosia !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Na początek spóźnione życzonka dla miesięczniaków 🙂 WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO

Nie odzywałam się bo:
- dużo spraw przed wylotem muszę załatwiać (ale na 100% jeszcze nie jestem pewna czy polecę ale jak już coś to pod koniec sierpnia)
- Adaś raczkuje jak szalony po całym domu i nie mogę już spokojnie sobie posiedzieć przy nim 🙂
- Kuba znowu chory i wyszły mu jakieś dziwne wyniki na mukowiscydozę i latamy po lekarzach a prawdopodobnie niedługo będzie leżeć w Centrum Zdrowia Dziecka
- Adaś waży niecałe 12 kg i mierzy 86 cm (na śpiocha go mierzyłam 🙂)
- je jak najęty prawie wszystko co my tylko mało mówi ale starszy brat nadrabia za nas wszystkich (żeby nie sen to buzia by mu się nie zamykała a nam uszy by spuchły 🙂)

Myślałyście już co kupić dzieciaczkom na roczek bo ja nie mam pomysłu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Od nas również spóźnione życzenia dla Antosia i Maksymka 😘 rośnijcie zdrowo chłopcy!


My wczoraj byliśmy cały dzień poza domem - mąż malował dom kolegi, a ja siedziałam z Agą u rodziców. Dziś też nie odpoczniemy, bo zaraz spadamy na zakupy i na chwilę do mojej cioci oddać jej naczynia, które nam na chrzciny pożyczała 🙂

Jutro mój mąż na 2 dni wyjeżdża do Warszawy na szkolenie. Ciekawe jak Aga zniesie tą rozłąkę 🤨

Aleksandra, a Kuba z jakiej racji ma podejrzenie mukowiscydozy? Dużo choruje? Trzymam kciuki, żeby to było tylko podejrzenie i nic poza tym, bo mukowiscydoza to niezbyt wesoła choroba.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
My dalej wykończeni. Staśkowi chyba tym razem naprawdę te zęby idą bo ryczy od dwóch dni prawie cały czas i lepsze noce też na razie szlag trafił. W nocy dostał czopersa ale niewiele pomogło. Rano kaszki nie chciał, ale trochę później zjadł jogurt ze śliwką suszoną.
Jakoś nie mam głowy do przygotowań przedświątecznych tym razem. Namawiamy rodziców żeby nie szaleć ale on są chyba jednak niereformowalni. Ja na razie planuję robić żurek i białą kiełbasę, pewnie jakieś mięso na wędlinę (albo kupię) i babkę albo sernik (jedno zrobi tata a drugie ja). Za mazurki zabrał się już tata (spody), ma zamiar jeszcze upiec jakieś mięso do obiadu i na razie twierdzi że to wszystko ale o ile ich znam, w ostatniej chwili coś jeszcze wymyślą żeby się nie nudzić. Nie mam już siły im tłumaczyć że nie są już w takiej formie jak kiedyś i za każdym razem jak się urobią po pachy przed świętami to w święta chorują. Ja generalnie jestem bardzo do tradycji świątecznego stołu przywiązana, ale odkąd pojawił się Stasiek, priorytety mi się przestawiły.
Padam na nos, dobrego dnia, dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i niedziela ale jakos nie czuje jej wogule a tym bardziej swiat i nawet mi w głowie przygotowania. Nie szykuje sie bo nie dam rady co sie da to kupie upieke ze 2 ciasta i to wszystko bo przy Piotrusiu nic nie moge zrobić a meza całymi dniami nie ma w domu wiec kiedy bym miała co zrobić.
nie spodziewam sie gości wiec co będę szaleć i tak człowiek nie zje więcej niz w inny dzień.
Chociaż marzy mi sie taki Wielkanocny stół z rodzina jak było jak mama żyła a teraz wszyscy jakos zaniedbali wspólne świętowanie.

Ann chyba faktycznie przydało by sie zeby zajączek przyniósł Stasiowi dodatkowa pare rodziców 🙂
To twój tata piecze ciasta, gotuje itp 🤪 Mężczyźni z pokolenia twojego taty raczej nie garna sie do kuchni 😉

A wiecie ze w moich okolicach nie je sie żurku z białą kiełbasa 🤪 szkoda bo ja uwielbiam żurek. U nas jest zawsze śniadanie wielkanocne z jajecznica z ziołami i poświęcona wędlina.

Aleksandra my chcemy kupic Piotrusiowi rowerek taki zebym go mogła wozic.
Cos w tym style http://allegro.pl/rowerek-arti-ufo-dzwiek-kolyska-3-kolory-super-i1544395818.html ale nie wiem jak to bedzie bo jeszcze musze kupic spacerówkę i fotelik samochodowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wszystkiego najlepszego i postępów w nauce chodzenia dla naszego Dawidka na 10 miesiecy życzy Olcia i ciocia Ania 🙂

A Olinka znośnie przechodzi kolejne ząbki, najwyżej pomarudzi i poszoruje piąstką lub czymś co ma pod ręką - wychodzi jej górna i dolna 2, więc niebawem będzie miała już 7 ząbków. Ojjj będzie czym mamę gryźć 😮 😁

Powiem Wam, że jestem dumna z mojej Oleńki, bo drugi dzień z rzędu zjadła obiadek prawie dorosły różnica pomiędzy naszym a jej była taka, że miała ugotowanego klopsika i do marchewki z groszkiem nie dałam masełka, bo miała już na kanapeczce, a nie chcę przesadzać z nim. Zjadła ładnie przy użyciu rączek. Tak mi się podobało to danie dla niej, że cyknęłam aż fotkę hehe

[URL=http://img64.imageshack.us/i/p1090117s.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8891/p1090117s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tu Dziunia w akcji 🙂

[URL=http://img847.imageshack.us/i/p1090122.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/1187/p1090122.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img852.imageshack.us/i/p1090123p.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/8848/p1090123p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do świąt to muszę od jutra zabrać się za robotę za dużo nie mam do sprzątania, ale coś zawsze trzeba zrobić, no i muszę umyć okna - oby pogoda dopisała.

Na śniadanie wielkanocne będę robić żurek, kiełbasę białą i do tego podduszone na patelni pieczarki, upiekę szynkę, schab i karkówkę, zrobię sałatkę warzywną, oczywiście będę jajka, a do tego to co ostatnio zwykle jadamy do kanapek czyli pomidor, rzodkiewka i ogórek zielony i ozdobnie sałata. Do jajek będzie majonez, chrzan i sos tatarski.
Na deser do kawy zrobię nieduży mazurek, babkę piaskową i pierwszy raz 3 bita.
I dzień świąt będziemy na obiedzie u moich rodziców, a w II dzień jesteśmy w domu, więc chcemy zrobić golonki wieprzowe z warzywami i ziemniaczkami.

Sylwia, ile dni szybciej mogę zrobić 3 bita?

Madalena, jak lubisz żurek to tradycja regionalna czy nie, możesz przecież trochę ugotować, nawet jakby miałaby być np. tylko do popicia w bulionówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekujemy, dziekujemy i buziaki slemy 😘 😘 😘 😘 😘

my po grilu Dawid spal 2h 😮 jak nigdy bo zawsze standard pol h 😉

Anulka takie pysznosci przygotowujesz ze szkoda jesc a tylko patrzec 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Olenka super zjada, moj Dawid chyba by nie mial takiej cierpliwosci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...