Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Waja, odstawienie od piersi zadziwiająco gładko poszło, od poniedziałku już wogle nie karmię, a Olcia z chęcią pije rano i wieczorem modyfikowane.

Zuziek, dopiero doczytałam, że udało się umówić z dzielnicowym, mam nadzieję, że coś z tego wyniknie dobrego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Waja a w jakim żłobku byłaś?? Publicznym czy prywatnym??
My jeszcze do końca nie podjęliśmy decyzji co do żłobka, ale papiery
będziemy składać. Muszę się w przyszłym tygodniu udać.
Po tym jak Mały jest zachwycony placem zabaw i biegającymi dookoła dziećmi
wydaje mi się tak jak Tobie, że żłobek to dobry pomysł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Dzisiaj mój pokemon "na nogach" od ok 6, zaraz przygotuję jej śniadanko i może pójdzie jeszcze spać.

Ciekawe jak Ola zareagowałaby na dzieci ze żłobka, bo tak to lubi ich towarzystwo, szczególnie chłopców, nawet tych starszych hehe - mała flirciara. Nie wiem czy Wam pisałam, ale nawet w kościele zarywała na oko 4-5 letniego chłopca jak byliśmy ze święconką.

Wzięłam pierwszą tabletkę na zatrzymanie latacji, ciekawe jaki będzie skutek po 1, jutro wezmę drugą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

Anulka dzieki za informacje ale większość z tych rzeczy to my właśnie wiemy... dzisiaj pogadamy z tym dzielnicowym i może on coś powie ciekawego... 🤢 a i był sądownie nakaz eksmisji...

moja Zuzka mnie od dwóch dni zadziwia 😉 wczoraj padła po 21 a dzisiaj pobudka o 7 i to bez nocnych pobudek 😉 zjadła butle mleczka i sobie leżałyśmy z pół godzinki 😉 ja se kawke pije a ona się bawi... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek, jak był nakaz eksmisji to dziwie się, że jeszcze ojciec u Was mieszka, w razie stawiania oporu powinna wyprowadzka być przy obecności dzielnicowego czy ogólnie policji, tak mi się wydaje. Daj znać co ustaliliście po wizycie dzielnicowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, trzymam kciuki za happy end 🙂

Waja, my jesteśmy na etapie "myślenia" czy wybrać Klub Malucha, czy nianię. Mój mąż woli Klub Malucha. Będziemy musieli się któregoś dnia wybrać do Klubu tuż koło moich rodziców, rozejrzeć się, jakie są warunki, jak dzieci są traktowane i żeby sprawdzić, czy Adze by się spodobało 🙂

znalazłam ciekawy artykuł o fotelikach samochodowych http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/jak-najdluzej-w-foteliku,1634027,415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Z Mirkiem juz dobrze, to byl bardzo silny atak ale mu szybko przeszedl, na wszelki wypadek ma ketonal w zapasie....poprostu musi na siebie uwazac...

dobrze slyszec ze dzieciaczki zdrowieja zaraz napewno i u Piotrusia z serduchem bdzie wszystko jak nalezy 🙂

Zuziaku jak same nie zadzialacie to sprawa sie nie rozwiaze, zacznijcie juz bo jak pisala Anulka to sie moze ciagnac miesiacami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Kubus Spi a ja ziemniaki juz obrałam na obiad i bede myc podłogiza chwile puki mam czas, bo jutro sprzatam Kuchnie... u nas była burza wczoraja ale sie bałam, w miare szybko mineło, dało sie wytrzymac he. Pozniej na spacerek sobie pojdziemy 😉 Miłego dnia Laski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

A mojej córeczce coś się chyba pomyliło- obudziła się o 4:30 gotowa do zabawy 😮 wzięłam ją do nas bo jakoś nie widziało mi się tak wcześnie stawać. Pomęczyła się trochę, nas przy okazji też i zasnęła na godzinę 🙃 dobre i tyle. O 6 jakoś lepiej mi już stawać albo o 5:30 ale nie tak wcześnie jak dzisiaj. A swoją drogą musimy pomyśleć nad jakimiś zasłonami w części sypialni bo to że słońce wstaje wcześniej może być powodem porannego wstawania Marysi 🙂

My już spacer zaliczyłyśmy o 8:30 i do 10:20 byłyśmy na świeżym powietrzu. Teraz pogoda trochę się popsuła, grzmi i popaduje 🙂

Dzisiaj zrobiłam Majce na obiad racuszki z jabłkami (na mleko modyfikowanym), zjadła dwa przy stole a potem "goniła" po kuchni i co chwile przyszła z otwartą buzią po więcej 🙂 potem jeszcze rosołu troszkę zjadło- więc mama jest zadowolona 🙂

Ech dzisiaj i zresztą wczoraj też próbuje dodzwonić się do kadrowej w sprawie przedłużenia urlopu wychowawczego i kurcze nie odbiera:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja uroczyście postanawiam, że od dziś kończę z odkładaniem spraw "na jutro".
Postaram się dzisiaj nadrobić wszystkie zaległości domowe (pranie, prasowanie, sprzątanie). Nie, źle. Nie postaram się nadrobić, tylko nadrobię. I przesadzę w końcu kwiaty (pewnie je szag trafi - ewidentnie nie mam "ręki" do roślin, ale trudno - ktoś to musi zrobić). Wystawię suknię jeszcze raz na allegro. Pfff. DAM RADĘ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieję Zuziek, że jednak się zjawi...

Ech, a ja jestem coraz bardziej sfrustrowana. Stasiek znowu mega maruda (rośnie prawa górna dwójka), nie pozwala mi totalnie nic zrobić. Odkąd śpi z nami, co prawda noce są dużo lepsze ale za to w dzień sam w łóżeczku jest w stanie przespać max kwadrans, więcej tylko jeśli się z nim położę albo na spacerze. W związku z tym nie mam już kompletnie czasu na nic. Teraz piszę tylko dlatego, że mąż poszedł z nim na spacer. Z jedzeniem znowu cyrki, natychmiast po wsadzeniu do krzesełka wstaje i już jest po jedzeniu. Wchodzi cokolwiek tylko jeśli się go goni po mieszkaniu z łyżeczką ale wtedy "przypadkiem" paluszki częstują jedzeniem wszystkie meble które nadarzą się po drodze, paszcza przykleja się do sofy, koca, krzeseł, stołu, podłogi, lodówki itp. Po takim jedzeniu mam pobojowisko w całej chałupie. Kiedyś było tak, że jak czegoś nie chciał, to po prostu zamykał paszczę a teraz bierze do paszczy po czym momentalnie jedzenie wyjeżdża na języku wraz z nieco przeżutymi resztkami poprzednich kęsów. Pół biedy jak wyjedzie kawałek chleba albo wędliny, ale wyjeżdża w ten sposób też kaszka, zupy itp. 😉
Uff, wyżaliłam się...

Dajecie już dzieciom żółty ser? Dałam dziś kawałeczek Staśkowi i chyba mu smakowało ale jakoś nie mam śmiałości żeby dać mu więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasku widze postanowienie masz mocne 🙂 trzymam kciuki:0

Komsi rzeczywiscie nie pisze ale ma mega zajec i na kompa brak czasu 🙂

Ann ja Dawidowi daje ser zolty od okolo 2 miesiecy 🙂 i go uwielbia ale np. obrazil sie an mieso i banana...

Zuziaku dawajcie na komende!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahahha,

Dawidowi wyrżneła się dolna jedynka ale poki co nie jestem w stanie zlokalizowac tylko dzwoni o lyzeczke i czuje po palcem ale jakiekolwiek proby otwarcia i pokazania paszczy zpelzaj na niczym 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Dawidka 😉

ja Zuzi dawałam żółty ser ale nie w dużych ilościach tak ze swojej kanapki np. a tak jak Laaf piszesz moja Zuzka tez się obraziła ale tylko na banana w taki oto sposób moje dziecko owoce to tylko w soczkach...
moja mama cierpliwie czeka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, trzymam kciuki za Twoje postanowienia 🙂

Gratulki dla Dawidka 🙂 kolejny ząbek to jest to 🙂

Ann, rozumiem Ciebie w 100%. Marysia coś podje w krzesełku ew. u mnie na kolanie. Resztę bardzo chętnie ale w trakcie gonitwy o podłodze- koszmar. Zamiatania i mycia podłogi już mam dość a nie wspomne o ubraniu bo o śliniaku można zapomnieć. Ale ale ja się cieszę, że je 😉 U nas banan też poszedł w odstawkę ale chyba dlatego że było go już za dużo 🙂 teraz jest kiwi 🙂 a na podwieczorek była pasta jajeczna z bułką- miło popatrzeć jak mała otwierała buzie 🙂

No muszę trochę odpocząć bo dzisiaj też sobie powymyślałam rzeczy do zrobienia (nie trzeba było zmieniać pościeli, ale uwielbiam mieć świeżą więc... to samo z praniem dywaników łazienkowych i kapy na łóżko) ech...

No miłego wieczoru mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulujemy Dawidkowi pierwszego zębola! 🤪 🤪

Aga się na jedzenie nie obraziła 😉 banany wcina, aż miło (teraz akurat je banana na spółę z tatusiem 😜) 🙂 a mleko uwielbia - ostatnio na dobranoc wypiła 350 ml 😲 🤪 obiadek zje każdy, zupkę - też 🙂 i podczas jedzenia zwykle grzecznie siedzi w krzesełku, więc absolutnie nie mam z nią w tej kwestii problemów 🙂 a co do sera żółtego, to nie jest on zbyt lekkostrawny i generalnie z tego co wiem, odradzają dawanie go dzieciom, ale wydaje mi się, że jak dziecko zje pół plasterka sera, to nic złego mu się nie stanie 🙂

Zuziaku, może zadzwońcie na komendę i się przypomnijcie...? 🤢 w kulki lecą... 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekujemy 🙂

ale wlasnie nie za bardzo wiem co by tu mlodemu dawac....bo jakos mu prawie wszystko odeszlo... gebe zamyka i tyle 😉 dzisiaj zrobilam mu kasze gryczna z cielecina i owszem kasza zjedzona mieso nie 🥴 wogole wroce chyba do zupek na zoltku i masle...

Kwasiek a jak wywiazanie z postanowien? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf Piotrus tez miał taki okres ze nie chciał jesc ale nie dawałam mu na siłę miesa. Ja robiłam tak ze mieso zmiksowałam na papkę i dawałam mu go do zupki w której reszte warzyw było rozdrobnione widelcem i tak zjadł.

A ja dzis przeżyłam szok. Byłam w lidlu po papierosy dla Marka. Wziełam cały karton tzn 10 paczek i stoje przy kasie a tu kasierka zapytałamnie czy mam 18 lat i poprosiła mnie o dowód osobisty. 🤪 🤪 🤪 Musiałam sie wrócic do samochodu po dowód osobisty bo mi nie sprzedała 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...