Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja wypożyczałam suknię ślubną i miałam to szczęście, że byłam pierwszą panną młodą,która ten model wypożyczała, za 900 zł do tego gratisowo miałam wypożyczone bolerko i welon, więc po 3 dniach oddałam suknię do salonu i z głowy.

Kwasiek, faktycznie biedny ten Twój szwagier, najpierw dziewczyna, teraz praca, a co z jego pracą w PL? bo to chyba z jego firmy pożyczaliście stoły na chrzciny o ile nie mylę się. Oby udało mu się na tym Cyprze coś jeszcze załapać, a jak nie to niech wraca, zawsze u siebie lepiej niż w obcym kraju.

Oj Madalena już zazdroszczę Tobie takiej sypialni lub ogólnie wystroju w domu, my to kiedyś sobie zrobimy taką prawdziwą sypialnię, ale dopiero jak babcia męża odejdzie w lepsze miejsce, bo oprócz dużego pokoju to tylko w jej pokoju można wstawić prawdziwe łoże sypialniane, bo pozostałe 2 pokoiki to klitki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kwasiek, no chciałam to ładnie nazwać 😉 bo mogłabym napisać z grubej rury, ale po co, chociaż za jej zachowanie nie wiadomo o co mogłabym, na pewno na pokoje nie zamieni się, więc trzeba poczekać, a ostatnio chodzi i gada, żeby mąż - jej osobisty wnuczek - oddał jej mieszkanie albo kupił osobne, bo ona myślała, że inaczej będzie, ale też nie potrafi uzasadnić swej wypowiedzi, wogle wyzywa mojego męża...ogólnie z lekka zaczyna jej odpier....ć, wmawia sobie jakieś rzeczy. Już chwilami nieogarnimy psychicznie raz jest ok raz beznadziejnie, niestety ta druga opcja zaczyna przeważać. No cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość i jakoś wytrzymać.

Oj to kiepsko może być z tym angielskim, ale może coś się podfartnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej co do sukienki to ja sprzedałam za 500 zł +przesyłka a dałam 1960 w salonie szta na miarę wystawiałam ją kilka razy za 1200, 1000, 800, 600, i za 500 poszła bo żeby w szafie darmo wisiała i miejsce zawalała to bez sensu a tak to kupiłam sobie piękną pościel za 150 zł (normalnie w życiu bym tyle nie dała) a reszta wiadomo jak przy budowie poszła na pustaki

miałam wrzucić fotki a zapomniałam zdjęć porobić zamieszanie dziś było od rana i nerwy mi chodziły strasznie zaraz ide pakować paczki kąpanko i drinka sobie walne z malibu na rozluźnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasku ja mam wrazenie ze ten Twoj szwgier to niezly jest...oki ma problemy w zyciu ale wydaej mis na wlasne zyczenie..jak on dostal ta prace???? 😮 zadnych testow, rozmowy chocby przez neta??? 😮nic??? 😮 juz sam fakt jak Was potraktowal z tym transportem... nie wiem ale mi sie wydaje ze to co dzieje u niego w zyciu t jest na jego wlasne zycznie...

baby duzo piszecie a jak jakos zdolam doczytac to wiekszosc zapominam..

achas co do sukien slubnych, Anulka Ty dals za wypozyczenie sukni 900zl??? dobrze zrozumialam? 😮jak tak to jak dla mnie szlaenstwo bo taka kasa za cos co jest na chwile??? przepraszam ale to moja opinia...

Ann rzeczywiscie slicznie wygladalas tyle ze niestety cena bedzie duzo mniejsza ale jak napisala Sylwia po co ma sie kisic w szafie a moda przemoiaj i napewno taka suknia wartosci nie nabierze...
Zuziaku, Angela co do Waszych tesknot za menzastymi to ja Wam powim ze ja bym swojego chetnie wywalila z domu na jakas robote na odleglosc bo mu sie lekko odpierdala i czasami myla mu sie zyciowe priorytety..

Sylwia grzeszysz bo nas ciekawosc zżera 😜 ja browarka Ty drineczka i git na wieczor.

KOmsi Ty zezbiaro!!! torta sama majstrujesz?? boszzzzzzzzzzzzz ja jeste calkowite beztalencie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
laaf napisał(a):

Sylwia grzeszysz bo nas ciekawosc zżera 😜 ja browarka Ty drineczka i git na wieczor.


Laaf obiecuje że jutro wastawie 😉 😉 ale co tu oglądać gołe mury


babolu widzielismy poczatki to chcemy koljen etapy 🙂 chcemy cieszyc sie z Toba!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz wróciłam z jazdy. Z Kubusi pisiolkiem wsio oki, to tylko fałszywy alarm 😉 jutro bede torta odbierac, po urodzinkach w niedziele fotki wystawie 😉 jak zrobie 😉 No Madalena elegancka sypialnia, my mały nowe lózko sypialnione, bede urzadzac sypialnie zaraz po kuchni 😉 ja mam tez wystawione suknie tanio, była za 2000 ale kupiłamz a 1000 bo była promocja letnia o 50% taniej na ecru. Ale na razie nikt zainteresowany nie jest...sie okaze w praniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde tez moja bym sprzedala, ale ma potezna dziure z tylu.Bo mojej mamie zachaczyla sie o obcas w czasie tanców.I najpierw musialabym ja wziac na jakis haft artystyczny, a to jest droga zabawa.

Dzisiaj milo spedzilismy dzien, wczoraj wieczorem przyjechal do nas przyjaciel meza(chrzestny Julii)z mega dolem(bo go dziewczyna rzucila)i wlasnie teraz odjechal.Bylo bardzo przyjemnie i widac, ze przeywanie z kims mu tez dobrze zrobilo.

JUtro przyjezdza tesciowka pomoze troche przy przygotowaniach do imprezy sobotniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, może szaleństwo taka cena za wypożyczenie, ale naprawdę to była niewygórowana cena, a sukienek namierzyłam się sporo i m.in. też o wiele droższych, fakt nie odwiedziłam wszystkich trójmiejskich salonów czy sklepów, ale ta suknia odrazu mi spodobala się i zarezerwowałyśmy ją. Poza tym jakieś komisy i ogłoszenia mama wybiła mi z głowy, w końcu wydawała pierwszą córkę za mąż, bo nasi rodzice finansowali wesele i całą otoczkę, my tylko pokryliśmy zaliczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka mi sie zawsze marzyła prawdziwa sypialnia i są nadzieje na to ze one sie spełnia. ie będziemy miec duzej sypialnia ale wmiesci sie łózko ale max na 160* 200 duza szafa na ubrania i 2 szafki noce obok chciałabym żeby jeszcze sie zmieściła toaletka albo komoda ale i bez tego będzie fajnie.

Ja właśnie skończyłam prace i biore sie za segregacje zdjec bo chce wywołać. W Rossmannie jest promocja 50 zdjęc za 14,99 więc trzeba korzystać z okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez bronka ciagne, wiec zdroweczko, posadzilam kwiatki na balkonie 😉
mlody ma jakies jazdy drze sie tak ze serce peka, wchodze i stoi taki zaryczany biore na rece i sie uspkaja a czasaem nawet zasmieje do plakatu czy samochodzikow na scianie... nie wiem co to jest?!zasnal w koncu przy butli. chec mamuski przytulania?!przed snem ze zdwojona sila?nie wiem,
Ja tam nie mam kindzi w chacie przez caly dzien widze go z wieczora godzine i spokoj jest 😉 a dzis jak mu powiem ze z nikogo zrobilo sie 15osob na urodziny dostanie szalu 😉))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i zrobilam interes 😉 tzn kolezanka z pracy ta co ma o rok starszego synka, zaprosila nas w pon na urodziny malego(obchodzi w niedziele rodzinnie,a w pon z dzieciakami) i pojechalam kupic prezent, i powiedzialam sobie 20-30€ maxymalnie dam, no i kupilam kamere http://www.krainazabawy.pl/fisher-price-kamera-cyfrowa-niebieska-t5157-p-13123.html z 59,99€ na 25€ przeceniona 😉))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 😉

ja dzisiaj w mega super humorze 🙂 mąż poszedł zrobić kawke a ja wskoczyłam na kompa ;*
dzisiaj bedzie mi się dłużyć dniówka 😉 bo wieczorkiem kolacja z mężem aj aj 😉 ale cię ciesze ;*

Zuzi powoli parchy znikają ufff... 🤨

ahh moja suknie tez trzeba by było wystawić 😜 tylko musi iść do czyszczenie 😜 hehe może 300zł dostane 🤔 😎 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Zuziaku, no domyślam się, że humorek Ci dopisuje 😜 😜
mój mąż właśnie pojechał na tą rozmowę. Jeżeli zaoferują mu więcej pieniędzy, niż do tej pory zarabiał, to zmienia pracę. Ale byłaby afera w starej firmie 😁 😁
Ok, lecę Młodej śniadanko zrobić 🙂
dzisiaj moja mamuśka ma imieniny, więc po południu pewnie do niej pojedziemy na chwilkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I już po rozmowie. Mają się odezwać do poniedziałku 🙂
Mi się wydaje, że mój mąż ma bardzo duże szanse, bo spełnia nie dość, że wszystkie wymagania, to jeszcze wszystkie "mile widziane" i parę dodatkowych rzeczy 🙂
No, zobaczymy 🙂 będziemy siedzieli jak na szpilkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde zeby swoja droga, bo ciage miesza w buzi reka, ale ten ryk mu przechodzi jak go biore na rece...moze ma jakies wieczorne mocniejsze potrzeby, nie wiem 🥴
Na placu zabaw takie nianki stare powiedzialy ze moga to byc te tylne zeby, bo one zanim sie zabiora za wychodzenie to bola niemilosiernie, i to ze bez roznicy czy juz reszta zebow jest czy nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Komsi to moga byc zęby Kubus tez tak się zachowywał, wtedy ma większa potrzebe przytulania...ja dzis ide do gina, zobaczymy co mi powie... okresy mam ostatnio nieregularne. A w ogóle to cos mi w gardle wyrosło, a dokładnie na przełyki miedzy migdałami, jakby jakis babel, moze cos nie tak zjałam a moze to cos gorszego...juz wmawiam najgorsze rzeczy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Dzisiaj pogoda do kitu, nie wiem czy pójdziemy na spacer, bo nawet jak nie będzie padać to strasznie wieje, a to żadna przyjemność wtedy spacerować.

Komsi, wiesz co niedawno Ola miała przez krótki okres - juz nie pamietam czy to trwalo tydzien czy mniej - takie ryki, jak obudziła się w ciągu dnia albo nagle w trakcie zabawy i uspokojala sie na rekach, ale dopiero po jakiejs chwili. Nie wiem czym to bylo spowodowane, bo oprocz tego ze ma napuchniete okolice 4 to nic raczej nie dolegalo. A moze przez ten wyjazd Maxymek jest steskniony mamy i budzi sie z mysla, ze moze nie przyjdziesz. Nasze maluchy, pomimo ze jeszcze male to mam wrazenie,ze juz sporo rozumuja i nie wiadomo co w tych glowkach siedzi.

Kwasiek, to trzymamy kciuki,zeby mezowi udalo sie dostac te prace 🙂

Zuziaku, milej kolacji i wieczoru zycze 🙂

Ja czekam na siostre, ma przyjechac i bede mogla sobie zgrac od niej fotki urodzinowe Oli, bo ja porobilam nieduzo i kilka filmikow nagralo sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie o ttakim ryku mowie. laska maxyma alicja tez ma takie dni teraz. no coz grunt ze zdrowe 😉ogolnie, niech se poryczy troche 😉)) bylam po prowiant da mlodego. kupilam tez papier pakowy tylko kurna kartki zapomnailam... ach to jutro.
a w ogole to kupilam maxymowi zegar z kubusiem puchatkiem bo ten jak nie lampy to zegary wypatruje, tak tak mowi jak widzi zegar i uwielbia jak mu spiewamy pana tik taka, a ze u nas zegarow niet, to chlpakowi kupilam dostanie na urodziny 😉 dekoracje do pokoju tez kupilam 😉ale mam szal pal 😉
co do zegarkow to tak u nas w miezskaniu sukal ze na licznik w lazience zaczal takac 😉teraz spi, ja spijam kawe ogarne balkon i duzy pokoj. kumpela ma na kawe o 14.30 wpasc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...