Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sylwia w konsekwencji wklejalam link bezposredni ale trzeba chwulke poczkac az pojawi sie rozmiar zdjecia (tak mi sie wydaje ze o to chodzi) bo wtedy mi sie udalo 🙂

achas chalupa rosnie normalnie ze szok 🤪 dopiero wylewke kladliscie 🤪 ja mam zero wyobrazni jak opisywalas te zdjecia ale poczekam na efekt koncowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wszystkiego dobrego dla Dostojnych Jubilatów 🙂

Sylwia, jak ostatnio wystawiałam ten bagażnik to nie korzystałam z miejsca na linka które jest na pierwszej stronie szablonu tylko dalej z opcji Dodaj swoje zdjęcia - tam wskazywałam te co chciałam z dysku i system mi je sam dodawał bez konieczności korzystania z ImageShak.

Kwasiek, zapomniałam podziękować za przepisy na torty bez pieczenia 🙂 Też mi się podoba ten Malakoff, może taki zrobię?

M dziś przerobił nasze łoże: z desek zrobił taki płaski stelaż pod materac, żeby oddychał ale był nisko. Żebyście widziały jaki Stasiek jest szczęśliwy że umie teraz sam wejść na ten materac i sobie na nim poszaleć 🙂 Wie że na miękkim może sobie na więcej pozwolić i daje czadu aż miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
echhh, poogladalm avatarki naszych dzieciaczkow i musze powiedziec ze nasze dzieci sa sliczne, bez wyjatku 🙂 kazde zdjecie ma swoj urok i kazdy maluch jest tak inny 🙂 (Komsi dawaj jakiegos swiezaka 😉)
a najbardziej niesamowiete jest zdjecie Stasia 🙂 jak Wam udalo sie go tak z bliska (bez dobierania sie do aparatu) zrobic zdjecia 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuję Kochane za zyczenia dla Kubusia 😘 😘

Kubus dostał laptopa, szczeniaczka uczniaczka, samochodzik-pchaczek taki, panel z kierownica i pierdołami, komplek spodenki i bluzeczke sliczne! oraz pieniadze, w szoku jestem,nie spodziewałam sie, było 13 osób. A jedzenia na tydzien zostało, a wydałam na to prawie 700 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Dziekuje Wam Forumowe cioteczki za zyczenia 🙂
Impreza sie udala, bylo sympatycznie, pomimo, ze bylo bardzo duzo ludzi to Julce to wcale nie przeszkadzalo i nawet sie nie bala jak wszyscy jej spiewali sto lat 🙂Maz mnie troche wkurzyl, ale on ostanio tak ma, wiec norma.
jak bede miala jakies foty to zapodam.Mykam spac,bo jestem padnieta,Jeszcze raz Juleczka dziekuje za pamiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, ja robię zawsze tak, że pokazuję aparat, kładę się z nim na sofie tak że nogi mam na dole a sama leżę sobie w bezpiecznej odległości, Stasiek startuje do aparatu, wspina mi się na nogi ale dalej nie umie iść więc tam zostaje a ja w tym czasie trzaskam całą serię fotek (nawet kilkadziesiąt), większość jest do wywalenia bo nieostre albo wyszedł z kadru albo jakaś dziwna mina ale zawsze kilka fajnych się znajdzie. Oczywiście sesja kończy się zawsze rykiem złości że nie można się dostać do aparatu ale co złapię wcześniej to moje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann napisał(a):
Laaf, ja robię zawsze tak, że pokazuję aparat, kładę się z nim na sofie tak że nogi mam na dole a sama leżę sobie w bezpiecznej odległości, Stasiek startuje do aparatu, wspina mi się na nogi ale dalej nie umie iść więc tam zostaje a ja w tym czasie trzaskam całą serię fotek (nawet kilkadziesiąt), większość jest do wywalenia bo nieostre albo wyszedł z kadru albo jakaś dziwna mina ale zawsze kilka fajnych się znajdzie. Oczywiście sesja kończy się zawsze rykiem złości że nie można się dostać do aparatu ale co złapię wcześniej to moje 🙂


a widzialam co chlopak wyrabia widzac aparat 😉po maxymie przeszedl aby szybciej do aparatu mamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann zdjęcia super i jak patrzę na Stasia " na domowym pobojowisku" to nigdy bym niepowiedziana ze z niego taki niejadek . Chyba się trochę mamusi udało podtoczyć Staśka niejadka 🙂

Dziewczyny robiła któras tort nie taki tradycyjny tylko z owocami albo jakimiś innymi dodatkami. Bo chciałam upiec torta ale ze jest ciepło to nie takiego masiastego ale troche lżejszego. Myślałam zeby zrobic go z musem brzoskwiniowym i zamiast masy dac plasie mleczko a tylko wierch i boki zrobić z masy.

Widzę ze dziewczyny szaleja w weekend Kwasiek na wyjeździe, Zuziek nadrabia zaległosci a Sylwia baluje na weselu. Chyba też muszę coś wymyslic zeby jakoś miło spędzic niedzielę. 🙂


Potruś ruszył pełną parą i aż jestem w szoku bo myslałam ze dziecko najpierw robi po kilka kroczków a on od razu chodzi między kuchnia i pokojem. Jak się zachwiele to oczywisie wróci do pozycji na raczka ale od razu wstaje i idzie dalej. A jaki jest przy tym szczęsliwy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Madalena gratulacje dla Piotrusia 🙂
Ann bardzo fajne zdjecia. 🙂

Ale jakis dzien ciezki.Wstalam o 9 i jestem trzepnieta chyba juz wole wstawac o 6-7, bo wtedy jakos inaczej sie czuje.Jeszcze dzisiaj jedzimy na jedne urodziny kuzyna, a bardzo nie chce mi sie.Ale, jestem rozlazla dzisiaj, koniec marudzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Piotrusia, fajnie że podoba mu się chodzenie 🙂

Stasiek faktycznie niesamowity, a Maxymek pełen relaks zawsze uśmiechnięty też super 🙂

Komsi, Olcia jeszcze sama nie ruszyła, od swoich urodzin łaskawie zrobi kilka kroczków jak trzyma się ją pod paszki, bo jak za rączki to odrazu siada. Coraz częściej w różnych miejscach staje bez trzymanki, ale jak wyciągam ramiona, żeby przyszła do mnie albo pokazuję zabawkę dla zachęty to przyjdzie na czworakach.

Ciekawe jak Sylwia po weselu, pewnie wybawili się? My idziemy na ślub i wesele do kuzyna w sierpniu, zabieramy Olcię ze sobą. Moi rodzice do spóły z wujkiem (mamy brat) wynajmują domek, bo wesele na terenie ośrodka wypoczynkowego pod namiotem nad jeziorem. Wujek ma córki 7 i prawie 3 latka i jak coś będzie można pójść spokojnie Olcię tam przewinąć, np. nakarmić - wieczorne mleczko, ze spanie małej zobaczymy jak jeszcze będzie. Poprawin nie ma, więc raczej do samego rana nie zostaniemy, ale trochę po oczepinach byłby fajnie jeszcze zostać.

Madalena, nie wiem czy taki przepis na truskawkowy krem intersowałby Ciebie, ale jest naprawdę smaczny i bardzo lekki:

Krem truskawkowy

- 25 dag truskawek
- sok z połowy cytryny
- 5 łyżek cukru
- 5 łyżeczek żelatyny (wsypałam do 10 łyżek chłodnej wody, podgrzałam na małym ogniu, ciągle mieszając i jak trochę ostygła dodałam do masy)
- 50 dag śmietany 22%
- 25 dag śmietany 30% (ja używałam Łaciatej do ciast i deserów)

Krem: Zmiksować 25 dag truskawek z sokiem cytryny i 5 łyżkami cukru. Rozpuścić 5 łyżeczek żelatyny, dodać do musu. Połączyć to z 50 dag śmietany 22 %. Odstawić w chłodne miejsce, by lekko stężało.Następnie należy ubić na sztywno 25 dag śmietanki 30 % i natychmiast dodać ją do masy truskawkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juleczka super psika i przy okazji skubie kwiatki 😉)
A Kubus jakis solenizant no no elegansio!!!Maxymek tez ma ta swieczke, ciocia Aga juz mu w pl kupila 😉 i dala jak jechalismy do domu, a w piatek rano w ogole bedzie tu 😉wlansie ona, moja siora czyli 😉 party w sobote 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

wesele super ekipe mieliśmy taką że boki zrywać a i tempo narzucili konkretne orkiestra zajebista potańcowaliśmy troche ale z męża nogami to jeszcze bardzo poszaleć nie mogliśmy ale i tak było super o 3 już byliśmy w domu bo jakiś dzieciak uderzył go w noge i później już nie dawał rady tańczyć

dzisiaj wzieliśmy Igule troszke ale dziwiła he he najbarfdziej jej się podobały światełka przy okriestrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i dziewczyny fotki super i filmik też wrzuce wam kiedyś jak Iga czyta książke he he

a mnie oko napierdziela bo byłam w soczekach a już ponad rok nie chodziłam i nie mogłam sobie jedej zdjąć wcale tak się o mordowałam ale w końcu dałam rade ale oko sobie podrażniłam strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kubuś, super elegancik i jaki szczęśliwy patrzy na sztuczne ognie na torciku 🙂

Ale Juleczka ładnie apsika 😁 a płatek kwiatka chyba średnio smakował czy nie?

Sylwia, to fajnie, że wybawiliście się.

Ja chyba miałam w noszeniu soczewek przerwę tylko z 1 m-c po porodzie (juz dokładnie nie pamiętam). Mam strasznie wrażliwe oczy na słońce, więc latem zakładałam, żeby móc nosić okulary przeciwsłoneczne, a potem to już kwestia przyzwyczajenia i wielka wygoda. Teraz to okulary noszę tylko z samego rana i wieczorem, jak Ola pójdzie spać, bo uwielbia je ściągać, a wydatek na nowe raczej nie jest przewidywany. Tym bardziej, że ostatnio jak byłam u okulisty to wada poleciała mi tylko na obu oczach o - 0,25, więc okularów nie muszę zmieniać, tylko soczewki byłoby dobrze kupić przy wymianie o te dioptrie powiększone.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...