Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂

Anulka, trzymam kciuki za męża 🙂
Sylwia, mój mąż też sobie sam pije piwko. I ja sama też sobie kupuję, a mężowi nie 😜 i czasami on mi to piwo wypija, mi nic nie dając 😁 taki już jest okrutny los piwa 😜 a jeżeli chodzi o bimber, to też nie widziałabym problemu 🙂 chyba, że mąż by przesadził i musiałabym po nim sprzątać 🤢 😎

A co do mamusie.net, to możemy się ewakuować 🙂 tego wątku admin nie usunie, więc będzie można wspomnieniami wracać na stare śmieci 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka:0

wysypka jest ale ciut mniejsza...ale juz tak mialam tak wiec nie wiem czy to od piwa 🥴

dziisaj przyjecie urodzinowe 🙂

Sylwia co do piffka spoko ale jakby wodeczke zaczal sam popijac to juz nie fajnie...ale kazda z nas ma prawo do swojego zdania, my CI tylko mowimy nasze jak uwazasz inaczej masz do tego prawo...

zmykam na zakupy i po tort, milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉 U nas dziś nocka w miare, nie mogłam spac do 1 ale Kubus spał dzis do 7 30 zpobudka na mleko kolo1 i o 6, wiec jako tako jestem wyspana... ZARAZ SIOSTRA ZROBI MI PAZNOKCIE, BO JEST KOSMETYCZKA, kUBUS JUZ ASYPIA, TO BEDZIE POŁTORA GODZINY LUZU LUB GODZINE, SIE ZOBACZY 😉 KURDE WŁACZYŁAM DUZE LITERY, A TERAZ NIE CHCE MI SIE KASOWAC I PISAC MAŁYMI.Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ekhem ☺️

[size=3]Uprzejmie informujemy wszystkie czerwcowe mamusie, iż z dniem dzisiejszym nastąpiła nasza przeprowadzka na forum mamusie.net 🙂 mamy nadzieję, że spotkamy się tam w komplecie lub w składzie jeszcze większym, niż dotychczas 🙂 do zobaczenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 6 lata później...
W dniu 24.03.2011 o 22:53, sylwia85 napisał(a):

a moja je tak ok 200 ml zupki (to wychodzi pod pełna miseczka tyle że mniejsza niż Anulki) i wsówa wszystko i nie raz jeszcze zagląda czy coś zostało he he

a miske mamy taką z hello kitty
http://allegro.pl/miska-miseczka-hello-kitty-ben-10-spongebob-16cm-i1511690267.html

Jeśli już jesteśmy przy tym temacie, to polecam ciekawy artykuł na temat Hello Kitty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...