Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Na cale szczescie sie nie snil:laugh: Ale w snach juz zaliczylam ogromna ilosc pączków i rurek z kremem 🙂A jak juz sie tak najem w czasie snu to potem mi sie niechce tych rzeczy jesc:laugh:

Angela w takim razie gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, gratuluje i życzę Wam wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń!!!

Moja wczorajsza zachcianka to były pierogi ruskie, a dzisiaj na obiad kupiłam i właśnie zjadłam takie bułki-pay'e na ciepło z kapustą i grzybami, do tego wypiłam 2 kubki barszczyku 🙂

Jak już wcześniej pisałam już od prawie od 2 tygodni czuje łaskotki, jeżeli maleństwo porusza się. Na początku czułam to po zjedzeniu jakiegoś posiłku,teraz różnie nawet do kilku razy w ciągu dnia.Nawet teraz zaczepia mamusię :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To i ja się dołącze do gratulacji 🙂 🙂 🙂 🙂
Dziewczyny ja w pierwszej ciąży miałam okropne skurcze w łydkach ale tak od 7 miesiąca, teraz póki co dolega krzyż a najbardziej w nocy 😞 Przy córce jadłam jak opętana chipsy dokładnie co dzień duża paczka lays zielona cebulka:laugh: teraz ewidentnie slodycze i owoce...mam nadzieje że na chłopaczka 🙂
A jak super pogoda u Was?
Dzisiaj miałam szczęście w nieszczęściu...rano odpaliłam autko, odśnieżam i tak się złożyło że mój mąż wyszedł razem ze mną i poszedł odpalić i odśnieżać swoje autko. Wszystko fajnie jadę ja on za mną wyjeżdżam na główną ulicę a to cholerstwo mi gaśnie...wyobraźcie sobie że musieliśmy je spychać na parking (a to audi i ciężka jak cholera) z 50 samochodów przejechało i dopiero jeden facet nam pomógł. Poranek niebiański...
Jak ja nie cierpie zimy!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf nie zazdroszczę takiego poranka:/Pogoda u mnie zapewne taka jak u Ciebie, bo jak ustalilysmy obie jestesmy z Wrocławia 🙂
A ja jak nigdy nie lubilam zimy to w tym roku jest jakas inna dla mnie i nawet ten snieg mnie jakos tak cieszy...to chyba hormony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję wszystkim za życzenia przyszłe mamuśki 😉
Ja też chipsy tylko jadłam zielona cebulka, ale mąż mi już zabronił:P zima u mnie tak samo, ale nie jest tak żle, choinka mi się juz sypie od wczoraj 🤢 a jeszcze trochę i ślub o 15 😉no i mnie też plecy bolą ostatnio jak się schylam. Pozdrowionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej przyszłe Mamusie 🙂
jak idą przygotowania do świąt?
U nas spokojnie i na bieżąco, porządki świąteczne, jako takie, zrobione-tu duża zasługa mojego męża 🙂ja tylko troszeczkę przyłożyłam się do tego :P
Dzisiaj zabieram się za pierogi z kapustą i pieczarkami-zamrożę i będę miała z głowy 🙂Oczywiście lepić będę na siedząco,bo na stojąco za długo nie wyrobię-bóle krzyża 😞

W Gdańsku mroźno -11 stopni i śnieg leży.No i czekam na święta 🙂 które jak zwykle będą spędzone rodzinnie.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 😆

Wysyłam wam mnóstwo słoneczek 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 , bo zima na całego. W Warszawie dzisiaj -13 i troszkę prószy. Też się przygotowujemy do świąt. Porządki skończylismy wczoraj a od dnisiaj gotowanko.:laugh: Anulka 81 też dzisiaj będę robić pierogi z kaspusta i grzybami, więc łączę się w pracy 😆 . Jutro i we wtorek bebe piekła ciasteczka.
a jak tam dziewczyny wasze humorki?, bo ja fatalnie. Dopadło mnie jakieś przygnebienie i chyba trochę strach czy będe umiala sobie poradzić z maleństwem. Buziaczki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie -20 Czyli koło Bytowa, ja przygotowania będę miała przed wigilią 😉 😉 Byłam wczoraj u szwagierki i ma dziecko które ma 10 dni, takie malutkie, że nie mogę się swojego doczekać 😁 😁 😁 ale troche się też bałam bo nigdy tak małego dziecka nie widzialam, ale bedxzie dobrze prawda??? To moje pierwsze dziecko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
We Wrocławiu -7,wiec da sie jeszcze przezyc.Nawet jakos czsami slonce swieci wiec ogolnie jest przyjemnie.Co do przygotowan swiatecznych to wstepnie jets wszystko gotowe tylko jeszcze uszka polepie, barszczyk zrobie i gotowe 🙂
Co do dzisiejszego humoru to calkiem dobry mam 🙂Tylko jakos mnie od ludzi odrzucilo ostanio i wole siedziec z mezem w domu i zeby nikt od nas nic nie chcial,a to przed swietami trudno 🙂
A co do opieki nad takimi malymi dzieciaczkami to jakos wcale sie nie boje i juz sie nawet doczekac nie moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobiłam sobie małą przerwę w robieniu pierogów, a jak robiłam farsz to musiałam powtrzymywać się, żeby nie pojadać kapustki,bo wreszcie mała ilość mogłaby zostać :laugh: :laugh: :laugh:

Angela, takie obawy pewnie ma każda kobieta, która po raz pierwszy urodzi dziecko. Ja staram się być dobrej myśli- jak maleństwo pojawi się na świecie to wierzę, że instynkownie będę wiedziała co robić. I tak będę miała sporo pytań i obaw,ale musi być dobrze 🙂

Zmykam dalej do roboty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki 🙂
Ja dzisiaj kupiłam i ubrałam choinkę, co do przygotowań to za wiele nie muszę robić, wigilia w domu a reszta świąt u teściów w Wawce 🙂
Powiem Wam że jak każda normalna kobieta bałam się jak to będzie jak maleństwo pojawi się na świecie. Do tej pory się usmiecham jak przypomne sobie pytanie do mamy: A co będzie jak mała się obudzi a ja nie usłyszę, heheh a wystarczyło że coś przez sen chrzaknela a ja już przy łóżeczku stałam:laugh:
To się nazywa instynkt macierzyński, po prostu wiesz co i jak masz robić sama z siebie, wspaniały dar od Boga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku jak dobrze że ja mieszkam na dolnym śląsku, aż takiego mrozu nie ma, prawda waja 😉 Generalnie moje samopoczucie dzisiaj kiepskie (raczej dlatego że sie poprztykałam z mężem)ale ogolnie spie duzo lepiej niz przed ciaza. Wczesniej czesto bolala mnie glowa a teraz wogole nie boli.
ALe najwiekszym zbawieniem jest fakt iż dzieki ciazy nie mam juz zawrotów glowy...1,5 roku temu przeszlam mini wylew spowodowany najprawdowpodobniej tabletkami antykoncepcyjnymi, kupe czasu bralam rozne leki na polepszenie krazenia i dotlenienie mozgu, a chyba dzieki samej ciazy podnioslo mi sie krazenie i czuje sie super 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf to dobrze,ze bole glowy Cie w czasie ciazy nie drecza.Ja mam odwrotnie glowa boli mnie srednio co dwa dni, ale wtedy ide spac , bo nie chce brac zadnych leków, chociaz podobno apap nie szkodzi , ale jakos wole sie napic slabej kawy i polozyc 🙂

Co do opieki nad malenstwem to wlasnie chyba kobiety maja to cos w sobie, ze instynktownie wiedza co należy robic zeby dzidzius byl szczesliwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w ciąży bóle głowy też przeszły-bardzo mnie to cieszy, a wcześniej jak spadało ciśnienie to musiałam kawę wypić, położyć się albo w ostateczności brać tabletkę.

Apap i Panadol podobno nie szkodzi,bo zawiera paracetamol. Ja tylko raz wzięłam Paracetamol, jak rozchorowałam się (13-14 tc) i musiałam do końca zbić temperaturę (wcześniej najpierw zastosowałam chłodne okłady-pomogło w dużej mierze).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie bóle głowy właśnie zaczęły się w ciąży (chyba też dzięki humorom bo więcej się denerwuje) i jest o tyle trudno, że wcześniej mogłam połknąć tabletkę i było po wszystkim. Teraz natomiast ratuje się ciepłym prysznicem albo snem chociaż baaaaardzo rzadko to pomaga i męcze się aż nie przejdzie.

A propo Świąt to bardzo się cieszę, uwielbiam ten okres 🙃 choinke dopiero jutro rozłożę ale dzisiaj zabieram się za zrobienie stroinka. Wczoraj mimo dużego mrozu udało mi się wyciągnąć męża do lasu po gałązki sosny więc moge coś pokombinować 😁 Natomiast w przygotowaniem posiłków mam luzik bo w tym roku jedziemy do mojej rodziny i jedynie o porządek trzeba było zadbać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf ja z zupelnie drugiego konca miasta...Stablowice 😉

A dziewczynki powiedzcie jak tam ze zgaga macie problemy??
Bo ja mam od poczatku ciazy, teraz troche mniej , ale i tak czasami dokucza,Dobrze, ze istnieje Rennie, bo to jest moj jedyny ratunek 🙂jak dzisiaj samopoczucie, bo u mnie oprocz zgagi to calkiem fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...