Skocz do zawartości

CIAŁO PO PORODZIE | Forum dla mam


Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia

kOCHANE MAMUSIE

JAKI KREM DO BIUSTU POLECACIE? KARMIE SWOJĄ CÓRECZKE WIEC NIE WIEM CZY WSZYSTKIE KREMY SIE NADAJĄ....

A CO Z KREMAMI WYSZCZUPLAJĄCYMI I ANTYCELILUTOWYMI? PRZY KARMIENIU MOŻNA JE STOSOWAC?

JESLI KTORAS Z WAS STOSOWAŁA I MACIE JUZ SPRAWDZONE SPECYFIKI - NAPISZCIE PROSZE. NA PEWNO NIE JA JEDNA JESTEM ZAINTERESOWANA TYM TEMATEM - A ZE MAMUSKI CIĄLE SIE "ROZPAKOWUJĄ" KAZDA JEDNA BEDZIE CHCIAŁA ABY JEJ CIAŁKO WGLĄDAŁO TAK DOBRZE JAK PRZED CIĄZĄ.
POMÓZMY SOBIE NAWZAJEM.

CZEKAM NA WASZE OPINIE I SUGESTIE
PODRAWIAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o kremy na biust to się nie wypowiem bo nie używałam, natomiast kosmetyków na cellulitis stosować nie wolno. Spora ilość tych preparatów zawiera składniki które mogą zaszkodzić maleństwu. Możesz ewentualnie sięgnąć po produkty Tołpy są one w 100% naturalne i raczej nie zaszkodzą ale nie dam głowy za to, lepiej spytaj się lekarza.
Mnie ciąża na szczęście oszczędziła i miałam tylko kilka rozstępów brzuch raczej też nie najgorszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Słyszałam, że zamiast kremów i tak najlepsze są ćwiczenia 🙂
Apropo - macie jakieś wypróbowane na piersi, brzuch?

Po porodzie ważyłam 58 kg(12 mniej), a od 6 miesiąca Amelie przytyłam znowu 4-5 ( pradopodobnie przez to, że córcia ograniczyła spożycie mleka na rzecz innych dobroci - przynajmniej ja tak to sobie tłumaczę) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • Mamusia
Trochę odświeżę wątek 🙂

4 tygodnie temu urodziłam synka 🙂 waga wróciła już do normy ale brzuszek jakiś taki "galaretowaty" czy któraś z Was mogłaby wskazać jakie ćwiczenia można wykonywać aby okiełznać ciało 🙂
co robić aby piersi po okresie karmienia nie "wisiały do kolan" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulina napisał(a):
Trochę odświeżę wątek 🙂

4 tygodnie temu urodziłam synka 🙂 waga wróciła już do normy ale brzuszek jakiś taki "galaretowaty" czy któraś z Was mogłaby wskazać jakie ćwiczenia można wykonywać aby okiełznać ciało 🙂
co robić aby piersi po okresie karmienia nie "wisiały do kolan" 🙂

Na mięśnie biustu basen na brzuch ABS - trening mięśni. Poza tym trzeba wcierać kosmetyki bo same ćwiczenia tylko ujędrniają mięśnie, skóra potrzebuje dodatkowej pielęgnacji. No i trzeba pamiętać że jak nigdy się nie trenowało to na efekty trzeba będzie poczekać ale warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulina brzuszkiem się aż tak nie przejmuj, jakiś czas po porodzie jeszcze będzie taki lekko galaretowaty. 😉 Poza tym co napisała Bagira można jeszcze nosić takie opinające majtki. 😉


Co do piersi to nie jestem pewna. Pewnie jak pisały dziewczyny wcześniej - jakieś kosmetyki. Może prysznice naprzemienne (zimno - ciepłe?). No i na pewno dobrzez dobrany stanik. Mi po karmieniu tak piersi zmalały, ze jestem prawie płaska... Więc problem wiszenia odpada... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie,a czy ten pas można zakładać jak się miało cesarkę? jestem 5 tyg po porodzie. Wiem,że nie powinnam przez jakiś czas ćwiczyć mięśni brzucha, ale chciałabym troszkę brzuszek poprawić 😉 Narazie to go tylko wciągam 😁.Chyba, że coś innego polecacie.
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej 😉
Moje cialo w ciazy duzo sie nie zmienilo, przewaznie wszytskie kg szly mi w brzuch, a od tylu wcale nie bylo widac ze jestem w ciazy... 😉 I 2 tydzien po porodzie mam tylko lekki brzuszek, oczywiscie rozstepy sa ale w sumie tylko wkolo pepka. Takze ciesze sie z tego co mam i nie marzekam 😉
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...