Skocz do zawartości

Szpital | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim szpitalu kochane będziecie rodzić? Może już rodziłyście i znacie jakiś godny polecenia u nas w okolicy 🙂
Ja chyba postawię na Gdynię Redłowo, zastanawiałam się nad Wejherowem ale daleko troszkę.
Pozdrwionka




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Dziewczyny!!Polecam Wejherowo!!Na prawdę wiem co mówię,bo tam rodziłam w grudniu 2006.Wspaniałe położne,fajni lekarze.Jeśli chodzi o warunki,to np podkłady poporodowe dawali bez ograniczeń,ale papier toaletowy musiałaś mieć swój.Były osoby,które narzekały,że im zimno,ja tego nie odczułam.Dobra aparatura medyczna,ale chyba najważniejsze to to traktowanie pacjenta jak człowieka.Położne do końca życia będę wspominać ciepło i ze wzruszeniem.Jest tam też szkoła rodzenia przy szpitalu,jeśli do niej uczęszczacie to jest wtedy tańszy poród rodzinny.Mogę z czystym sumieniem i ze szczerego serce polecić Wam szpital w Wejherowie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZASPA ZASPA I JESZCZE RAZ ZASPA 🙂 🙂urodziłam tam 13lat temu 6lat temu i 4i pol lat temu juz po remontach i duzych zmianach szpital rewelacja obsługa i opieka nad matka i dzieckiem rewelka wiem co pisze bo mam synka z 33tyg ciazy(w marcu skonczy 6lat 🙂 )i na ojomie jak i na neatologi wszyscy super 🙂nawet juz w pozniejszych niestety przyjeciach w szpitalu oddział na 1 pietrze niemowlecym dzieciecym okazano mi wielkie zrozumienie pomoc takze same pozytywy....najgorszym szpitalem jest jak dla mnie KLINICZNA i to nie tylko dlatego ze straciłam synka w 4miesiacu ciazy ......zero psychologów wsparcia ,i wszystko odbywa sie tam mozna powiedziec obok siebie rodzace patologia ciazy wczesniaki i te mamusie co straciły malenstwa koszmar jedyny plusik dla pielegniarek ,sa miłe i bardziej przejete losem pacjenta niz lekarze...pozdrawiam wszystkich i Zycze Wesołych Swiat 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
ja rodziłam w Wejh. i na 10 punktów daję mu 5. porodówka i odział noworodków spoko ale patologia masakra!

tutaj macie link do mojego porodu

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=99&func=view&id=32198&catid=19&limit=6&limitstart=0

pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mamusia
Gorąco polecam szpital w wejherowie zostałam tam przyjęta na patologie ciąży gdzie wszyscy byli bardzo mili po dwóch dniach została mi podłączona oksytocynka i jechana akcja porodowa .... porodówka super możliwość skorzystania z prysznica , poćwiczenia na piłce co naprawdę ułatwia poród i uśmierza bóle , położna niestety nie pamiętam imienia blondyneczka taka sympatyczna bardzo pomocna potrafiła i pogadać i z dopingować gdy brakło już sił, panie na oddziale poporodowym super ,do lekarzy też nie mam zastrzeżeń ogólna ocena super polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...