Skocz do zawartości

Przyszłe mamusie z Jeleniej Góry - łączmy się:) | Forum o ciąży


Coco

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Może już na kolejnej wizycie poznasz płeć maluszka, ja męczyłam mojego gina o płeć już od 17 tygodnia, tylko, że nie chciał mi powiedzieć, ponieważ nie był pewny na 100%, a na 99 nie chciał mi powiedzieć, dopiero na połówkowym się dowiedziałam od innego lekarza. Jutro idę do mojego, może teraz potwierdzi, że to dziewczynka,zresztą na usg było widać bardzo wyraźnie dziewczynkę:P
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W takim razie musisz uzbroić się w cierpliwość 😉
Mój gin też nie zrobił mi teraz usg, bo powiedział, że dopiero co miałam robione ( 4 dni wcześniej)więc nie ma takiej potrzeby no i nie doczekałam się potwierdzenia płci 🥴 , ale właśnie też gdzieś czytałam, że dzieci nie lubią tego naświetlania, dlatego dobrze, że nie robił mi usg. Teraz muszę poczekać 3 tygodnie do następnej wizyty, bo mój lekarz robi usg na każdej wizycie. Nie wiem czy to nie za często, ale przynajmniej po każdym takim badaniu czuję się spokojniej jak zobaczę moje maleństwo i jego bijące serduszko 🙂 chociaż teraz wiem, że i tak jest ok, bo malutka strasznie kopie i ciągle przypomina o swojej obecności 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój maluszek też cały czas przypomina o sobie- kopie, teraz również w nocy 😉
chociaż usg nie mam zbyt często, mam pełne zaufanie do swojej lekarki-( prowadziła ciąże mojej siostry 🙂 ), jestem spokojna o malucha.
A Ty już kupujesz różowe ciuszki nie? 😆


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze nie kupiłam żadnego ciuszka, za to sporo dostałam 😉
Miałam się zabrać za pranie i prasowanie, ale uznałam,że to chyba za wcześnie jeszcze, 😉 do lutego się zakurzą:P więc zacznę prać i prasować, dopiero po świętach, albo i Nowym Roku 😉
Jak narazie to kupiłam tylko rożek, chciałam się rozejrzeć za wózkiem, wiesz może gdzie u nas można znaleść jakiś jakiś ładny wózeczek? znając życie to pewnie trzeba będzie pojechać do Wrocławia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już kupiłam trochę ciuszków- nie mogłam się powstrzymać 🙂 mam mini-buciki, białego pajacyka i śpioszki niebieskie 😉 -
a dobry wózek nie wiem gdzie dostać tutaj- chyba faktycznie trzeba będzie się do Wrocławia wybrać 🤨
póki co muszę poszukać ciążowych spodni , bo tylko w moje stare biodrówki się mieszczę ☺️
pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację z zakupami ciuszków nie łatwo się powstrzymać 😉
Ja jakoś nie miała okazji żeby się skusić, ponieważ nie byłam jeszcze w żadnym sklepie z odzieżą ciążową nie byłam, oprócz dzisiejszego dnia, ale byłam z moim, a on oczywiście sie śpieszył więc nie mogłam sobie na spokojnie pooglądać.
Ja też się mieszczę w tylko jedne spodnie sprzed ciąży, a ciążowe kupiłam w galerii karkonoskiej, tylo, ze dosyć drogie mają w porównaniu do cen np z allegro 🥴 Kupiłam te spodnie chyba w 4 miesiącu, rozmiar xs i do tej pory mi jeszcze z tyłka lecą 😉
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mona 124 będzie chłopczyk:laugh: Piotruś,tatuś chodzi dumny jak paw, a Piotruś cały czas rozrabia w brzuchu 🙂
Po lumpeksach chodziłam trochę i katastrofa- nic nie ma dla ciężarnych, w swoją kurtke lada dzień się nie zmieszczę 🤢 jak znajdziesz lumpeks z jakimiś ciuchami dla nas daj znać
pozdrawiam

Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super, gratuluję synusia 😆 Piotruś, tak nazywa się mój mąż, będzie kochany chłopczyk 😉
A ja nadal nie wiem jak tą moją córeńkę nazwę 😞 Jeszcze trzy miesiące napewno coś wymyślę 😉
Jak uda mi się coś znaleść w lumpeksie, to dam znać, też przydałaby mi się jakaś kurtka.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Odwiedziłam trochę lumpeksów i okazało się, że z ciuchami ciążowymi jest niestety problem. Podobno bardzo rzadko dostają, a jak już są to moment schodzą. Udało mi się w Cieplichach koło korony znaleść jedne spodnie ciążowe, ale nie są mi już potrzebne, ponieważ dostałam 3 pary od koleżanki i teraz mam 5 par więc spokojnie mi wystarczy. Sweterki ciążowe zamówiłam sobie na allegro, teraz jeszcze poszukuję kurtki i na tym koniec, bo już dzidzia niedługo będzie 😆
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
hej Mona 124
to prawda, że wyprawa po ciuszki ciążowe to nie lada polowanie, znalazłam w jednym lumpeksie spodnie, na giełdzie w cieplicach parę bluzek- tunik i płaszczyk ciążowy (jest zakładany i wyglądam ponoć jak biedronka szykująca się do lotu 😁)A teraz myślę już tylko o ciuszkach i innych akcesoriach dla maluszka.
Boję się już trochę porodu, mam sporą wadę wzroku i nie wiem czy nie będę miała wskazanej cesarki.. A ty myślisz już o rozwiązaniu?
pozdrawiam cieplutko 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mona 124
to prawda, że wyprawa po ciuszki ciążowe to nie lada polowanie, znalazłam w jednym lumpeksie spodnie, na giełdzie w cieplicach parę bluzek- tunik i płaszczyk ciążowy (jest zakładany i wyglądam ponoć jak biedronka szykująca się do lotu 😁)A teraz myślę już tylko o ciuszkach i innych akcesoriach dla maluszka.
Boję się już trochę porodu, mam sporą wadę wzroku i nie wiem czy nie będę miała wskazanej cesarki.. A ty myślisz już o rozwiązaniu?
pozdrawiam cieplutko 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Coco.
Ja też już mam ciuszki ciążowe dla siebie. Niestety nie udało mi sie kupić spodni w ciuszku, bo te co znalazłam 2 pary były za duże.Ale mam 2 pary nowych i 4 dostałam od koleżanki i tuniki. Na allegro pozamawiałam sobie sweterki. Teraz brakuje mi tylko kurtki bądź płaszczyka, choć narazie mieszczę się jeszcze w swoją, ale jest już coraz bardziej opięta 😉
Oj o porodzie myslę już coraz częściej 🙂
Dla malutkiej mam juz poprane i poprasowane ciuszki, chociaż jeszcze trochę mi dojdzie, bo koleżanki szykują 🙂 A i wózeczek też już czeka na niuńkę:P W sumie takie najważniejsze rzeczy już mam, pozostała większość drobiazgów i pewnie sporo pozamawiam przez allegro 😉
W jakim szpitalu bedziesz rodziła, u nas w Jeleniej Górze?
Zamierzasz brać położną, choć nie wiem czy jesli miałabys mieć cesarkę ze względu na wzrok byłby sens. Ja się zastanawiam, czy brać czy nie. Narazie jestem na nie, choć bardzo się boję, ale szkoda mi trochę kasy 😉
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
ja najpewniej w Jeleniej będę rodzić, położnej nie będę brać, nawet jeśli będę rodzić siłami natury:P Siostra urodziła tu dwie córeczki, więc można powiedzieć, że szlak przetarła 🙂Dała mi radę, że jak podczas porodu będzie ze mną źle mam zawołać: siostry pomóżcie! wtedy pomogą 😉
Na razie wszystko odkładam na potem, po Nowym Roku zacznę szykować ciuszki dla malucha, wózek itd. a właśnie jaki masz wózek?
Oglądanie różnych pierdół na allegro to ostatnio moje hobby i faktycznie tam jest chyba najtaniej jeżeli idzie o drobne artykuły typu gryzaczek czy termometr do wanienki.
a czas leci...oj szybko
nie mogę się już doczekać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zamierzam prosić położne o pomoc, a jeśli nie będą chciały vto je opie.....:P i każę zadzwonić po mojego lekarza gdyby go przypadkiem nie było.
Tutaj masz linka do mojego wózka:
http://sklepberbec.pl/p/pl/546/micralite+toro+mega+okazja+cenowa+.html
Ja wybrałam ten czarny, w środku jest beżowy. Chciałam dzisiaj kupić śpiworek do wózka, ale niestety nie było koloru. Zresztą może i dobrze, bo kosztował 140zł, a na allegro za taki sam zapłacę min 50zł mniej. Przeginają w tej Jelonce z cenami. Nie dość, że nic tu nie ma to jeszcze ceny z kosmosu 😠 Więc nawet mi się nie chce tutaj chodzicć po sklepach, tylko wolę pozamawiać na allegro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
¨¨¨¨¨¨¨¨¨★
¨¨¨¨¨¨¨¨¨**
¨¨¨¨¨¨¨¨¨*o*
¨¨¨¨¨¨¨¨*♥*o*
¨¨¨¨¨¨¨***o***
¨¨¨¨¨¨**o**♥*o*
¨¨¨¨¨**♥**o**o**
¨¨¨¨**o**♥***♥*o*
¨¨¨*****♥*o**o****
¨¨**♥**o*****o**♥**
¨******o*****♥**o***
****o***♥**o***o***♥ *
¨¨¨¨¨____!_!____
¨¨¨¨¨\_________/¨¨¨

Przemiłej chwili podczas Wigilii,
Marzeń spełnienia w dniu Bożego Narodzenia,
Wrażeń moc w sylwestrową noc,
Dużo uroku w Nowym Roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...