Skocz do zawartości

Przyszłe mamusie z Jeleniej Góry - łączmy się:) | Forum o ciąży


Coco

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kasia 🙂 a ty kupilas juz lozeczko? i gdzie? a wozek?bo ja wozek odkupuje od znajomych bo sie za bardzo nie oplaca.. teraz te gondole takie male ze szok..kiedy bedzie cieplo... az sie doczekac nie moge... teraz niby slonko swieci ale chlodno jest... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alcia ja nie kupowałam łóżeczka, bo dostałam kołyskę od koleżanki, ale powoli córcia z niej wyrasta i chyba bedę musiała kupić jej łóżeczko. Fajne widziałam na allegro, a u nas w JG nie wiem gdzie można coś kupić ładnego i w rozsądnej cenie, będę musiała też się rozejrzeć.
Kasia miała poleżeć chyba parę dni w szpitalu, ciekawe ile czasu trwają te badania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam spowrotem kochane 😎 No wiec tak wyniki wyszły ok, ale i tak mam byc do konca ciazy na diecie dla pewnosci ze nic sie nie rozwinie jeszcze. nawiazujac do wyprawki to mam juz wszystko nie lubie czekac na ostatnia chwile a tak pozatym maz sie uparł ze trzeba miec wczesniej wszystko bo to roznie bywa a on sam nie kupi nic 🤔 🤔jak wy dziewczyny sie czujecie ??Mona twoja mała widze coraz wieksza ,słodziutka buzka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to dobrze ze u ciebie ok 🙂 u mnie w sumie tez jest git, ale cos mnie gardlo troche boli, ja tez lubie miec wszytsko wczesniej ale z moim facetem jest troche inaczej, teraz czekac nas bedzie malowanie pokoju i lekkie przemeblowanie zeby wszystko sie zmiescilo. Mnie jeszcze meczy szkola, mialo byc wszystko pieknie a teraz wyszlo jeszcze dodatkowo 11 przedmiotow z tego musimy dojezdzac do legnicy.. nie wiem czy teraz to zalicze wszytsko a to juz ostatni rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Super Kasieńko, że wszystko z wynikami ok. A co to za dieta, co się może rozwinąć?
No malutka rośnie expresowo 😜 i jest coraz fajniejsza.
Alcia ciężko będzie, ale dasz radę 😉 Mówisz, ze ceny u nas kosmos? w sumie to czegoś innego się nie spodziewałam 😜 W takim razie trzeba będzie zamówić na allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kasiu, to współczuję, bo ja właśnie w 7 i 8 miesiącu mogłam zajadać się tylko słodkościami i nie wiem co bym zrobiła gdyby mi zabroniono 😉
Ale najwazniejsze żeby dzidziuś zdrowy był i jakoś 2 miesiace się przemeczysz 😉
A widzisz i czasami szpital się do czegoś przyda 😜GRATULUJE SYNUSIA!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dziękuję 😘
Jak zauważyłaś Kasiu wychodzę za mąż w związku z czym mam ogrom spraw na głowie, a najgorzej obawiam się wyboru sukni slubnej 😉
Pogoda nam się spierdzieliła i siedzimy z małą w domu. Jak dobrze, że teraz nawet jak nie wyjdę z nią na dwór, to jest grzeczniutka, bo nie wyobrażam sobie nie wyjść z nią np jak miała 2 tygodnie, to była dopiero masakra 😜 Mam nadzieję, że Wasze maluszki będą grzeczniejsze, czego Wam życzę 🙂Choć teraz to już narzekać nie mogę, mam luksus, kładę małą do kołyski jak jest zmęczona i sama zasypia bez żadnego bujania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...