Skocz do zawartości

Przyszłe mamusie z Jeleniej Góry - łączmy się:) | Forum o ciąży


Coco

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
kkasia27 ja chodziłam kiedyś do Twojej gin. naprawdę miła kobieta, a usg raz w miesiącu nie jest szkodliwe 😉 Nie wiem jak Twoja gin robi usg, chyba, że może ono długo trwa, bo mój gin robi bardzo szybko. Sprawdza szybciutko to co najważniejsze i za długo dzidzi sobie nawet nie pooglądam. A ile kosztuje sama wizyta u Twojej gin, a ile z usg?
alcia2 ja czuję się rewelacyjnie 🙂 mimo, że mała dała koncert dzisiaj w nocy:P Teraz śpi, ale powoli się wybudza, bo coś sobie brzeczy od jakiegos czasu. Mam nadzieję, że dzisiaj sobie pośpię choć troszkę 😉
A jak tam u Was zdrówko?
coco co tam u Ciebie? już niedługo maleństwo bedzie z Tobą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE (właśnie próbujemy rozkręcić z mężem firmę)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja troszeczkę padam na twarz 🙂 Mała ostro daje popalić, prawie wogóle nie śpi, ale liczę na to, że będzie lepiej 😉
Czas tak szybko leci,że zaraz Wy będziecie tuliły swoje maleństwa. Ja dopiero co rodziłam, a mała dzisiaj kończy 6 tygodni 🙂
Alcia gratuluję córeczki 😆
Pozdrawiam Was cieplutko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
JAK ZAWSZE KŁODY POD NOGI

UWAZAJCIE NA

ISSP FIRMA POSREDNICZA

NIE DOSC ZE ZABRALI WYNAGRODZENIE TO PRZYSLALI PISMO ZEBY ZAPLACIC MANDAT ZA 200 ZL A UMOWE ZERWALA STRONA Z KTORA PODPISANO UMOWE

RAZEM Z CHLOPAKIEM ZWROCILISMY SIE DO KORDYNATORA BY MNIE NIE WYZYWAL I MOJEJ KOLEZANKI TEN POWIEDZIAL, ZE NIE MAMY PRZYCHODZIC NA KOLEJNA INWENTERYZAJCJE BO WLASNIE ZERWAL Z NAMI UMOWE

PRZYPILNUJE TEGO BY NAS NIE BYLO.

UPEWNIALISMY SIE KILKA DNI I NAWET PO ZERWANIU UMOWY DLA PEWNOSCI ZGL. FAKT ZE NAS NIE BEDZIE BO OKAZALO SIE ZE W ZAGROZONEJ CIAZY JESTEM...

A W TEJ FIRMIE LYZKI WODY NA 14 GODZIN SIE NIE DOSTANIE A PRZERWA TYLKO 10 MINUT NA CALA NOC... WLASNEGO PICIA NAWET NIE MOZNA BYLO WYPIC...

MIMO TO CHLOPAK CHCIAL JECHAC NIE DOPUSZCZONO GO DO AUTOKARU TO BYLO DLA NAS JUZ JASNE ZE UMOWA NA SERIO ZOSTALA ZERWANA.


PIENIEDZY NIE ZOBACZA JESTEM OSOBA UCZACA SIE BEZ DOCHODOW I MOI RODZICE TEZ BEZ DOCHODOW I BEZ ZASILKOW...

SWIETA SPEDZE PEWNIE W WIEZIENIU...

ISSP ISSP ISSP ISSP ZLODZIEJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Malutka już coraz grzeczniejsza. Coraz więcej śpi i więcej się uśmiecha 🙂 a raczej rechota hihi. Już wszystko ją interesuje, nawet poleży sobie jakiś czas sama zanim się nie znudzi 😉 Śpi sobie teraz smacznie w kołysce, a ja mam czas dla siebie, który spedzam w necie zamiast posprzątać czy ugotować, ale mam lenia 🙂 a co czasami można 😜 😉 Zbieram się chociaż ubrać bo zaraz M wróci z pracy, a ja jeszcze w łóżku i piżamce 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
muszę się pochwalić moim maleństwem - synek ma już 4 tygodnie 🙂i jest najpiękniejszy na świecie 🙂
śpi ładnie w nocy, za to w dzień nie mogę niczego zrobić bo domaga się jak nie cyca, to mojej uwagi non stop 😮
rodziłam siłami natury i delikatnie mówiąc nie było łatwo, żadnego znieczulenia nie dostałam a bóle trwały 24 godziny, ale za to szybko doszłam do siebie i juz wróciłam do swojej dawnej wagi 😆
pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Coco gratuluję ślicznego synusia Piotrusia 😉 niech się Wam chłopak dobrze chowa.
Ja na początku też nic nie mogłam zrobić w domu, ale teraz jest już o niebo lepiej, u Ciebie będzie też napewno tak samo, już niedługo powinno sie to zmienić jak synuś zacznie interesować się światem 😜 😉
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...