Skocz do zawartości

Witam | Forum o ciąży


Agateczka

Rekomendowane odpowiedzi

kornelcia - super 🙂 Racja, że Twojej Bobo to gigant w porównaniu z moim i armiatkowym z niecałymi 4 mm 😁 Mi ciągle jest zimno, mam jakieś dreszcze mimo, że za oknem upał. I ciągle mnie mdli. Potem się najem i jest jeszcze gorzej... Już sama nie wiem co mam ze sobą zrobić. No nic, Starszak poszedł na drzemkę więc idę kimać z nim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kornelciaz napisał(a):
kurcze:-( jako nowy użytkownik nie mogę dodawać zdjęcia
Ale dodałam je do mojej galerii ,wiec jesli ktoraś ma ochotę zobaczyć moje dzidzi to W GALERII jest USG 🙂 brzuszek.net/fotogaleria,6,3367.html,str=0




Proszę bardzo. Zawsze chętnie pomogę. Śliczny widok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O super 🙂 , same dobre wieści. U mnie tydzień temu było 7,8 mm i to w miarę odpowiada mojemu cyklowi.
Dziś strasznie gorąco !!! To nie pogoda dla mnie w takim stanie, normalnie uwielbiam upały. Co do dreszczy ja też miałam pod wieczór. Mój mąż się na mnie dziwnie patrzył bo w domu 26 stopni, a ja sweter wełniany na sukienkę. Ale dzisiaj już ok. Najgorzej te mdłości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale macie fajnie ,że juz usłyszałyście bijące serdunia Waszych bobasków! Ja miałam 1 USG w 4 tc więc jeszcze nic nie biło a nastepne dopiero za 2 tyg. Troche sie denerwuje tym bardziej ,ze wczoraj i dzis mam fantastyczne samopoczucie i wcale nie jestem zmeczona- jakbym w ciaży nie była!? Czy wy tez miewacie super dni na przemian z tymi kiedy są mdłości i reszta typowych objawów ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuje delikatnie mówiąc niezbyt ani w upał ani w ogóle 😉
Brzuszek mam wywalony na maksa przez wzdęcia, niedobrze mi cały czas, chce mi się spać na przemian z płakać. Po prostu jakiś istny kołowrotek hormonalny. Agaa ja nie mam dobrych dni na razie - cały czas coś. Ale moja koleżanka w ogóle nie miała dolegliwości ciążowych i wszystko było w najlepszym porządku. Każda z nas jest inna. Jak coś Cię niepokoi zapytaj swojego lekarza. On najlepiej pomoże w kwestii wątpliwości ciążowych 🙂
A już za moim Szkrabem w ogóle nie mam siły biegać. Wykorzystuję babcie i dziadka na maksa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do dolegliwości to ja prawie żadnych nie mam zdarzy się raz na czas (góra raz w tyg) ,że przez ostre zapachy zwymiotuję a tak to w ogóle 🙂 trochę mdłości porannych, ale szybciutko mijają, poza bólem piersi to nic więcej. No,a wczoraj na wizycie Pan Dr powiedział,że to nic nie znaczy i powinnam się cieszyć,że jest spokojnie. ! :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelcia - pewnie że dolegliwości o niczym nie świadczą. Znam mnóstwo koleżanek które nie miały dosłowni nic - i dzieciaczki śliczne i zdrowe. To zależy tylko od organizmu. 🙂 Mnie czasami to tak zwala z nóg, że ledwo zipię. Ale mam nadzieję, że będzie jak z poprzednią ciążą i że po pierwszym trymestrze wyjdę na prostą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelciuz, u mnie kolejna wizyta z usg 3 września. Teraz wydaje się to być bardzo odległy termin, ale czas zleci szybko i ani się obejrzymy już będzie kolejne usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam przyszle mamusie 🙂
17 lipca byłam potwierdzić ciąże. Niestety nic nie bylo jeszcze widac wiec lekarz kazal mi przyjsc za 10 dni. jutro jest ten dzien. nie mozemy sie z mezem doczekac jutrzejszej wizyty. mam nadzieje ze sie udalo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w piękny piątkowy dzień! Od wczoraj wieczorem chodziło za mnie spagetti (takie proste, makaron + sok pomidorowy z przyprawami) Ale że noc nie chciałam jeść co by nie zapychać brzuszka. I całą noc mnie te spagetii prześladowało więc pierwsze co zrobiłam rano - przyrządziłam spagetti. I się tak napchałam, że mi starczy na pól roku. 😁 😁 😁 😁
Jamaica - Czekam na wrażenia z USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Armiatka! za mną chodzi taki prawdziwy ,pyszny zurek z jajkiem i kiełbaską i pierogi z jagodami ! Dobrze, że mam przy sobie mamusię, która spełnia wszystkie te moje zachcianki i właśnie szykuje pyszne dania! ;-) A spaghetty to tez jedno z moich ulubionych :-)

Jamaica - czekamy na dobre wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jamaica - czekamy na wieści 🙂
Ja też mam różne zachcianki. Wczoraj w nocy zachciało mi się ryżu z jabłkami i cynamonem. I nie mogłam przez to zasnąć. Wstałam o 3 i pożarłam 3 sucharki z powidłami. A dziś wsunęłam puszkę kukurydzy, bo mnie naszło. Nie dziwię się, że później mi niedobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety wiesci nadal dobrych nie ma 😞 Kolejne USG nic nie wykazalo, co stawia wiele pytan. Kolejny test z moczu - wynik pozytywny, test hCG - wynik w poniedzialek okolo godziny 12.
Zero objawow, zero zachcianek ale przy pierwszej ciazy bylo tak samo. Czekamy na wyniki do poniedzialku i nadal szukamy. Lekarz pociesza ze jeszcze nic nie jest przesadzone... Nie ma sie co martwic tylko trzeba czekac a w razie czego starac sie dalej - przeciez to takie przyjemne :P
Wszystkim ciezarowka zdrowia zyczymy i temat nadal sledzimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...