Skocz do zawartości

Witam | Forum o ciąży


Agateczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kornelciaz bedzie wszystko ok 🙂)
ja jeszcze musze porobic reszte badan, toksoplazmoze, cytomegaile, itd i chyba jutro sie wybiore.

Tak poza tym, cos mi sie wydaje ze zaczynam czuc pierwsze ruchy malestwa ( na bank nie sa to gazy 🙂)) Dwa razy jak sie polozylam juz spac to tak jakby fiknal sobie maluszek 🙂) Podobno jak ciaza jedna po drugiej to szybciej sie czuje... Nie jestem pewna na 100% ze to dzidzia ... ale wspaniale uczucie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak tak, przedewszystkim byc dobrej mysli 🙂 choc czasem łatwiej powiedziec niz zrobic, sama wiem to po sobie. Jesli po usg genetycznym wszystko wychodzi dobrze to na pewno mozna na dluzszy czas odetchnac z ulga, przynajmniej do kolejnego usg hehe
dolcevita czulas ruchy dziecka tak wczesnie? nie wiem moze w drugiej ciazy jest to mozliwe, zazdroszcze Ci, ja nie znam jeszcze tego uczucia i strasznie nie moge sie doczekac kiedy poczuje jak male stopki mnie kopia 😉 oby tylko bylo to do zniesienia hehe bo nie wiem czego sie spodziewac i jakie bedzie to uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rozmawiałam z koleżanką, która w zeszłym roku urodziła drugie dziecko i mówiła, ze od 11 tygodnia już czuła ruchy maluszka. Widzę, ze większość marcóweczek ma termin na pierwszą połowe marca. Ja dopiero na 21, chciałabym już być te dwa tygodnie do przodu 😉 heh, ciąża uczy cierpliwości.. Chociaż mój mąż walczy z czasem,aby zdążyc z budową 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane ! jetem po usg genetycznym ! Wszysciutko w porzadku- ale sie ciesze!!
Słuchaliśmy serduszka, widzieliśmy wszystkie narządy wewenętrze, pępowinę, przepływ krwi, nózki i rączki fikające;-) oczodoły, kości nosowe, żuchwę - wszystko masakra! nie chciał się dać dzidzi pobadać i musiał go pan dr układać chyba z 5 minut:-) ale jestem szczęsliwa :-)
Ma już 7.4 cm !! SAMO SZCZĘŚCIE, teraz 26.09 i będziemy czekać czy nam pokaże "kim jest" ;-)
buziaki i tyle samo szczęścia na dzisiejszy dzień Wam życzę - co mnie spotkało!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kornelcia to super , ciesze sie razem z Toba i gratuluje 🙂 Sama to przezywalam jeszcze kilka dni temu i wiem jakie to wspaniale uczucie 🙂

A ja musze sie przyznac, ze choc wiem ze za szybko to po ostatnim wypadzie do hm kupilam pierwszy ciuszek dla mojej dzidzi. Tak mi sie spodobaly body z napisem "i love dad" 🙂 w czerwonym kolorze a napis w balonikach hehe prze slodkie i choc dorwane na dziale chlopiecym to mysle,ze rownie dobrze beda pasowaly na dziewczynke, bo plci jeszcze nie znam. powiedzcie mi,czy Wy macie juz cos dla swoich maluchów, czy tylko mi tak troszke za szybko odbiło ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miło słyszeć dobre wiadomości, aż się dzień poprawia 🙂 Mi został spadek po siostrze, która niedawno urodziła. Mam dwa wózki i dwa duże "wory" śpioszków. Wszystko na dziewczynkę, więc nie wiem na ile się przyda 😜 choć wszystkie uniwersalne kolory chyba będą ok. Podobno w przyszłym roku becikowe dostaną tylko najubożsi, wiecie coś o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kornelciaz, bardzo cieszę się twoim szczęściem 🙂 oby tak dalej 😉
Moim zdaniem becikowe należy się każdemu bo dziecko to dziecko nie ma różnicy czy rodzice zarabiają dużo czy mało... Dziecku się należy i już. Chociaż to tysiąc złotych to lepiej mieć niż nie mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Ja też już po genetycznym, młode ma rączki z paluszkami, nóżki i stópki, mózg, nos, oczy, dobrą przezierność karkową, pęcherz moczowy, żołądek i wszystko co tam mu jeszcze potrzeba 🙂
Też się nie chciał złośliwiec ułożyć, ale po 10 minutach się udało 🙂 Niesamowite, że już widać twarzyczkę z profilu! 🙂 Ja sobie kupiłam koszulki z napisem " nie jestem gruba, jestem w ciąży" brzuch już rośnie zdecydowanie, chociaż jak coś luźnego ubiorę to nie widać go jeszcze, ale w normalnych ciuchach codziennych odstaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja znowuż przytyłam kilogram, a parę dni temu pół kilo mi spadło i tak się utrzymuje :/ Pani doktor powiedziała, że mało przytyłam. Pewnie nadrobię niedługo, bo jak generalnie nie lubię słodyczy, to od tygodnia o 23 o niczym innym nie myślę. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...