Skocz do zawartości

Witam | Forum o ciąży


Agateczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny.
Mnie meczy zgaga i boli kregoslup, ale to od noszenia mojego syneczka- dobrze ze msc temu zaczal chodzic to juz coraz mniej jest tego dzwigania 🙂) Tez sie martwie czy wszystko ok, bo mam bole w odbrzuszu, takie pulsujace i klujace... w pierwszej ciazy strasznie skracala mi sie szyjka - musialam dwa razy lezec w szpitalu, na szczescie donosilam do 40 tyg. Ide w piatek do gin i mam nadzieje ze bedzie ok...

Natalia trzymam mocno kciuki zeby bylo ok!

Kornelciaz to suuuper 🙂 wszytskiego dobrego 🙂) wiesz juz jaka plec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia24 na pewno będzie dobrze. Ja miałam podobne problemy, ale wszystko było w porządku. Grunt to się nie denerwować. To najważniejsze. Ja muszę praktycznie od początku leżeć, także znam Twój ból. Jednak leże, bo dzidzi najważniejsza. Głowa do góry, żeby się maleństwo nie denerwowało i będzie ok. Byle do przodu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia24 na pewno będzie dobrze. Ja miałam podobne problemy, ale wszystko było w porządku. Grunt to się nie denerwować. To najważniejsze. Ja muszę praktycznie od początku leżeć, także znam Twój ból. Jednak leże, bo dzidzi najważniejsza. Głowa do góry, żeby się maleństwo nie denerwowało i będzie ok. Byle do przodu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Korneliarz dzidzia chce Was podtrzymać w niepewności 🙂 żeby było troszkę napięcia 😁
24 październik tuż tuż 🙂 ja mam 29 padzieździernika i także nie mogę się doczekać ,głownie mi chodzi czy wszystko wporządku.Właśnie słuchałam sobie bicie serduszka ,aż cieżko mi się z tym dopplerem rozstać 🙂5 października znów mam spotkanie z położną i pobranie krwi na syndrom downa ,wyniki mają przyjść poczta ,też się troszkę denerwuję...
A co u Natalii? wiadomo coś? nie ma bata ,każda z nas musi donosić szczęśliwie ciąże i urodzić zdrowe dzieciątko 🙂 tej myśli trzeba się trzymać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasze młode też się wierciło i nie wiemy czy będzie synkiem czy córeczką 🙂 Ale rośnie ładnie szybko, ma wszsytko, co trzeba i robi fikołki 🙂
4 października idę na genetyczne drugie, żeby potwierdzić, że jest wszystko ok, może na tym dokladniejszym będzie widać płeć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie dalej nic niewiadomo :/ Nie dostalam sie do mojej gin bo akurat w tym tygodniu wyjechala za granice na jakies sympozium lekarskie.Tak wiec dowiem sie czegos wiecej w poniedzialek,tak jak planowo mialam miec swoja wizyte. Plamienie ustalo i bylo bardzo skape na szczescie.Dzidzia kopie wiec mysle ze wszystko ok.Jesli znow zaczne plamic to sie zglosze do szpitala, nic innego nie wymysle.Czuje sie dobrze na szczescie.Mam tez zapalenie pochwy,ktore lecze i czytalam, ze przy zapaleniu pochwy moga pojawic sie plamienia.Teraz sie oszczedzam do poniedziałki. jestem dobrej mysli, z reszta musi byc dobrze 😉

Kornelia zalamalas mnie tym,ze nie udalo sie dojrzec jaka płeć,bo maluch sie wiercił. Moj mały na genetycznym tez był strasznie ruchliwy,zobaczymy jak ebdzie w poniedziałek,bo ja juz nie moge wytrzymac i strasznie chciałabym znac płec. Wszyscy mówią,że bedzie chłopak.Ja do niedawna też tak myślałam i nawet zawsze jak sobie rozmawiam z moim brzuchem to mówiłam do niego Maksiu 😉 Bo jesli chłopiec to tak ma miec na imie.Ale od jakiego czasu juz nie wiem może to bedzie dziewczynka jednak i mowie strasznie bym chciala juz wiedziec bo korcą mnie tez słodkie ubranka w sklepach itp hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !!!

Dawno mnie tu nie było, widzę, że sporo nowych brzuszków.

U nas będzie chłopak i wiedzieliśmy już w 14 tygodniu, teraz sie potwierdziło. Więc będę miała drugiego synka.

U mnie zdarzają się sporadycznie wymioty, ale migreny i s kurcze nóg masakra. Kręgosłup boli, ale jak ma nie boleć jak moje 10-miesięczne słońce wyciąga ręce u woła Mama, jestem przerażona jak to dalej będzie bo brzuch coraz większy.

Trzymajcie się zdrowo i witam wszystkie nowe koleżanki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie znam jeszcze płci coś te nasze dzieci się przed nami ukrywają 😉 Masakra!
Mam ogromny kłopot wczoraj wieczorem miałam biegunkę i okazało się, że mam żylaki (tam gdzie nikt by ich nie chciał...) cholera, nie życzę nikomu ;(


A tak z innej beczki: powiedzcie Mi moje drogie zmieniłyście się coś? w sensie z buzi? Bo ja poza brzuszek i wielkich piersi które do mnie nie pasują bez zmian 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Tak czytając Wasze posty ,to nie wiem czy się denerwować czy nie 🙂 U mnie nic żadnych zmian ...nie widzę różnicy w brzuchu,choć przed ciąża nie należalam do szczuplutkich 🙂 piersi też na początku tylko bolały ,teraz nic,wszędzie czytam to piszą o ciemniejących brodawkach ,a ja nic jak było tak jest.Usg mam dopiero 29 października wtedy sie dowiem na czym stoję...Tak na pocieszenie sprawdzam sobie bicie serca maluszka i od razu pojawia się banan na twarzy jak słysze ten szybki tupocik.Mam nadzieję że wszystko będzie tak jak powinno 🙂 I wszystkie doczekamy się swoich upragnionych pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie jesli chodzi o wyglad to tez oporcz brzucha i piersi to nic sie nie zmienia.jedyne co to czesto dostaje wysypki na dekolcie i piersiach :/ A co do skurczy to tez mnie łapią w łydkach,ale jeszcze takie w miare lekkie,ale juz sie zaczynam bac co bedzie pozniej no i te bole kregoslupa w ledzwiu masakra !!!!

Madzia_m3 wpisz sie do naszej marcowkowej tabelki bo chciałabym ja jak najszybciej zaaktualizowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to cala rosne;/ a oprocz wypryskow na twarzy, i wiado mo brzuszka wiekszych zmian nie widze. Wczoraj mialam usg, strasznie sie balam bo malo ruchow czulam, zreszta caly dzien wymiotowalam-jakis wirus mnie dopadl, ale na sczzescie wszystko w porzadku 🙂 Plci nie widac, tzn jest nadzieja na dziewczynke 😉
madzia_m3 widze ze mamy ten sam problem... tyle, ze moj Franio ma 13 msc i od msc chodzi, ale i tak jescze trzeba Go czasmai nosic, natomiast wczoraj Pani Gin kategorycznie zabronila Go dzwigac. Ja sie balam o szyjke ze moze sie skarac, bo mialam problemy w osttatniej ciazy, ale Ona mi wyjasnila inne nieprzyjemne skutki, takze od wczoraj udalo mi sie wykrecic od brania na raczki 🙂 zobaczymy jak bedzie dalej:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !!! Mnie od dwóch dni dopadły bóle głowy ,nie są one zbyt mocno nasilone ale przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu.Mają taki bardziej charakter napadowy ,głównie po boku głowy.Mierzę sobie ciśnienie i ono też takie sobie ..skacze raz w góre ,raz w dół.raz jest normalne raz podwyższone.Mam tylko nadzieję że to nic poważnego.Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia24 czuję się dokładnie tak samo jak Ty, ból kręgosłupa, podrażniona skóra na dekolcie, którą muszę balsamować 3 razy dziennie,bo tak swędzi. Od początku ciąży przytyłam tylko 2 kg, ale jem więcej i częściej, zwłaszcza rano 🙂
Moja garderoba się systematycznie kurczy, sweterki opierają się na brzuchu, a kurtka zaczyna cisnąć, troche się obawiam, bo codziennie z samego rana chodzę na spacery z psem-dziś temp. 9`C i coś muszę na siebie założyć, a w sklepach jeszcze nie ma sezonu, poza tym wydawać kasę na 3 miesiące.. Chyba pozostanie pochodzić po lumpeksach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...