Skocz do zawartości

Witam | Forum o ciąży


Agateczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Słyszałyście wypowiedź Tuska z tym macierzyńskim? Heh, akurat my będziemy podzielone... Wkurza mnie to, bo zależy mi na rocznym macierzyńskim, który będzie obowiązywał kobiety, które urodzą najwcześniej 17 marca, a ja mam termin na 17 marca... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczyny słabo z tym macierzynskim, tez sobie kuzwa wymyslili ustawe 1 wrzesnia, a nie wczesniej , zeby objela wszystkie mamusie od 1 stycznia 2013!!! Ja nawet nie mam szans, bo termin 2 marzec , a i pewnie szybciej urodze. A miec pol roku a rok macierzynskiego to diametralna roznica przy takim dziecku. Polroczne jeszcze nie wie o co chodzi i zaczyna dopiero siadac. A roczne jest juz komunikatywne i chodzi...Achhh

A ja w ogole jakis taki slaby dzien dzisiaj mam, przeziebienie nie odpuszcza, brzuszek mnie pobolewa i twardnieje przy tym katarze i ciaglym wydmuchiwaniu. Dzisiaj bede zalegac na kanapie caly dzionek...A powiedzcie mi czy jakbym sobie zrobila inhalacje z tego olejku Oilbas kilka razy to moze jakos zle wplynac na dzidzie???Jak myslicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie na szczescie nie dotyczy to macierzyńskie,bo w maju zwolniłam sie zpracy, nie wyrabialam juz z moja wredną szefową i nowa prace zamierzałam sobie szukac dopiero po lecie,no ale w czerwcu zaszłam w ciąże,wiec szukanie pracy odpadło :P tak więc jestem sobie teraz osobą bezrobotną 😁 i wsumie dobrze mi z tym, bo pobęde z mala conajmnie do momentu kiedy zacznie chodzić,a tak to bym -pewnie sie tu denerwowała,przez te zmiany i niesprawiedliwy podział. Z reszta jak sie mozna tlumaczyc,że nie ma pieniedzy i wogole Tusk i jego wypowiedzi mnie smiesza po porstu. Jak do zabierania kasy np. z becikowym to od 1 stycznia,ale zeby juz cos dac to jak sie podoba. Wspolczuje Wam,dziewczynim ktorym sie nie uda załapać,dlatego popieram te wszystkie akcje,ale wątpie,żeby one coś dały, rząd ma gdzies swoich obywateli zawsze tak było.

Karolaa dawaj na fb, bo jeszcze Ciebie nam tam brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola nie znajdziesz grupy,bo ona jest tajna. Napisz mi na brzuszku na poczte imie i nazwisko ja cie zaraz znajde 😜

Postuluje do dziewczyn Kornelciaz, Madziurka, Kierzkar jesli to czytacie i nie wiem moze macie problem z logowaniem na brzuszku lub cos w tym stylu, to czekamy na Was na fb. Znajdzcie Annagor, czyli Anna Tomala Lublin i zaproscie ją do znajomych wtedy ona doda was do naszej grupy. Martwimy sie o Was, dajcie chociaz znac czy wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
black_orchid napisał(a):
czy ktoś widzi o czym piszemy sobie na facebooku??? no wiecie o szyjkach itp, i czy ktoś spoza grupy ogląda foty jakie tam sobie dodajemy (pytam w celu upewnienia, nie ufam do konca facebookowi)


Jelsi macie utworzona grupe- gdzie kolejne osoby musza miec zgode zalozyciela lub zaproszenie by sie dolaczyc to na 100% tylko Wy noo i ew. administratorzy fb- w co watpie bo grup maja maaaaaase 😉
Gorzej tutaj- gdzie kazdy kto wchodzi moze czytac - ew wlasnie poblokowac wszystko 🙂
Po za tym tyle stron to kto by czytal wszystko 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niby na FB jesteśmy grupą tajną i nie powinni nas widzieć. ja na początku sprawdzałam z konta męża czy oby na pewno i jest luz. Tylko musimy uważać jakby FB zechciało sie zmienić "sposób wyświetlania postów" . Nie chciałabym by moi znajomi wiedzieli za dużo o mojej szyjce :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja w ustawieniach grupy zaznaczyłam nas jako grupę tajną, więc nikt poza jej członkami nie widzi niczego, także spokojnie można pisać o szyjka 🙂 samemu też nie można się dodać tylko my jako jej członkowie możemy na to zezwolić, więc atak z zewnątrz Nam raczej nie grozi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
U mnie ok,codziennie tu zagladam 🙂 tylko jakoś nie moge sie zebrać aby cokolwiek napisać...
Chyba mnie jakaś depresja ogarneła ...czym bliżej porodu to bardziej się zadręczam czy sobie poradzę w wychowaniu ,ten nagły ogrom obowiązków i czy sobie dam rade...Jeszcze bardziej dobija mnie fakt że tu z dala od rodziny ,że w razie czego nie bedzie mamy ,pomocnej dłoni... i te siedzenie w domu... od lipca :/ człowiek może zdziczeć 🙂
Wy tu piszecie o celibacie kilkutygodniowym ,a Ja....hmmm.... od początku ciąży nic :/ Najpierw miałam krwawienie ,krwiak ,musiałam leżeć i lekarz powiedział że trzeba z tym uważać ,pózniej niby juz bylo ok ,ale sie balałam bo tu nie ma takiej opieki jak w polsce i tak te sprawy zeszły na drugi plan ,wszystko dla naszego Kacperka 🙂 nie zniosłabym 3 straty. co prawda wszystko ma swoje jakies odbicie ,np częste sny na tle seksualnym 😁 ale teraz już jakos powoli człowiek sie przyzwyczaił i przyjdzie czas to sobie odrobimy 🙂 hehehe
Jutro mam kolejne spotkanie z położną ,takie rutynowe ,mam nadzieję że wszystko bedzie ok...
Zaraz wejdę na Fb i wyślę zaproszenie do anagor i dołącze do Was,do tajnego stowarzyszenia marcówek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziurka dobrze wiedzieć, żę u Ciebie ok. Mnie też nawiedzają sny 😁 Odliczamy z mężem do 14 lutego, bo wtedy będzie 37t3d, więc nawet jak po seksie zacznę rodzić, to już młody donoszony, więc można 😁
Daj znać jak co tam Ci powie położna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziurka fajnie,ze sie w koncu odezwalas 😁 Czekamy na Ciebie na fb. Ja tez miala pewne obawy odnosnie facebooka,bo nie chcialam aby ktokolwiek z moich znajomych czytal o masowaniu krocza i jak czesto uprawiam seks hehehe ale grupa jest tajna na 100% pytalam narzeczonego czy widzi cos ze swojego konta,mowil,ze nic nie nie wyswietla, naszej grupy nawet nie mozna znalezc po nazwie. Wiec jest luz 🙂 No ja na walentynki jeszcze nie bede po 37 ale w sumie juz blisko,wiec pewnie tez sobie troche "poszalejemy" 🙂 a pozniej Dzien Kobiet,ale kto wie to moze juz bedziemy świetowac we trójke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej madziurka, dobrze ze jestes! jak ci nudno to zapraszam na kawe 😉 sheffield nie jest daleko okolo 44 mil od halifax ja od kilku dni tez juz siedze w domku, zobaczymy jak to bedzie. narazie mąz dotrzymuje mi towarzystwa, bo mamy razem 2 tyg urlopu, a od 1 lutego zaczyna mi się maternity (macierzynski) pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Black _orchid bardzo dziękuje za zaproszenie 😉 tylko ja nie mieszkam w HALIFAX,nie wiem czemu te miasto mi się wyświetla ,moja miejscowoścć znajduje sie około 90 mil od CIEBIE
Dziewczyny mam pytanie ,wysłalam do Ani zaproszenie ,j,przyjeła mnie do grona znajomych i co dalej? gdzie te tajne forum 🙂????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...