Skocz do zawartości

Witam | Forum o ciąży


Agateczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Rozpoczelo sie na dobre 🙂

Gratulacje dla Ani i malenkiego Hugo,który ma juz miesiac 😁

Dużo zdrówka dla Kasi i pierwszej ślicznej panienki Tosi 😉

oraz ogromne gratulacje dla trzeciego uroczego bąbelka Jasia i jego dzielnej Mamy Magdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no właśnie miałam Wam donieść, ze Zelazna / Inez urodziła w wielkich bólach syneczka 🙂
napisała nam, że przezyla wszystko wczoraj..Poród naturalny, oksytocyne, przebicie pęcherza płodowego, masaż szyjki, próby ręcznego wstawienia główki na odpowiednie miejsce, parcie które tylko wywołało obrzęk główki i na koniec znieczulenie i cesarka.. mlody ma 3050g i 53 cm urodzil sie 3 marca o 00:05..

tu zgodnie z naszą lutową tradycją założyłyśmy Jej wątek gratulacyjny, jak chcecie, piszcie 🙂
http://brzuszek.net/forum,gratulacje-dla-naszej-zelaznej-oraz-jej-kochanego-mezczyzny,374,1267991.html,str=0#1268032

pozdrawiam Was serdecznie - lutóweczka 2013 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki wielkie Sonka 🙂 My bylysmy na biezaco z porodem Inez godzina po godzinie, bo mamy brzuszkowa grupe na facebooku i tam ciagle piszemy 🙂 Ale oczywiscie zaraz zalacze gratulacje dla Inez i u Was.
Ps. Gratuluje przy okazji slicznej coreczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aż trudno uwierzyc,że do 3 marca mamy juz 7 rozpakowanych marcówek 😁

Gratulacje dla Ani i jej malenkiej Laurki,która tak bardzo nie mogła sie doczekać aż zobaczy sie z mama,ze postanowiła sie przywitać juz miesiac wczesniej 26.02.2013 Niech rosnie duża i zdrowa !!!

Gratulacje dla Małgosi i jej przesłodkiej Lili,która wiernie czekała,aż marzec sie rozpocznie 🙂 1.03.2013 Niech maleńka rośnie zdrowo i sprawia duzo radości rodzicom 😁

Gratulacje dla Inez, która przebiła po prostu wszystko i wszystkich 🙂 za jej wierna relacje "live" z porodówki, za to jak duzo musiała sie wycierpieć,ale że dała rade i ma juz swoje szczęscie obok siebie 3.03.2013 🙂 Dla jej małego cudownego bąbelka oczywiście dużo zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamy 😁
Pragnę podzielić się z Wami moimi doświadczeniami . To moja pierwsza ciąża. Do 8 miesiąca , oprócz powiększającego się brzuszka nic mi nie dolegało. Zaczął się 9 miesiąc i rozpoczęły się dolegliwości. Najpierw pojawiła się pokrzywka na brzuszku,potem opanowała całe ciało.Nie mogłam przestać się drapać. Najpierw myślałam ,że to problemy z wątrobą. Okazało się , że to uczulenie na cytrusy ( przez całą ciąże pochłaniałam spore ilości pomarańczy). Przestałam je jeść, przyjmowałam wapno i w ciągu 3 dni moje dolegliwości przeszły. Teraz pojawiła się potworna zgaga. Pomaga mi mleko a jeszcze lepsze są migdały. Przez ostatnie cztery dni doszły dodatkowo potworne bóle krocza. Najgorzej jest wstać z łóżka, już prawie nie sypiam bo godzina w tej samej pozie sprawia mi ból, nie pomaga nawet poduszka która kładę miedzy nogi. Lekarz mówi, że to normalne. Chciałabym już urodzić- ale konkretnych objawów nie zaobserwowałam jeszcze. Szyjka macicy wysoko, wszystko szczelne. Zero jakichkolwiek wycieków. Brzuszek wysoko, malutka bryka jak natchniona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Sarę, córeczke Natalii na świecie!!!! (06.03.2012) Brawo Mamusiu, mimo ciężkiego porodu dałaś radę. Cieszymy się bardzo, że masz już swoją Kruszyneczkę przy boczku !!!! Teraz czekamy lada chwilka na Marysię i jej pociechę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny dawno mnie nie było ale dzisiaj postanowiłam zalogować się i pochwalić że dnia 03.03.2013 na świat przyszła moja córeczka 😁 😁 jest cała i zdrowa wazy 3900 i ma 56 cm jest suuuper 😁 😁

gratuluje wszystkim mamusią które są po wszystkim i trzymam kciuki za pozostałe !!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...