Skocz do zawartości

Cesarka na życzenie | Forum o ciąży


elwira2811

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda wierz mi,ze przy porodzie oddychanie to najmniejszy problem....bo raczej zapomniec o odddychaniu sie nie da....nawet o tym nie myslisz....Ja nigdy do żadnej szkoły rodzenia nie chodziłam i tez nie wiedziałam jak sie to robi....ale to wychodzi naturalnie....organizm wie co robi....takze tym się nie przejmuj.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab powiem Ci ze ja kiedys takze bylam przeciwna cesarce na zyczenie ale po moim porodzie gdzie po 12h meczarni dziecko niesamowicie chce juz wyjsc z brzuszka a u mnie rozwarcie na 1cm, bol MASAKRYCZNY!! zrobili mi cc (wyszla dystocja szyjkowa)... bardzo sie ciesze ze mi ją zrobili i wiem ze jak bede w nastepnej ciazy i jezeli lekarz prowadzacy sam nie skieruje mnie na cc to poprostu sama sobie za nią zaplace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda80 od nauki oddychania sa szkoły rodzenia 🙂 to nic wielkiego a siły napewno bedziesz miała bo to poród a co z wychowaniem dziecka tez nie bedziesz miała siły?? to dopiero wyzwanie!!! poród to kilka godzi a wychowanie to praktycznie całe zycie!!! nie można tak mysleć bo nikt by nie rodził normalnie!!!
ja napoczątku po cc czułam sie gorsza ze sama nie urodzłam tylko tak sie skonczyło ale niestety synek był zle ułozony i główka wogóle ni schodzła na dół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak,ale to też zalezy od połoznych...goshe u Ciebie akurat były wskazania medyczne do cc....ja rodziłam naturalnie tylko 5 h,bolalo bardzo wiadomo,ale jesli jeszcze kiedys bede w ciaży to równiez urodzę naturalnie 🙂a Julek wazył 4070,był maega!!a ja bardzo waska w biodrach...dalismy rade..a co do nacięcia to hm...tez mnie boli na zmiane pogody,ale komfort w sypialni 😁 😁 jestem duzzoo ciasniejsza tak mnie zszyli 😁 😁 takze nie ma tego złego hehheh,a i jak ktos by mnie spytał jak było to poród wcale nie jest taki straszny,bez przesady.powodzonka przyszłym mamusiom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...