Skocz do zawartości

Tabelka Gródnióweczek 2012r. :) | Forum o ciąży


basia89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamusie 🙂
Dopiero dzisiaj odkryłam przypadkowo to forum i widzę tutaj wiele ciekawych postów 😆
Basiu 89 to świetny pomysł z tą tabelką i jeśli mogę prosić, to czy znajdzie się w niej miejsce dla mnie? 😉 Mam na imię Ania, w tym roku skończę 22 lata, według terminu 25 grudnia, w pierwszy dzień świąt zostanę pierwszy raz mamą, 21 sierpnia powinnam znać płeć dziecka więc będę mogła dodać coś więcej. Nie wyczuwam jeszcze ruchów dziecka chociaż trudno to stwierdzić bo wszystko strasznie mnie boli 😉
Miłego dnia dla wszystkich przyszłych mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Basiu dzięki za umieszczenie mnie w tabelce...jeśli chodzi o datę porodu możesz zmienić mi na 19go grudnia po po połówkowym USG trochę się zmieniło 🙂
No i...
- mam 29 lat
- to moja pierwsza ciąża
- pierwsze ruchy 19ty tydzień
Dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wiec co do tabelki... Mam na Imię Gosia mam na 23 lata to moja pierwsza ciąża. Płec nieznana i powiem wam dopiero po 26 grudnia bo i taki to dzien kiedy dzidzi powinien juz z nami być. Pierwsze ruchy poczułam w połowie 17 tyg 🙂 obecnie jestem w 19tyg tak wiec moje drogie przyszle mamusie juz prawie półmetek 😁 ale ja sie ciesze 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
star dopisana 😉 napisz jeszcze pierwsze ruchy i czy już wiesz czy chłopiec czy dziewczynka no i imie jesli juz wybrane 🙂 i zapraszamy do watków zdjec z usg jesli jakies masz i do pokazania sie w całej okazałości i brzuszka do "baloniku nasz malutki... " 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka nie ma sprawy, wróce z wakacji to Cię dopisze 🙂 podaj imie, wiek, ktora to ciaza, w ktorym tygodniu poczułaś pierwsze ruchy, czy to chlopczyk czy dziewczynka i imie jesli juz wybralas 😉 w środe dopisze i dodam aktualna tabelke wiec dziewczyny jesli chcecie cos dodac to piszcie tutaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...