Skocz do zawartości

bydgoszcz | Forum o ciąży


olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
JA też się ciągle zastanawiam nad szpitalem. W piątek w Expresie było super podziękowanie dla lekarza z 2, dzięki któremu żona pana piszącego mogła poznać średniowieczne metody medycyny 😮 ale lekarza niby zwolnią więc chyba nie ma się czym martwić.

Sroz napisz jak tam po połówkowym.

Ja 10 też mam USG 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No lekarz nie chciał podać znieczulenia zewnątrzoponowego... potem gdy było jużna to za późno i położna go prosiła, to nie zgodził się nawet na rozkurczowe leki... ale to akurat mnie nie przeraża, bo ja i tak bez znieczulenia chcę rodzić...

Ale jak okazało się, że mama nie urodziła całego łożyska i trzeba było wyczyścić (łyżeczkowanie), to powiedział, że włąśnie skończył dyżur i wyszedł 🤪 i musieli wzywać innego lekarza...

Ale dyrektor sie wypowiadał, że go zwolnią..no i może trafić do innego szpitala... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem, że na Kapach stawiają na porody naturalne,rzadko robią cesarki i długo z tym zwlekają, kilka kobiet rodziło tam dzieci, które były już prawie sine, w tym moja koleżanka, bo tak długo czekali z podjęciem decyzji o c.c. Podejrzewam że w Bizielu szału też nie ma, ale w razie komplikacji mają dobre zaplecze medyczne. Napewno nikt nad nami nie będzie się rozczulał, ani przy nas zbytnio biegał, ale ich też trzeba zrozumieć - to ich robota, a napewno mają jej osatnio sporo;-).
Będzie dobrze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja bratowa rodziła 7 lat temu na kapach i też miała bule parte przez 12 godzin , i dopiero jak było ryzyko niedotlenienia płodu to wzięli ja na cesarkę, ja to staram się o zaświadczenie od okulisty żeby mieć CC bo mam słaby wzrok i może być ryzyko utraty przy dużym wysiłku, ale wolę mieć to na papierze żeby później problemu nie robili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam. Jak tam po połówkowym, no ogólnie dobrze synuś miał przeszło pół kilo i dobrze się rozwija, tylko jedno nas zaniepokoiło lekarz znalazł u naszego maluszka dwa naczyniaki w główce, na razie nie kazał nam się martwić bo wszystko może się jeszcze "wchłonąć". Powiedział że będzie je obserwował na następnej wizycie. Hmm, staramy się nie martwić bo przeczytaliśmy że wiele osób ma takie naczyniaki i z nimi żyją tyle że raz po raz trzeba je obserwować żeby w razie co interweniować. Więc na razie cierpliwie czekamy ale im dłużej tym pewnie będzie gorzej z tą cierpliwością.

A co do porodu to ja cały czas byłam za bizielem m.in. dlatego ze mają dobry sprzęt w razie komplikacji. No ale to jeszcze troche czasu więc mam nadzieję że jeszcze będzie kiedy się ostatecznie zdecydować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi zostało 48 dni do porodu, a nadal nie wiem gdzie będe rodzić. ale chyba zdecyduje się na Biziel, bo w 2 nie ma już tych lekarzy, co kiedyś. Wszyscy pracują w szpitalu w Szubinie, a do 2 przyjmowali każdego, bo nie mogli znaleźć lekarzy...wiec hmmm, chyba wole Bizel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej napisał:
no ja mam jeszcze trochę czasu na wybór szpitala 🙂 10 grudnia idę do mojej gin. to może mi coś doradzi 🤢
na razie zajmuję sie kompletowaniem wyprawki, i przyznam nie jest to łatwe 🙃


Kurcze, a ja jeszcze nie mam skompletowanej i dalej sie zastanawiam co tak na prawde potrzebuję...najgorze mam z ciuszkami, bo mj mały ma długą kość udową i się zastanawiam, czy 56 nie będzie za małe dla niego :P No i odwieczny problem ile tych ciuszków kupić... heh..Najwyżej dokupię jak już urodzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was wszystkie,

ja co prawda nie mieszkam w samej Bydgoszczy,tak prawie pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem,tyle że do Bydgoszczy mam bliżej.Tutaj mam też swojego ginekologa i rodzić też będę w Bydgoszczy,prawdopodobnie w Bizielu.

Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi - pomimo,że poród jeszcze daleko ode mnie to już Ci zazdroszczę,ale tak pozytywnie.Fajnie,że masz uówioną położną,to chyba najwazniejsze.Moja bratowa też rodziła w Bizielu,co prawda sporo lat temu,ale też miała "swoją" umówioną położną,ma nawet z nią kontakt do dziś.W Bizielu pracuje też moja kuzynka,ale nie mamy z sobą żadnego kontaktu.
W każdym bądź razie mam nadeję,że może bratowa da mi namiar na swoją położną i też będę się czuć bezpieczniej.

Pozdrawiam Cię serdecznie i będę czekać na wieści z Twojego porodu w Bizielu.

Miłego dnia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...