Skocz do zawartości

Legnickie mamusie | Forum o ciąży


Julia_87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak się Wam przyznam, że gdyby nie upór mojego Lubego to już bym stąd uciekła i siedziała w Legnicy... i się nie martwiła, tutaj nie znam miasta, lekarzy, szpitali.... a w Lcy byłabym u siebie 🙂 no ale cóż... muszę tęsknić... 😞
A na kiedy macie terminy?? Ja na 30 czerwca 🙂

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
wojcieslawa napisał(a):
hejka,,,, ja jestem z Legnicy 🙂 i właśnie czytam o szkole rodzenia w Szpitalu 🙂


hej brzusie:*
co do szkoły rodzenia to polecam jak najbardziej, bardzo miłe położne, dużo fajnych i przydatnych informacji i gratisów 😁, wycieczka po porodówcne 😆 (można się oswoić z zielonymi kafelkami 😜) no i przede wszystkim wiedza która bynajmiej mi przydała się przy porodzie, no i później przy pielęgnacji Piotrusia, gdyby nie szkoła rodzenia tak naprawdę nic bym nie wiedziała bo to moje pierwsze dziecko. A co do szpitalnej opieki to wiadomo są i miłe położne i mili lekarze ale też trafiają się tacy którzy traktują pacjentki jak zwierzęta, no cóż ale to nasz szpiatal... Ja akurat przy porodzie trafiłam na zmianę położnych, pierwszą która się mną zajmowała myślałam że "zabiję" taka była nie miła ale druga za to do rany przyłóż 🙂
A i dziewczyny jeśli będziecie miały okazję rodzić z partnerami jak najbardziej się na to decydujcie, to naprawdę jest pomocne mieć koło siebie kogoś bliskiego 🙂
Jeśli macie jakieś pytania co do szpitala itd to pytajcie 🙂 Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tedit85 napisał(a):
Hejka, ja też się zastawiam nad szkołą rodzenia. Chodziłaś sama czy z partnerem?


Zazwyczaj chodzi się z partnerem żeby i on się czegoś dowiedział, ale oczywiście jeśli któraś mama nie ma możliwości to chodzi sama. Jak ja chodziłam był kilka mam których partner był tylko raz czy dwa, ja chodziłam cały czas z partnerem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas jest taka sytuacja, że zajęcia są tylko poniedziałki i środy. Mój mąż pracuje od 9-19 codziennie prócz wtorków. Kiedyś zajęcia były także we wtorek i miałam nadzieje, że teraz też tak będzie i będę mogła z nim chodzić chociaż jeden dzień.
A wiecie coś o szkole rodzenia przy Chojnowskiej? Jak tam jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tedit85 napisał(a):
U nas jest taka sytuacja, że zajęcia są tylko poniedziałki i środy. Mój mąż pracuje od 9-19 codziennie prócz wtorków. Kiedyś zajęcia były także we wtorek i miałam nadzieje, że teraz też tak będzie i będę mogła z nim chodzić chociaż jeden dzień.
A wiecie coś o szkole rodzenia przy Chojnowskiej? Jak tam jest?


Właśnie jak ja chodziłam co było niedawno bo w styczniu to zajęcia były w poniedziałki i środy bądź we wtorki i środy ale chodziło dużo par więc może dlatego. Ja zdecydowałam się na SZKOŁĘ RODZENIA w LEGNICA w szpitalu bo można było oswoić się z porodówką poznać położne itd. No i też plusem było że przed porodem w szpitalu spotkałam się z jedną Panią ze SR która też rodziła - zawsze jakaś znajoma twarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesiące później...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...