Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć, dziewczyny! 🙂
Wcześniej tylko czytaliśmy, teraz chcemy się przywitać.
Nazywam się Karolina, od kilkunastu tygodni w dwupaku 🙂 Datę rozwiązania mamy na 25 kwietnia 2013r.
Widzę, że i Wy nie możecie oprzeć się \\\\\\\'dzieckowym\\\\\\\' zakupom, niestety- ja też ☺️
Od dwóch tygodniu leżymy brzuchem do góry na zwolnieniu- z powodu wymiotów, zawrotów głowy i z racji wykonywanej pracy- w żadnym wypadku nam to nie przeszkadza 😁
Wracając do tematu... dziś u nas skrzydełka z ziemniaczkami i czerwonymi buraczkami.

Pozdrowienia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ulalla ale tutaj ruch! 😁 nasz kwiecień ostro ruszył z kopyta.
Madera witamy serdecznie na forum. ja to w sumie też jakoś specjalnie się nie przedstawiałam więc może wspomne parę słów.
mam na imie Kasia i razem z mężem i kotem pomieszkujemy sobie w Toruniu. Ja jeszcze działam w pracy chociaz już po mału myślami jestem gdzieś tam w styczniu, lutym kiedy pójde na zwolnienie...
w brzuszku pomieszkuje Synek i widzę, że będzie miał nowego kolege - Ado - ogromne gratulacje! 😁
pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie nie wiem jak to jest, że jak Synek to od razu wszyscy mówią: Tata pewnie dumny! 😉 ale tak. tata dumny 😉 co do imienia to narazie negocjujemy 😉 o za 2 tygodnie to myśle, ze bedzie już coś widać u Ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy "nową" stycznióweczkę.

Wow dziewczyny ale się rozpędzacie, chwilę mnie nie było a tu 3 stronki 🙃

Podoba mi się pomysł na kasę fiskallną, Helcia w zeszłym roku dostała kuchnię wyposażoną w naczynia i sztuczne jedzenie. I byl to strzał w 10 bo bawi się tym codziennie. Myślę że taka kasa z pieniążkami też by mogla jej się spodobać.
Klocki różniste ma, bobasa z wozkiem też. Przyjrzę się bliżej tej kasie.
A mikolaj ma jej przynieść pościel z chomikiem 🤪 Na szczęście udało mi się juz taką znaleźć i wtedy żegnaj małe łóżeczko 😜

Zabralam się dzisiaj za prasowanie, sterta duża bo nazbierana z trzech tygodni ☺️ Jak ja nie cierpię prasować!

Na razie na forum mamy przewagę brzdąców - chłopców, u mnie też na chłopaka mi przepowiadają, no ciekawe...
Gratuluję wszystkim, którzy wiedzą już co noszą pod sercem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To mój mąż jest w takim razie odmieńcem bo on koniecznie chciał pierwszą córeczkę i tak też się stało 😁 Nawet dostała imię po jego babuni.
A teraz ja mówię że mogłaby być druga córcia bo ubranek dla dziewczynki mam cały strych, ale Tomek widzę że chciałby syna 😉
I czuję że będzie Antek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guniu.... tak tak... stycznióweczki. 😉
co do prasowania to tez ostatnio zbierałam z 2 tygodni, 4 pralki sie uzbierały 😉 w niedziele jakoś się z tym uporałam chociaż nie powiem, najgorzej mi jest się zebrać a potem to już jakoś leci .
my nie nastawialiśmy się na ani chłopca ani dziewczynke. mówiliśmy, że czy będzie córcia czy synek to i tak będziemy kochac jak swoje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe Kwietnioweczki 😆
Obiad zjedzony, ogladamy Potwory i spolka 😜
Moj maz na wiesc ze bedzie syn powiedzial: to dobrze.W pierwszej ciazy chcial koniecznie corke.Ja teraz roznie na to spogladam.Chcialabym miec synka, bo wiadomo ze synus mamusi ale tak sobie pomyslalam pod katem Mai ze fajnie jak by miala siostre,bo wiem jaka wiez laczy mnie z moja (choc w jej przypadku wcale nie musialo by tak byc 😉)
Kase zabawkowa mamy i zdaje egzamin wiec dla dwulatki na pewno bedzie to trafiony prezent.My mamy w domu dwie lalki,ale teraz chcialam jej kupic bobasa, co by mlodszego rodzenstwa nie chciala za duzo lulac, choc pewnie i tam sobie nie odpusci 🙃
Maz probuje namowic mnie na wieczory spacer 🤔 zimno jest wiec niespecjalnie mam ochote ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. u mnie niedziela mija.... w szpitalu. tak jak cala sobota. jestem tutaj od piątku wieczór, Miałam konkretne bóle brzucha i nie ryzykowałam pozostaniem w domu.... bardzo balam się o Malucha więc zdecydowalam sie pojechac na pogotowie... powiem szczerze ze myślałam, ze zrobią mi USG i pojade do domu a tu tekst: zostawimy Panią na oddziale.... wróciłam do domu po rzeczy... łzy same płynęły, miałam troszke inne plany na weekend. trudno. a raczej może dobrze sie stało bo przynajmniej mam pewnośc, że z Maluchem wszystko jest w porządku. ginekologicznie też ok. Nie wiem jeszcze co było przyczyna moich bóli, może żołądek, może jelita. nie mam pojęcia, może jutro zlecą jakies konsultacje. zobaczymy. mąż mówi, ze mam wracać do domu bo pusto ;p (pewnie chodzi o to, że jedzenia nie ma kto zrobić 😜 ) a mama mówi, że mam zostać bo przynajmniej zrobią mi wszystkie badania. no co prawda to prawda. Na szczescie Ł. przyniósł mi laptopa więc w koncu mam połączenie ze światem. Bo przecież ile można czytac ksiązkę i rozwiązywać krzyżówki.... pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj pidi trzymaj się kobietko, lepiej zostać i cierpliwie poczekać niech zrobią Ci badania, znajdą przyczynę i wykluczą jakiekolwiek zagrożenie dla dziecka. W naszym stanie nie można bagatelizować żadnego bólu, na Twoim miejscu też bym zgłosiła się na szpital.

Ja niestety z piątkiem skończyłam chorobowe i jutro wracam do pracy, ale czuje że za długo nie wytrzymam. Dobrze mi w domu 😁

Weekend na wyjazdach, wczoraj zaliczyłam urodziny siostrzenicy, dzisiaj zrobiliśmy niespodziankę Helence i byliśmy w Zoo zwiarząt egzotycznych. Ale miała frajdę 🙂

A teraz odpoczywam z nogami wyciągniętymi bo brzuszek trochę stwardniał.

Pozdrawiam, do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas bez zmian... odpoczywamy 😉 i to narazie chyba jedyny ale pewnie bardzo duży plus tego całego pobytu.... żadnych badań mi dzisiaj nie robią więc nie wiem czemu tu siedzę. dziś wieczorem miną 3 doby odkąd tu jestem więc może po prostu chodzi o zwrot kasy z NFZ... wolalabym odpoczywać w domu przynajmniej byłabym z kotem 😉 podobno coś nie mogą się dogadać z Ł. 😉 zaczęliśmy dziś 20 tydzień. ale ten czas leci.szok.... pozdrawiamy ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czolem,
Pidi trzymaj sie tam bidulo.Oby jutro juz Cie puscili!
Weekend jakos zlecial.W sobote sprzedalismy mala do tesciow wiec troche skorzystalismy z wolnego wieczoru 🙃
A dzisiaj bylo mega sprzatnie lazienki, nie lubie 😠
Mlody szaleje w brzuszku, ja jakas zmeczona jestem juz dzisiejszym dniem.Najchetniej poszlabym juz spac, ale trzeba najpierw poczkac az szkodnik Maja zasnie 🙂 Pewnie nie predko bo spala w zlobku. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...