Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Na święta to muszę tylko przy garach ustać i porobić co nie co, ale przy tym t męża powykorzystuje.

A tak jest lepiej kroplówki dostaje jedna za drugą i jakoś leże jutro zobaczymy co lekarz powie ale dzisiaj coś mówił że jak będzie dobrze to wyjdę na przepustkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla1988 napisał(a):
No no złote kobiety są 🙂 a jeszcze mam rodzeństwo 9 i 7 lat i moja mama chomikowała zawsze wszystko z tekstem "kiedyś się przyda" 🙂 A ja sie pukałam w czoło i mówiłam, że chyba jej hihi i prosze długo nie trzeba było czekać 🙂



Syla moja mama miała po mnie ubranko do chrztu zachomikowanie i dwie sukieneczki, które nosiłam mając ok. pół roku.. A są w świetnym stanie wystarczyło uprać i wyprasować.. 🙂 Huhu.. Nie tak dawno to ja właściwie je nosiłam.. 😜 A teraz najprawdopodobniej moja córka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
Sylwia super tak mieć, ja to na zakupy pójdę coś koło lutego to będę wszystko powoli kupowała.


I ja mam w planie właśnie tak samo. tak naprawdę od lutego jak może będę już na zwolnieniu zacząć to wszystko zbierać.... jakoś dla mnie narazie za wcześnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madera29 napisał(a):
Ja nie mogę się powstrzymać, bo przemawiają do mnie te ciuszki z wieszaków, mówią "bierz mnie" 🙂


u mnie chyba narazie jest jakaś forma ... hm....strachu. chociaż raczej nie jestem przesądna to jakoś narazie spokojnie podchodzę do takich zakupów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki, a znów zaniedbałam forum, ale już się biorę za nadrabianie 😉
Po pierwsze to chyba nie zdążyłam się pochwalić nawet- jestem po połówkowym już i na 90% będzie Michaś 😉 Duży silny chłop, tydzień temu miał 560gram 🙂
Były straszne historie porodowe- na pocieszenie powiem, że moja siostra rodziła córeczkę SN i miała tak lekki i fajny poród, że teraz twierdzi, że mogłaby rodzić co roku 🙂 Nie zawsze jest masakrycznie, szczególnie jeśli nastawiamy się na rzeź to może sie okazać, że nie taki diabeł straszny ja myślę 😉 Położna na szkole rodzenia mówiła, że każda kobieta umie i da rade urodzić, to jak naturalna funkcja naszego organizmu 🙂
olenka widzę, że glukoza Ci nie podeszła..Ja też już po i nie było tak tragicznie no smaczne to nie jest ale do wytrzymania i to nie tylko moja opinia więc każdy reaguje inaczej 😉 Zgodzę się z adrianą- po godzinie ziewałam i nie dałam rady tego powstrzymać szok 😉 Najważniejsze, że wyniki dobre- po 2 godzinach identyczna wartość jak na czczo 🙂
Ja nie mam na szczęście problemów ani ze snem, ani z oddychaniem, trochę bolała mnie kość ogonowa ale teraz jakoś coraz mniej, Jednym słowem szczęśliwa ciężarówka ze mnie 😉
Co do suplementów to ja biorę Witamin plus mama z olimpu i dla mnie pasuje. Do tego Magnez z wit B6
Dzidzia rusza się raz mocniej raz słabiej ale częściej mocniej jednak 😉 Mały wariat, pewno po tatusiu :P
gunia gratuluję kolejnej ciposzki!! 😉 ja mięśnie kegla ćwiczę 2x w tygodniu na szkole rodzenia 🙂 Ogólnie dobrze, że mam ćwiczenia fizyczne teraz, dobrze na ciało i nastrój wpływają 🙂 Porodówkę też zdarza się oglądać ale ja zawsze ryczę na finiszu 😉 Nie mogę normalnie się powstrzymać jak widzę te małe sine trzęsące się kosteczki 😉 Spóźnione życzenia urodzinowe- najlepszego! 🙂
Madera- kosmetyczka i fryzjer przed porodem? to nie dla mnie :P Ja nawet i bez porodu nie robię takich rzeczy więc.. 😉
Mada gratuluję synka 🙂 Czy któraś zbiera dane ile mamy chłopców a ile dziewczynek na forum, bom się zgubiła? 😉
Hancia a Ty w szpitalu???! Mam nadzieje, że szybko dojdziesz do siebie!!!
Moja siostra rodzi syna w styczniu i ma całą komodę ciuszków, i w miare upływu czasu ma zamiar mi odstępować te co mały z nich wyrośnie więc ten wydatek mi odpada praktycznie 🙂
No i nadrobione- muszę sie w końcu zmobilizować do codziennego zaglądania tutaj do Was, buziaki dziewczynki, trzymajcie się! 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konsultacje z internistą odbyte, wypytał, pobadał, zadecydował.
Jutro mam konsultacje z kardiologiem, echo serca, ekg, oraz spirometrię. Dodatkowo ściągają z Białegostoku neurologa, aby sprawdzić co z tymi moimi migrenami będzie, gdyż dzisiaj był znowu początek, lecz w czas złapany i po zastrzyku przeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia to średnio ciekawie z tymi migrenami, bo teraz jak sama mówisz- mogą Ci w czas i porę dać zastrzyk a tak w domu to znów "powtórka z rozrywki"?.. Niech Cię dokładnie wybadają i wypuszczą już zdrową 🙂 A z Bartkiem tatuś w domu?? Czy mama sie zajmuje, bo on to chyba pracuje przecież? Trzymam kciuki zeby Cię wypuścili a na Święta idź do kogoś się "gościować" bo sama nie bierz się za przygotowania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki byłam dzisiaj w Rossmannie a tam taka PROMOCJA, że nam mowę odjeło 🙂
A tak przechodząc do rzeczy to z Mężem kupiliśmy pampersów 280 za 60 zł 🙂))

Ale prawdę mówiąc kupilismy 108 pamperow rozm.2 za 43zł i 4 paczki po 43szt.,za 1 opak.17.60 🙂
Naszczęście bez urazy oczywiście dla naszych blondynek :P siedziała na kasie Pani koloru blond ktora nawet po powiadomieniu,ze ma liczyc 4 paczki policzyla jedna 🙂 wiec dostalismy pod choinke 3 paczki gratis 🙂)) Zapraszamy do Rossmanna a Pania z kasy pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk jednym słowem zakupy udane 🙂 oszukać przecież nie chcieliście, nigdzie tych trzech paczek nie chowaliście a wręcz mówiliście, wiadomo, znaleźliby się tacy, którzy by się "przyznali" ale moim zdaniem w dzisiejszych czasach to naiwność, bo nas tną i kantują na każdym kroku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki a ja bylam w środe w miescie i kupilam dla dzidzi w pepko spodenki bluzeczke i sliniaczek za 24 zl 🙂 I moj sie tak wzruszyl i powiedzial ze w sobote jedziemy na zakupy i teraz to on cos dzidzi kupi 🙂 ehhh tak zaszalalam ale mysle wybrac sie do ciucholandu bo bez tego ani rusz 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, ta Pani nawet nie nabiła na kase bo na rachunku byla jedna paczka wiec ani nabite nie bylo ani w kasie braku 🙂 dojda tylko przy remanencie 🙂)
Mada ciucholand jest OBOWIĄZKOWY !!! 🙂

PS. sluchajcie Moje Panie umieram od [paru dni z nosem o gardle nie wspomne ;/ bierzecie jakies tabletki na gardło ? jak tak to jakie ? bio nie chce mi sie specjalnie po to biec do gina. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrrrr a ja nadal w szpitalu, wczoraj badań mi nie porobili będą w poniedziałek lub wtorek, tylko urolog był stwierdził że żadne leki mi nie będą pomagały i tomografia potrzebna ale w ciąży nie chcą ryzykować więc czekamy do porodu a do tej pory w razie bólu na pogotowie po zastrzyk.....
Co więcej u nas leżę i się nudzę więc grzebie po necie i szukam przepisów na świąteczne ciasta co by nie były czasochłonne a smaczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...