Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O Super Karola !!! Kolejna Babeczka w naszym gronie 🙂) fajnie,ze duza dziewczynka i silna ciekawa jestem jak Moja czy znowu uslysze,ze troche za mala ;/
Wiecie co ? Zauważyłam,ze po świętach jem za całą armię stanow zjednoczonych ;O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
Hej dziewczyny!
ja tak z doskoku... nie jestem w stanie nadrabiać 😞
a mam takie pytanko, robiłyście już test obciążenia glukozą? Jaką dawkę? i w którym tc?


Ja robiłam w 22 tyg., a skierowanie na te badanie dostałam w 19 tyg. no i teraz znowu w 23 tyg.. : (
o ile dobrze pamiętam 75 g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki.... dziś ostatni dzień roku.... na Nowy Rok życzymy Wam dużo zdrowia i radości. Aby ten Maluch, który przyjdzie na świat - do jednych jako pierwsze dziecko, dla innych już jako kolejne - dał Wam ogrom radości, szczęścia, dumy i rodzinnego ciepła.
aby Nowy Rok był po prostu nie gorszy od tego, który już prawie za nami.....
aha... no i żeby wszystkie Bobaski urodziły się nie za wcześnie a porody były szybkie i sprawne 😉
pozdrawiamy gorąco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oby 4 miesiące ! Ani dnia dłużej ani dnia krocej 🙂 I żeby waga nam staneła 🙂 Dziewczyny a tak sobie myślę - zmieniło się wasze ciało kondycja wlosa,paznokci w ciazy ? Tak jestem ciekawa Bo mi np. zrobily się twardsze paznokcie i czekam z nadzieja na to,ze wyprostuja mi sie wlosy tak jak mojej siostrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi paznokcie zrobiły się strasznie łamliwe.. 😞 dla mnie już nie 4 miesiące tylko praktycznie 3.. Termin z ostatniej miesiączki wypada mi na 3 kwietnia, więc jutro rówe 3 miesiące. A z USG mam na 13.. 🙂
Więc zostały mi Kochane właściwie 3 może 3,5 miesiąca.. 😜
A wiadomo że zawsze dzidzia może prosić się szybciej na świat 😁

A wy jakie macie różnice między OM a USG?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u mnie tez niecałe 4miesiące. powiedziałabym, że 3-3.5 😉 co do wagi to ja poproszę o opcję STOP bo jak tak dalej pójdzie to przekrocze granice przyzwoitości 😉
dziewczyny czy Was też czasem boli góra brzucha? tak pod linia stanika? to chyba macica się powiększa,co? mam taka nadzieje,ze boli tak,że sie schylać nie za bardzo mogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jako, że paznokcie to moja działka mogę Wam polecić odżywkę z Rossmana Evelin 7w1 (lub 8, już mi się myli 🙂 ) Smarujcie pazurki raz dziennie jedną warstwą i dopiero na 3 dzień zmyć i malować kolejne 3 dni. Odżywka kosztuje koło 12zł więc nie tak tragicznie, a nie ma nic gorszego od połamanych do krwi pazurów- naczyń myć się nie da 😠
Moje włosy mnie wkurw.... bo niby wszystko ok itd, ale jak je potrzebuje przyzwoicie ułożyć to mi się płakać chce, wywijają się w różne strony nie wiem z jakiego powodu 😆

Co do terminów to z OM mam na 25.04, a z USG na 30.04. Mam nadzieje, że mi się nie wykluje w niespodziewanym momencie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam ta odzywke i faktycznie jest dobra bo przed ciaza jak mialam lamliwe to znacznie ich stan sie polepszyl :-) jedyna wada,ktora zauwazylam z kol. Jest to,ze plytka jakos dziwnie boli jak by ci ktos na nia naciskal i z wielka checia chcialabys zerwac plytke :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja z om mam na 11.04 a usg 12.04. Bylam dzis u drugiej pani doktor i mowi ze chudzina ze mnie. 😉 taki kurczaczek 😉))) Z dzidzia wszystko dobrze na 100.bedzie chlopczyk i wazy cale 767 g hihi 😁 Niestety dzidzia ulozona posladkowo ale kazala sie jeszcze nie przejmowac.... Zmartwilo mnie i tak i tak :/ pozdrawiamy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Dziewczynki mam pytanie, a właściwie kilka. W 30 tyg ciąży lecę do Szkocji, chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć o porodzie (nie będę tam miała pracy, będzie pracował tylko mąż), o zasiłkach po porodzie i czy badania które robiłam do tej pory w Polsce w WB obowiązują, czy też przed wylotem muszę je przetłumaczyć????? Była bym wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi.
Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Dziewczynki mam pytanie, a właściwie kilka. W 30 tyg ciąży lecę do Szkocji, chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć o porodzie (nie będę tam miała pracy, będzie pracował tylko mąż), o zasiłkach po porodzie i czy badania które robiłam do tej pory w Polsce w WB obowiązują, czy też przed wylotem muszę je przetłumaczyć????? Była bym wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi.
Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...