Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gunia141 napisał(a):
Hej laseczki,

żyję i jeszcze w dwupaku 🙃
Dalej mam leciutkie plamienia, ale pozatym żadnych innych objawów że rodzę 😎
Oszczędzam się jak mogę, dużo leżę, robię tylko to co muszę.

Ania zobacz jak jeden bezmyślny ruch (kubek z gorącą wodą) i można taką głupotę zrobić że dziecko potem cierpi. Jejku dobrze że to tylko tak się skończyło.
Ja nie wiem ale przy dwójce dzieci to trzeba będzie mieć czworo oczu a i tak się pewnie do końca nie ustrzeże maluchów.
Heli sama też kiedyś do końca nie upilnowałam i spadła z 5 marmurowych schodów u nas na klatce. Miała bardzo zbity nos, polała się krew, na szczęście obeszlo się bez złamania ☺️

Agata nie będę Cię pocieszać, bo masz naprawdę te rzęsy zjebane 🤪 Tak sklejone że wyglądają jak wymalowane tanim tłuszem za 3 zł. Masakra ja bym po odszkodowanie poszła 🤢

A becikowe niech sobie wsadzą w cztery litery. Poradzimy sobie bez, prorodzinna polityka... I potem się dziwią że Polacy dzieci nie mają, jak nie ma żadnego wsparcia od państwa, praca niepewna... co tu się dziwić.

Szczepionki też polecę te w pakiecie, ale te standardowe + rotawirus. Żal dziecko kluć w trzech miejscach (rączka i dwie nóżki), jak można ukłuć tylko raz.
Dziewczyny które będziecie miały pierwsze dziecko, nie przegapcie tego momentu od pierwszego szczepienia, bo jak ukłują szczepionkami państwowymi to potem dalej juz do końca trzeba je przyjmować. A naprawdę szkoda dziecka! Musicie się wcześniej przejść do punktu szczepień po receptę - ta podstawowe pakiety szczepionek nie są jakoś tragicznie drogie - w 300 zł na pewno dawka się zamknie.
ja przepraszam ze sie wtrace ale ale jak maluch dostanie bezplatna szczepionke to mozna przejsc na platne. moj maluch jak sie okazalo jest uczulony na bezplatne szczepionki ( okazalo sie po szczepieniu w 2 nozki i racze) nastepne mielismy juz platne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agata ja bym babie wyrwała jej rzęsy za takie coś.
I odszkodowanie..
Ania fajne pomysły z tymi zakładami 😁
A jak Was na tym FB znaleźć dziewczyny ?

Ja dziś jakąś handrę miałam :/ od tego siedzenia w domu, braku wyzwań... j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro jadę na Sz-n i mam nadzieje,ze znajdzie sie miejsce na sciagniecie mi tego kurestwa ! 🙂
Pisałam z kol.kosmetyczką i napisała,ze tam kupuje taki preparat ale po co mi preparat jak moga mi sciagnąć 😁 dobra nie mow hoop do poki nie skoczysz !
Poprawiam sobie humor tym,ze jutro na 11:15 idę i zobaczę swoją maluśką cipolinkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie zero śniegu samo słoneczko 🙂 nie ściągnąć mi rzesz bo nie ma miejsc :/ ale kupię płyn i sama ścigane bo nie wytrzymam . W ogóle zadzwoniłam do.nich i pytam mogłabym umówić się na ściągnięcie brwi ? Ha wybrechtaly mnie i teraz wstyd tam iść ha ha . Moja mala cipka waży już 2600 🙂))) i to mnie najbardziej cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😁 Agata masz prześliczny kolor oczu 🤪 😘 Fajnie że "mała" już taka duża 🙂)))
U mnie śniegu za oknem sporo ale słoneczko świeci 😁 A ja co dziennie coś prasuje... tzn rzeczy małego ale jest tego sporo więc na raz w życiu bym tego nie ogarneła :/ więc co dziennie po kilka rzeczy 😁 Pozdrawiamy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, czarownice! 😆 Zastanawiałam się co mnie tak uszy pieką, a tu pogadanka o mnie była, i nawet byłam poszukiwana 😁

Wrócę to napiszę co i jak, trzymamy się we dwie, ale bóle brzucha porządne lecz nic się nie rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka, zażądaj reklamacji, w tym przypadku całego ściągnięcia. Przypilnuj żeby zrobiły to removerem, bo potrafią i na chama to zrobić. Zrób to jak najszybciej, bo potrafi się zrobić zapalenie z tego powodu, że posklejane rzęski ciągną te sąsiednie.
Może sama nic nie próbuj, bo powyrywasz sztuczne z naturalnymi i może być problem. Wiązania kleju potrafią się rozpuszczać pod wpływem tłustych płynów, np. takich dwufazowych do demakijażu. Jeżli oczywiście używany tu był profesjonalny klej, bo wiem, że potrafią kleić na super glue 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczęta,

u mnie w domu szpital.
Mała od wczoraj ma gorączkę i to teraz tak wysoką że pojawiły się drgawki. Nie bardzo daje się ją zbić, leki na 2 godziny pomogają a potem znowu to samo. Całą noc nie spałam, kolejna przed nami.
Teraz trochę udało mi się popołudniu zdrzemnąć, ale już jestem znowu na pełnych obrotach bo Tomek jest przeziębiony i nie chcę żeby mieli ze sobą bezposredni kontak 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka nie zrozumiałam tego przykładu 😜 ... no powiem Wam, że w sumie po 17 mogę bo mam juz swoje rzesiskaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aczkolwiek muszę jeszcze pozdawać egzaminy w tym tyg. chyba ale, że nic a nic nie czytałam to nie wiem 🙂
Kosmetyczka jak zobaczyła juz z bliska powiedziała MASAKRA ! Wyobraźcie sobie,ze miałam tyle kleju, ze ten żel o ktorym pisała Karola musiał troszkę dłuzej niz normalnie posiedziec zeby to gowno puściło hehe 😁 zapłaciłam 15 zł i mam spokoj 🙂 KOCHAM TERAZ SWOJE OCZY i nawet przez mysl nie przechodzi mi doczepianie czegokolwiek 🙂
No właśnie tez mi sie wydaje ze malutka jest duza 🙂 aczkolwiek bedzie małym pyziatym dzidziolem,poniewaz jej kosc udowa odpowiada 33 tyg. 🙂 wiec mała poziomka 🙂 no coz chociaz z wzrostu bedzie po mamie 🙂 nogę ma dokładnie na moich zebrach wiec juz wiem dlaczego zawsze zebra bola 🙂 dalej udaje nietoperza i wisi w dół 🙂
Aaa pojechałam do tej kosmetyczki taka zdesperowana wysłałam kubie bo sie osmieszylam z tymi brwiami he 🙂 i Pani sie zapytala czy sama chce sciagac dobrze ze zapytala bo tak to mogłabym nawet w szpitalu wyladowac od tego zelu nawet jej troche wlecialo mi do oka szczypalo jak chooolera :/
Jestem teraz jakas do dupy jakas taka jakbym tancowala cala noc i miala mega kaca chyba mroz w nocy bedzie ;/
Ty Agus lepiej tez na siebie uważaj przede wszystkim !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie widziałam i śmiałam się z Kubą 🙂 Tak więc nie tylko My mamy związane nogi 🙂
Boże byłam dzisiaj na tym Sz-n i tak się napatrzyłam i naśliniłam na te wszystkie fajne wiosenne ciuszki i te wszystkie ładne chude panie 🙂 Ciekawa jestem po jakim czasie schodzi ten brzuch po ciązy tzn. to takie wzdęcie 🙂 bo wiem,ze od razu nie oklapuje 😜

PS: rozjebał mnie tekst . TUSK NIE MOZE NIESTETY NIC ZROBIĆ ABY PRZEDŁUŻYĆ MACIERZYŃSKIE ! nosz kurczaki dać frajerowi 11 mln na konto to od razu bedzie mogl sposobem !!! Kretyn !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Jestem majówką(choć z usg mam termin na 23 kwiecień 😉, a z OM na 1 maja). Jeśli mogę to chciałabym Wam zabrać chwilkę czasu i zadać pytanko, może któraś z Was to miała lub domyśla się co to może być:
Otóż wczoraj na spacerze, złapał mnie okropny ból w pochwie(tuż pod wzgórkiem łonowym, tak jakby mi ktoś tam drutem grzebał), który trwał ok. 20-30min. Nie przestawał, tylko zmniejszał lub zwiększał swoje nasilenie, przy kolejnych krokach, aż w końcu ustał całkowicie.
Skurcze przepowiadające to chyba nie były, bo ból nie ustępował i nie trwał 2-3 min. Poczytałam trochę na necie i już sama nie wiem, bo każdy co innego pisze.
Dodam, że w środę zaczynam 35 tydzień i jest to moja druga ciąża.
A Wy co myślicie? Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam jeszcze dodać, że mieszkam w UK a tu mają całkiem inne podejście do ciężarnych. Ciążę prowadzi położna, ani razu nie zaglądali mi tam. A co najgorsze nie mierzą szyjki. Czy ten ból to mogło być rozwieranie szyjki? Czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...