Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No i tak Wam powiem, ładnie się trzymamy.

25 marzec a my w pełnym składzie.
Ciekawa jestem jak tam u Oli, czy nadal w szpitalu.
I jak się Sylwia nasza czuje i jej Maluszek.

W środę idę na następne KTG. Dziś myślałam sobie że spędzę dzień z mężem, bo ostatnio się tak mijamy przez jego natłok obowiązków. A tu co? Teściowa ma awarie i musiał lecieć jej z pomocą. No to mnie odwiózł do rodziców.
Coraz częstsze mam bolesne skurcze przepowiadające.

Aduś nawet nie wiesz jak się nie mogę doczekać na pozytywne wieści od Ciebie.

A Aga też chyba teraz miała wyznaczoną datę na skierowaniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chciałabym trójkę, z czego drugie gdzieś za 3-4 lata, a kolejne już na starość 😜
Myślę o tym ostatnim dziecku tak przed 40tką, dlatego, że moja babcia urodziła syna w wieku 39lat. Jeszcze miała trochę siły na jego wychowanie, a teraz jest chłop stary, ale mieszka z nimi i praktycznie we wszystkim pomaga lub robi sam- więc babcia ma wygodę 😁 to mnie skusiło. A jak to będzie to nie mam pojęcia 🙂

A Ty Ilonka na jednym zaprzestajesz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona a maz jest chyba jedynakiem, co? Szkoda ze tak malo czasu spedzacie razem, tym bardziej ze to juz tez wasze ostatnie chwile sam na sam.
A myslisz sobie przy tych skurczach "niech nikt mnie teraz nie dotyka"??? 😁
Sylwia jeszcze udziela sie na FB, moze ja dzisiaj wypisza albo beda trzymac do porodu-trzeba czekac na wiesci od niej.
A co do Oli to kurcze zadnych wiesci od niej nie bylo juz dlugo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko nie mówię nie, bo wszystko mi się w życiu może odmienić....Alee jak na razie nie myślę. Dom se zaprojektowałam na jedno 😁. Poza tym mąż by chciał zapewne bo on lubi dzieci, ale ja tam wole pracować, a z dwójką dzieciaczków to raczej ciężko jeszcze pracować 😮.
Poza tym jednym to mi się Mama zawsze zajmie 🙂.

Chyba zostanie na Marii. Chyba że zobaczymy dziecko i stwierdzimy iż nie pasuje do niej to imię.

Ada mój mąż ma jeszcze 3 braci, którzy mieszkają u Teściowej z żonami...ale że my jak twierdzi "radzimy sobie świetnie" to musi jej pomagać:P. I tak go ciąga 🙂.
W sumie i tak się ciesze że mam takiego dobrego i pomocnego męża 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie... mnie by to wkurzalo.Zreszta ja sie wkurzam na mojego jak za czesto jezdzi do swojej mamy.Chlop dorosly, a on z rana do mamy na kawke i siedzi tam 2 godziny, pozniej w miedzy czasie ze 2 razy, i jeszcze wieczorem potrafi zajechac wracajac z zakupow na fajke 😠 Chociaz T do pomocnych nie nalezy 😜 Synus mamusi, on i jego brat klon 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czasami mnie wkurza, bo nie dość że ma tyle obowiązków w domu to jeszcze go ciąga.
Tym bardziej że tamtym synowym Teściowa gotuje i zajmuje się ich dziećmi, a u nas jak mąż jest u Niej to siłą rzeczy ja więcej obowiązków domowych muszę wykonać sama.

Ale niech korzysta...bo teraz odbywa się to kosztem spędzenia ze sobą wspólnie czasu przez nas. Jak Mała się pojawi, to będę dążyć do tego aby spędzał czas z dzieckiem zamiast z Teściową.
Niech sobie nie wyobraża, że ja będę siedzieć z dzieciątkiem, aby ona miała syna przy sobie :P.

Nie wiem czy będę miała odwagę decydować się na drugie dziecko, gdy wyjdę z pieluch 🙂. Ja tam sama siebie nie widzę w roli matki 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski. Jak tam? Żadna się nie rozpakowała? Bo nie sposób mi teraz nadrobić te wszystkie strony. Ja już wylazlam ze szpitala, lekkie skurcze odczuwam no i te rozwarcie mam, ale przed świętami nawet się nie ruszam na porodówke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry... Karola - rzeczywiście śliczna tabelka 😉
a ja od piątku latam z takim motorkiem w dupie,ze szok. Impreza urodzinowa męża zaliczona.wszystko ugotowane i przygotowane na czas.w sobotę pod koniec dnia wszystko mnie bolało. dramat... niedziela super humor, wyspana, nic mnie nie bolało itd. nawet sobie poszliśmy na sushi. ale dzisiaj... oja... jakby mnie ktoś wypompował.jakbym znowu pole przeorała.i czuje jak puchne... jestem jak ociężała, turlająca się bestia ;/
w piątek miałam ostatnią wizytę. Mały waży 2800, ciąża donoszona jak powiedzial Pan Doktor i dodał z uśmiechem - czekamy na poród... 😉 chciałabym już żeby coś zaczęło się dziać. Nic mi się nie skraca, nic nie rozwiera... od soboty zauważyłam większą ilość śluzu i jakby taki kwaskowaty zapach.czy to odchodzący czop, czy co?
ADA - trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!! już nie moge się doczekac "naszego" pierwszego brzuszkowego Bobaska! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki,
trzymamy się, oj trzymamy 😁

Karola możesz mi zmienic termin porodu bo mam skierowanie na 3.04., a imię już dawno ustalone - ANIELA.

Udzielam się mało, bo tonę w gruntownym świątecznym sprzątaniu z porządnymi przerwami na regeneracje sił, ale to też z dala od telewizji i laptopa.
Trzymają mnie się bolesne skurcze, ale mam nadzieję że do 3-ego wytrzymam w dwupaku.
Mój mąż ma od jutra urlop co psychicznie mnie podbudowuje, gdyby cos to już nie cyram że będę sama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Jestem bo jakieś miałam jakieś problemy z odpowiedziami na formum. Zdołowałaś mnei Karola tą tabelką :/
Jestem najstarsza w naszej gromadce .... 😞 🥴
no mnie to lekko zdołowało
8 kwietnai kończę magiczne 30 😠 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam się czuje młodo i Ty też powinnaś bo wcale stara nie jesteś.

Mój mężuś będzie miał w tym roku 30stkę i uważam ze to mały gówniarz jeszcze 🙂.

Poza tym wydaje mi się że taki wiek po 30sce to np najlepszy okres na dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nogi zaciskam i nie ma mowy o porodzie przed świętami. 😁 muszę przyznać ze dobrze się trzymamy koniec marca już, a tu wszystkie w formie 2w1 😜
termin porodu mam z om na 3.04 z usg 13.04. Miasto aktualnie okolice Olsztyna, lat 19. Imię dla małej Amelia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...