Skocz do zawartości

Witam leszcynianki:) | Forum o ciąży


akonie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oo to pozno nie?? juz prawie roczek.. ale dobrze - mowia ze im pozniej tym trwalsze, jak jest w praktyce nie wiem 😜
GRATULUJEMYYY 😁 😁 😁 😁 😁
Znajomej synek mial ponad rok jak mu 1 wyszly i to musiala mu dawac preparat na przyspieszenie, to musial byc bol jak mu prawie wszystkie na raz wychodzily.



aach... a ja w Lesznie bylam na weekend bo Marcel ma buzke w aftach 😞 i jest koszmar.... nie daje rady poprostu dzien noc wyje non stop- tzn juz jest lepiej... duuuzo lepiej bo zaczyna jesc a wczesniej nic... 😞
I zeby mi troche pomogla siora i mama.
A teraz czekam az laskawie nam fako od rolet zadzwoni kiedy montarz, niby w tym tyg....

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
my wrocilismy w sobote..loty zniosłam dobrze to najwazniejsze..dzis bylam u kardiologa i chcial mnie wyslac na oddzial kardiologiczny ale sie nie dalam ..schudlabym tam do porodu ;/ wiec napisal ze hospitalizacja w ostatnim miesiacu ciazy ze wskazaniem na rozwiązanie cesarskim cięciem 🤪 🤪
na 17:20 do gin. dziś jedziemy i zobaczymy co tam u naszego synusia 🙃 milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super ze sie udal wypoczynek 🙂 🙂
A cc.... ciesze sie ze Ci dali bo jak juz do szpitala chcieli Cie wciagnac to uuhh...
Dobrze ze sie nie dalas bo bys tam faktycznie z glodu umarla... chociaz powiem Ci ze po urodzeniu dziecka dosc dobre jedzenie bylo i nawet duzio 😜

My przez te upaly albo w domu albo plazujemy... brata mam na wakacjach i z mlodym hate mi juz tydzien roznosza;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JESTEM 🙂
jAKOŚ OSTATNIO CZASU MI BRAKUJE, mAŁA CHODZIĆ ZACZYNA, WIĘC OCZY MAM WSZĘDZIE, KRĘGOSŁUP DO WYMIANY I ŁAPY DO ZIEMI!!!!

SPUER, ŻE URLOPY UDANE, MY SZYKUJEMY SIĘ NA 11 SIERPNIA, MAM NADZIEJĘ, ŻE POGODA BĘDZIE W MIARĘ, UPAŁU MOŻE NIE BYĆ, ALE OBY NIE PADAŁO!!!!

POZA TYM U NAS OK, WŁAŚCIWIE CAŁY LIPIEC JESTEM U MAMY, ODPOCZYWAM W OGRODZIE I TAPLAMY SIĘ W BASENIE...NO I ZBIERAM SIŁY NA POWRÓT DO PRACY...TO JUŻ 3 WRZEŚNIA NASTĄPI 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to macie dobrze 🙂
Ja chcialam jechac do Leszna na kilka dni to moj ma jakies obiekcje ciagle nie wiem o co mu chodzi...Przeciez tam tyle rodziny kolezanek mam bym nie siedziala jak taki korek sam w domu.
A jak w trasy jezdzi to siedze jak na szpilkach by sie dowiedziec wieczorem czy zjedzie czy nie... bez sensu. 🤢 dlatego brat do mnie przyjechal 🙂
A z T wiecznie to wiecie... wrr :P

Puki co szukam jakis tortow na ur Marcela:P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
hej, co tam u was.. ja bylam w szp. na podtrzymaniu ale juz sem w domku i czuje się dobrze.. czekam teraz na naszego synusia 🙃 we wt. ide do gin. ciekawe co tam slychac u małego.. poza tym wlasnie czekam na kupcow auta ehhh ciezko mi sie rozstac z moim kochanym samochodzikiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej Aniu 😉
Piekny masz brzuszek 🙂 🙂 Wygladasz rewelacja 🙂
Juz coraz blizej konca 🙂 PEwnie wszystko uszykowane powoli co???

A jakie auto sprzedajecie??? My sie mamy z zamiarem tez zmienic na cos innego.... aale sami nie wiem na co:P eheh

A ogolnie u nas oki.
MAly jedynie mnie troche hmm irytuje bo jest tak zywy ze nie umiem go opanowac, gdzies wychodzimy na spacer czy cos to poprostu szal... biega ze go nie idzie zatrzymac nie slucha jak z klatki wypuszczony.
I jeszcze jak mam z kims rozmawiac czy robic zakupy w sklepie to nie ogarniam.
🤢 musze temu zaradzic.

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dziękuję 🙂) myslalam ze mam wileki brzuchol ale jak poszlam do szp. to zobaczylam dopiero duuze brzuszki 😜

sprzedałam mercedesa clk ale wziełam wiecej niz sama za niego zaplacilam 😉 wiec tak na otarcie łez..kaske dzisiaj na lokate wrzuciłam i z pol roku ją potrzymam a potem kupiew cos rodzinnego ;/ moze c klase kombi jest 4 drzwiowa i ma duzy bagaznik ;/ ale to za pol roku na razie meza autko i wozek pozostaje 🙂

nom to malemu trzeba jakies zajecie wymyslic ktore go wymeczy moze zakup trampoliny.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moj grzeje sie na audi 6 w combi.... ale nie wiem, boje sie ze bedzie duzo palic. Nie wiem musimy pomyslec.
A combi super sparawa raz 2 i wozio schowany.

A co Ty wlasnie nie masz duzego. W sam raz 🙂

Tez myslalam o jakies malej trampolinie... ale w bloku?? to by mnie zajechali sasiedzi albo by mysleli ze moj K jaka wiagre wziol i non stop jedziemy z koksem:P eheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...