Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agus34 napisał(a):
Rudzielec moje gratulacje!
Super, czy to 10 chlopiec na naszym forum?
Faktycznie duzy ten Twoj Babel a ile ma cm?
To przystojniak kolejny dolaczyl do druzyny 🙂


A wiesz Agus ze ja tu nie widze dlugosci...hmmm podana jest tylko przypuszczalna waga płodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny gratuluję wam dobrych wieści z usg...ja mam dopiero połówkowe w styczniu.

też nie będę zaglądała,więc Kochane życzę wam spokojnych,ciepłych,zdrowych, Świąt Bożego Narodzenia.pełnych chwil z rodziną przy wigilijnym stole 🙂...
pozdrawiam i życzę miłej pracy i przygotować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszaki!
U nas żadnych przygotowań 🙂 Idziemy na święta do rodziców 🙂 Dlatego smacznie sobie odpoczywamy i cieszymy się długim wolnym 🙂

Życzę Wam wszystkiego dobrego, Wesołych Świąt, dużo radości przy wigilijnym stole.
A w Nowym Roku dużo dużo siły i żeby nasze dzieciątka były zdrowiutkie!

Buziaki i do zobaczenia w Nowym Roku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane brzuszki chciałabym złożyć wam serdeczne życzenia, zdrowych i spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych, świątecznych smakołyków dla was i dla maluszków, moc kopniaków i błogiego lenistwa po przygotowywaniu uczty. Odpoczywajcie i zbierajcie siły bo maj już niedługo! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
ja dziś zaliczyłam wycieczkę na IP z powodu twardnień brzucha 😞 Całe szczęście nie zostałam przyjęta na oddział. Mam leżeć, brać nospę i Luteinę.
Przy okazji dowiedziałam się płci - będzie DZIEWCZYNKA 🙂)))

Majóweczki - życzę Wam spokojnych, przepełnionych radością i miłością Świąt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
ja dziś zaliczyłam wycieczkę na IP z powodu twardnień brzucha 😞 Całe szczęście nie zostałam przyjęta na oddział. Mam leżeć, brać nospę i Luteinę.
Przy okazji dowiedziałam się płci - będzie DZIEWCZYNKA 🙂)))

Majóweczki - życzę Wam spokojnych, przepełnionych radością i miłością Świąt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akirka wypoczywaj Kochana jak najwiecej... 🙂
Mnie nie jest latwo wylezec dzis wstalam troche i padlam potem, jakis ciezki mam ten brzuszek i pobolewa mnie kregoslup troche.
Brzuszki dolanczam sie do wszystkich zyczen- zdrowka, spokoju i duzo radosci na swieta dla Was, Waszych bliskich i Babelkow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, jestem już w 21t3d, to prawda już połowinki, jako że pracowałam i czułam się dość dobrze( no codzienne wymioty i mdłości- można się przyzwyczaić), jednakże utrzymująca się leukocytoza spowodowała iż musiałam poleżeć kilka dni w SPA- na jakie wysyła ginekolog w ramach NFZ. Ponoć taki mój urok że leukocyty mam wysokie, wszelkie możliwe badania i konsultacje z innymi specjalistami nie wykazały żadnych ognisk stanu zapalnego, dlatego po kilku dniach wypisano mnie do domu. Obecnie, odkąd wróciłam ze szpitala, narzekam na plecy, nie mogę posiedzieć, nie jestem taka aktywna, szybko się męczę i ogólnie uważam, że pierwszy trymestr to był pikuś w porównaniu z tym co jest teraz. Ale to już coraz bliżej niż dalej i bardzo się z mężem cieszymy i nei możemy doczekać kiedy nasze maleństwo przyjdzie na świat. Na razie nie znamy płci, dopiero 3 stycznia będziemy robili USG połówkowe, może wtedy coś więcej się dowiemy 🙂 🙂 Ruchy, czyli takie pływanie ryby czuję już od końca 18tyg i to jest naprawdę bardzo przyjemne uczucie. To tyle na początek, teraz będę zaglądać tutaj częściej. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki Swiatecznie!
Ja lezakuje po wielkim oobrzarstwie, nie dalo sie inaczej bo wszystko bylo takie dobre 🙂
Wlasnie sie zmierzylam w brzuszku i w ciagu Swiat jest o 2 cm wiecej 🙂
Najbardziej smakowaly mi pierogi, barszcz, kapusta z grochem i niesamowity piernik.
I maz zaskoczyl mnie fajnym prezentem....az milo 🙂
A jak u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja witam się po świątecznie...Boże to już po świętach,a tyle było krzyku i biegania 😮...jakoś w tym roku nie czułam magii tych świąt...było zupełnie inaczej "w mojej głowie" niż w poprzednie święta.nie wiem czemu...może przez to,że mąż się sporo zmienił,nawet nie zauważył moich starań(pierwsza wigilia w naszym domu z rodzicami).wszystko zrobiłam sama.parę potraw zrobiła moja mama,teściowa zupełnie nic.mąż tylko siedział,gapił się w telewizor albo spał.nigdy się tak nie zachowywał...zawsze dużo mi pomagał.a ja w pierwsze święto poszłam spac już około 20.taka byłam wykończona,kręgosłup nie pozwalał mi się nawet poruszyć...dzidzia kopała mnie w święta po dobrym jedzonku.
teraz tylko byle do usg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Witajcie Majoweczki. Jestem Majowka 2011, ale ten czas zlecial, pamietam jak wczoraj ten okres ciazy w ktorym wy teraz jestescie. zycze wam szczesliwego i szybkiego rozwiazania 🙂 🙂

Joasia1988 widze ze i tym razem na brzuszku. Zdrowka kochana 🙂


Witaj Mamusia20 miło zobaczyć profil kogoś znajomego 🙂. Wszystkiego dobrego i zdrówka dla Bartusia:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie!
Święta, święta i po świętach...a tyle roboty było....
My w sumie dopiero wczoraj z mężem poleniuchowaliśmy po południu. Najpierw graliśmy sobie z córcią w gry, a wieczorkiem obejrzeliśmy sobie film. Mężulek pił sobie whisky, a ja skusiłam się na pół lampeczki wina czerwonego. Oj, jak mi fajnie było, już nie pamiętałam kiedy tak sobie posiedzieliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, odebrałam dzisiaj wyniki, bo miałam zrobić przed kolejną wizytą a tu CRP na poziomie 12,9, leukocyty 14,9 wiec także wzrosły od ostatnich wartości. Wystraszyłam się okropnie, dzwoniłam już do lekarza, kazał powtórzyć badania i zdecydujemy co dalej, jesli wartości wzrosną to zastosujemy profilaktycznie kurację antybiotykową, skoro nie ma zlokalizowanego ogniska zapalnego. A narazie mam się nie stresować, tylko że to nie jest takie proste....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszorki 🙂
Ach steskniłam sie za Wami..tyle biegania ,gotowania a tu raz dwa trzy i zaraz bedziemy po Nowym Roku...i coraz blizej do narodzin Naszych Babelkow 🙂 Coraz bardziej zaczynam rozgladac sie za rzeczami dla synusia..normalnie istny szal mnie ogarnia 🙃
Co do chorob Ewela radze Ci jednak skontaktowac sie z lekarzem bo grypa zoladkowa to nie przelewki...ja mam chyba jak zawsze o tej porze zapalenie krtani ale ogolnie czuje sie swietnie...i Stas chyba tez zadowolony bo grasuje mi non stop...
Wpadne jeszcze pozniej Buzka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja witam się po Swiętach. Wczoraj miałam nadprogramową wizytę u ginki z powodu tych twardnień, które niestety nadal się utrzymują. Całe szczęście rozwarcia nie ma, szyjka 36mm, a dzidzia bryka i już waży 250gr 🙂) Cały czas o tydzień wyprzedza termin z OM. Muszę jak najwięcej leżeć, biorę nospę i Luteinę.
Ja jteż uż zaczęłam instensywne rozglądanie się za wyprawką. Dziś wydrukowałam listę wyprawkową i z mężem posprawdzaliśmy ceny na allegro. Wyszło nam trochę ponad 600zł i to głównie za art.higieniczne...
Dobrze, że ubranek już trochę mam, a do tego jutro wybieram się do mojego lumpika 🙂
Miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...