Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
Marta a myslisz ,ze ja nie byłam zaskoczona 😮 inaczej jest czytac na stonie i opinie a inaczej jak sama zaczniesz sie dowiadywac u zrodła ..i ta położna taka nie bardzo uprzejma 🤔 no ale rozwazamy tez inne mozliwosci akurat w Wawie jest pełno szpitali wiec nie ma tragedii...tesciowa mi polecala ten szpital i caly czas przy tym obstaje ale to wkoncu nasza sprawa i sami podejmiemy decyzje 😉

A Rudzielec może powinnaś się skontaktować z NFZ i spytać czy szpital może pobierać opłatę za poród rodzinny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do tych prezentów od koleżanki, jedna z moich pożycza mi bardzo dużo rzeczy, przyjaźniłyśmy się od małego 🙂 ale jakoś tak mi głupio brać wszystko za darmo... kupiłam jej dużą wanienkę - bo ona daje mi małą i dużą pakę pieluch... ale wydaje mi się że to za mało i nie wiem jak się zrekompensować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak dziewczyny u Was z snami, bo moje są przerażające... Jednej nocy śniło mi się że na usg widziałam chłopczyka z trzema nogami, a dziś miałam sen, że urodziłam synka, który wyglądał jak mysz i miał całe ciało w piegach. Jestem nimi przerażona po prostu...
Ale w każdym śnie jest chłopiec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majóweczki kochane mam do Was jedną prośbę, Mam koleżankę której niecałe trzy lata temu urodziła się chora dziewczynka z wodogłowiem itp, jeżeli byście mogły to przy rozliczaniu odpiszcie ten 1 % na jej leczenie. będę wdzięczna: http://dzieciom.pl/podopieczni/17019 tu jest link z nrem Marysi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane mamuśki 🙂
mi padł laptop...dobrze,że mam brata co się n tym zna 🙂
padł mi cały system...ponoć mieliśmy pełno wirusów...wstyd się przyznać,ale ja się mało znam na takich sprawach...tylko fora mnie interesują na laptopie 😁 (tak skomentował mój brat ) 😁 😁

ja mam dobrą znajomą co w maju urodziła córeczkę...teraz ja mam termin na maja i powoli ona odsprzedaje po małej różne akcesoria...już ma schowaną karuzelę z fisher prica.za tydzień jak dostanę kasiorkę to odkupię.

a tak w ogóle to miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Betty, zazwyczaj daje dobra bombonierke 🙂 Te kolezanki ktore znam krotko, bo od 3 mies np 🙂 i nie spotykamy sie zbyt czesto, a zaoferowaly sie, bo nie maja co z tym zrobic.
Wczoraj od meza znajomej dostalismy troche ubranek(ona tez je od kogos dostala), no wiec przygotowalam sie kupilam jej dzieciaczkom sliczne reczniki kapielowe z myjkami....i jak zobaczylam te ubranka w domu to chyba lepsze w ciucholandzie sa. Nie jestem jakas Dama, lecz sa w fatalnym stanie, pofarbowane, sprane i wygladaja zle.
No i tak to wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agus34 napisał(a):
Asiu, trzymamy kciuki za szybki powrot do zdrowia!
Jak Ci sie to swinstwo przyplatalo?
I to w ciazy, kurcze Badz Dzielna - jestesmy z Toba 🙂
nie mam pojęcia moja ciocia pracuje na odziale dziecięcym i muwila że każdemu dziecku to wyszło z wymazow że już nie robią bo ta bakteria i tak wyjdzie że to normalną grypa tylko media taką panikę sieją a z kolei moja koleżanka też miała tą bakterie i temp 38 ale po tyg jej przeszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie!
Wróciłam właśnie z córcią z sanek. Jeszcze wielkiego bałwana zażyczyła sobie w ogrodzie, bo tamten za mały. Padam!!!! Jestem wycieńczona, a malutka to sobie dzisiaj w nocy imprezę urządziła, bo tak kopała że ja co chwilę się budziłam. Ach te córcie 🙂

Asia szybkiego powrotu do zdrowia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Brzuszaczki 🙂
Ja dzis tak na szybcioszka wpadłam bo jestem na weekend u tesciow..Majka sie rozchorowała wiec babcia odebrała ja ze szkoły i tak juz nie chcemy jej przewozic taki kawał do domu wiec u dziadkow grasuje 🙂
Asia Kochana trzymaj sie dzielnie ..jestes w szpitalu wiec w dobrych rekach..wracaj szybciutko do zdrowia 😘
Ewell śliczny brzunio 😜 a co do dzidzi tez mam takie zdjecie ...kregosłupik jak u małego dinusia 🙂
Aguś tez miałam zaoferowane od kogos łóżeczko ale jak zobaczyłam w jakim jest stanie ..zaczełam sie zastanawiac czy nie jest im wstyd ze chca mi cos takiego wcisnąć...usmiechnełam sie i podziekowalam 😉 bo nie dałoby sie go nawet pomalowac ..niektorzy chyba nie czuja tego ,ze jak chca komus cos podarowac ,to fajnie by bylo jakby wygladało to tak jak oni sami chcieli by to dostac.. 🤢
Martus w Wawie tyyyyyle śniegu ze nie da sie chodzic 🙃 ale Maja zawsze na ferie chora wiec niestety nie poszalejemy zbytnio 😠
No wiec, zycze Wam Brzusie miłego wieczorku i do napisania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Asia najważniejsze, że jest poprawa!!! A i odpoczniesz sobie troszkę. A takie rozłąki z dziećmi zawsze ciężkie są. Ja nie raz też chcę mieć czasu trochę dla siebie i np wyjdę sobie na kawkę z koleżanką, a później jak wracam, to taka stęskniona za moją Olivcią jestem 🙂

Popatrzcie co podejrzałam u kwietniówek:
męski poród
http://deser.pl/deser/1,111858,13262601,Postanowili_sie_przekonac__co_czuje_kobieta_podczas.html
ale się uśmiałam...mojego też bym z chęcią podłączyła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki!

Ale się dzisiaj umęczyłam nie śpię od 5! Zaczęły mnie męczyć okropne zawroty głowy nie byłam w stanie stanąć na nogach, żeby dojść do kibelka..bo nie mogłam złapać równowagi coś strasznego i wymioty masakra.. 😞 Także ledwo żyję na dodatek okropnie mi zimno mam nadzieje, że żadne grypsko mnie nie weźmie! Dzisiaj jeszcze taka piękna pogoda -11 i sypie śnieg a ja muszę iść do pracy i wróce po 20!! 😞 Jestem po prostu załamana od poniedziałku.. 😞

Z lepszych wieści to mały znowu kopie aczkolwiek jest leniuszek..ale zauważyłam, że lubi sobie mocno pokopać w nocy. Ostatnio myślałam, że mi się śni, że tak mocno kopie ale jak dzisiaj w nocy nie spałam to poczułam jego siłe 🙂 Kocham to uczucie i mogłabym całymi dniami czuć jak kopie albo się wierci 🙂
Co do wyprawki to chyba z najważniejszych rzeczy został wózek. Wczoraj kupiłam proszek do prania i zamierzam poprać i poprasować ubranka. Chciałabym 1 kwietnia mieć wzystko złożone, gotowe torbę spakowaną i ostatni miesiąc skupić się tylko na czekaniu na Matiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To tak jak i mi - został wózek 🙂
ale to dopiero w kwietniu rozglądniemy się za nim 🙂

Mój Szkrab wierci sie codziennie, a nawet zauważyłam ze co 3-4 godzinki,
Kopie dosyć wyraźnie, tak że mój M. już został skopany 🙂

Całą noc spać nie mogłam, boli mnie w biodrze, jak się przekręcę to zaczyna mnie brzuch ciągnąć, to chwilunie tylko na plecy i już mi się siku chce :/

A dzisiaj wizyta u lekarza i USG, w końcu bo już się stęskniłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tylko został wózek (ale już mam na oku jeden) i kosmetyki 🙂 Słyszałam, że nie powinno się kupować sporo kosmetyków i znajome ciągle mi doradzają co kupować a co nie. Czasem rady są sprzeczne. Więc od czasu do czasu czytam opinie i ewentualnie coś wykreślam.
A co wy powiecie na temat kosmetyków?

Mała kopie najczęściej wieczorem i nad ranem. W nocy jak się obudzę to też czuję 🙂 Najzabawniej jest jak chcę się skupić i pouczyć do swoich końcowych egzaminów na studiach, a ona zaczyna hece i mnie rozprasza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka.
ja jeszcze nie kupiłam nic z wyprawki.pewne rzeczy mam,ale to co potrzebuję nowe to jeszcze nic nie kupiłam.na razie brak funduszy 😞.musimy poczekać aż mąż wróci do pracy z postoju.
a do tego zwsze coś wypadnie.ostatnio musieliśmy kupić węgiel.mamy dom i sami kupujemy opał a to kosztuje 😞

mnie też malutka kopie intensywnie zawsze wieczorek około 22 i nad ranem a i dziś w nocy dokazywała 😁.ostatnio była aktywniejsza bo ja się denerwowałam przed usg i udzielał się jej mój stres.teraz po jak jestem spokojniejsza to ona też jest spokojniejsza

dziewczyny złapałam jakąś infekcję w gardle.troszkę mnie boli...nie wiem czy poczekać aż samo przejdzie,czy iść zaraz do lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...