Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Rmarcysia86 napisał(a):
hej!!! czy ktoś pamięta tu jeszcze o mnie?
w niedzielę 2 czerwca o 6.20 odeszły mi wody...o 8.00 byłam już na porodówce....nic się nie działo.0 10.30 mój gin zlecił podanie mi kroplówki....o 11.oo porządne skurcze....o 12.55 Julcia była z nami 🙂

karmię piersią ale mam strasznie obgryzione brodawki...cierpię okropnie podczas karmienia 🤢 😮
mała miała 3600 i 62cm


Marcysiu gratulacje ogromne, przeczuwalam ze rodzisz 🙂 Udiski ogrome dlaa Was 🙂

A ja przespalam cala noc mimo stresu, a na sali mamy 2 sliczne dziewczynki ale takie grzeczniutkie ze szok 🙂 mam nadzieje ze Kubus pozna dzis swoje kolezanki 🙂 mam byc pustym zoladku i zaraz sie dowiemy co i jak 🙂 jak na razie pozytywnie sie nastawilam na cc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marycia gratuluje serdecznie!!!!


Dziewczyny co prawda rzadko piszę, ale czytam was regularnie, u nas pogoda taka brzydka że szok, i do tego zimno bo jakby chociaz nei padało to bym na dwór poleciała z Małą 🙂 No cóż czekam na poprawę pogody. A dzsiiaj jakby tego było mało zerwałam spuczkę 😞 i Woda leci tzn zakręciłam zaworek ale czeka mnie spłukiwanie miską aż nie wróci jakiś mężczyzna.

Jeśli chodzi o Małą ładnie sie chowa, ale straszna złośnica jak jest głodna 😞 Chwyta nerwowo cycusia, co boli, i postekuje przy tym jakby nigdy nie jadła. Ale to jest wtedy gdy ze 4 godziny nie zje. Bo wczoraj zjadała o 20:30 a póżniej po 12 się zbudziła 🙂 A póżniej ok 4:30 więc nie moge narzekać. Kończę bo się właśnie przebudza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Betty jesteśmy z Tobą całym sercem! Trzymaj się dzielnie 😘 Już niebawem Kubuś będzie z Wami 🤪 😘 😘 😘
Oliczeko, ja ciągle w nocy pocę się jak w saunie i co budzenie przerzucamy kołdrę na drugą stronę a ja się przebieram w coś suchego... 🤢 Wkurza mnie to już strasznie, ale co zrobić. W ciąży zatrzymało mi się mnóstwo wody, więc teraz ucieka 😉 ale m.in. dzięki temu zostały mi już tylko 4 kg nadprogramowe 😎
Marcysiu, ależ ta Twoja niunia jest śliczna! 🤪 Długie, gęste włoski, wysoka jak modelka - nic, tylko schrupać! 😘

Miłego dnia wszystkim Mamusiom 😘 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe trzymam kciuki zeby wszytsko poszlo dobrze!!

paula-to dziwne ze Twoj synek nie lubi na brzuszku,moj lezal bez problemu bo podobno to pozycja jaka dzidzie najszczesciej przyjmuja w brzuszku 🙂 i podkulal tak slodko nozki i spal jak zuczek,tylko trzeba pilnowac zeby sobie noska i buzi nie zatkal jak spi na brzuszku.Nasz to mial chyba dosyc lezenia na plecach ciagle bo na brzusiu usypial b.szybko 🙂 Twoj strach co do przekladania dziecka na brzuszek rozumiem,ale wydaje mi sie ze powinnas jednak poprosic pielegniarke aby Wam pokazala,mi ciezko jest Ci to opisac przez internet 😞 Mi tez bylo szkoda zeby Oli sie naswietlal i tez chcialam go caly czas miec przy cycusiu i tulic,ale pamietaj,ze im szybciej sie naswietli tym szybciej wyjdziecie i bedziesz go mogla tuliv 24h na dobe 🙂

marcysiu-gratulacje!! widzisz? a tak sie balas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
A my dalej czekamy 😞 podali mi jesnak oksytocyne i kazali obserwowac... Zwariuje tu 😞

ech, najgorszy w tych szpitalach jest brak konsekwencji - co dyżur i lekarz to inny pomysł 🥴 Mam nadzieję że coś Cię ruszy po tej oksytocynie i jednak dziś urodzisz. Trzymam za to mocno kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie sie zajely Bubusiami 😉 🤪 no wlasnie ciekawe czy Oksytocyna szybko dziala i czy Betty ma juz Kubusia,swoja droga-to chyba ostatnia majowka do rozpakowania,wiec mozemy powoli zegnac sie z tym forum i przeniesc na mamusie,ale kurcze w szoku jestem,ze to tak szybko minelo...pewnie za rok tutaj wejde i sie porycze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie i Brzuszki!
Adaś pozdrawia wszystkie ciocie z majóweczek!
Urodził się 03.06.2013 roku o godz 13:50 wprost do rąk najcudowniejszej cioci Mirosławy, 3280 wagi i 54 cm samej słodyczy.
🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agama napisał(a):
Witajcie Mamusie i Brzuszki!
Adaś pozdrawia wszystkie ciocie z majóweczek!
Urodził się 03.06.2013 roku o godz 13:50 wprost do rąk najcudowniejszej cioci Mirosławy, 3280 wagi i 54 cm samej słodyczy.
🙂 😘

tak myslałysmy ze urodziłas - gratulacje ogromne 🙃
Czekamy jeszcze na wieści od BettyPe i Kardab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agama napisał(a):
Witajcie Mamusie i Brzuszki!
Adaś pozdrawia wszystkie ciocie z majóweczek!
Urodził się 03.06.2013 roku o godz 13:50 wprost do rąk najcudowniejszej cioci Mirosławy, 3280 wagi i 54 cm samej słodyczy.
🙂 😘


Gratulacje czerwcowa majowko 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i nie jest tak pięknie jak by być miało 😞
Julcia jest nieznośna....tak mam obgryzione brodawki,że wyję za kazdym karmieniem...synka karmiłam przez nakładki.a ta mała cwaniara nie chce.
to karmienie to dla mnie istny koszmar 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

a do tego julci nie wystarcza się nakarmić i ładnie pospać....tylko ona traktuje pierś jak smoczek...stale byłaby przy cycu...dośłownie wciąż...ten ból piersi odbiera mi całą radość.
jestem załamana bo pokarmumam dużo,ona stale ssie i wciąż ulewa bo ma za dużo.smoczka nie chce.wrzeszczy wygina się a przy cycu śpi.
JESTEM ZAŁAMANA DZIEWCZYNY...synek po każdym karmieniu ładnie spał.a mała tylko przy cycu a odłożona zaraz się budzi i wrzeszczy

CO JA MAM ROBIĆ? DO TEGO MĘŻa nie ma całe dnie ...jestem wykończona.ja nie mam kiedy zjęść umyć się ...totalna porażka mnie spotkała 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia u mnie jest to samo. Mały tylko przy cycu by leżał. Tylko ja karmię przez nakładki bo w szpitalu miałam pogryzioną cały sutek aż krew leciała. A przez nakładki idzie ekstra. Mały je bardzo duzo, ciągle mu się ulewa, śpi z nami bo jak go położe do łóżeczka to góra godzine pośpi a w naszym śpi przynajmniej ze 3-4h.
Dziś w ogóle nie chciał spać. Possał cyca, odeszłam na 15min i zaraz płakał. Pręży się jeszcze przez ten brzuszek...Dobrze że na dworze nie płacze, więc Arek wychodzi z nim non stop pod blok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Brzuszki w koncu zostalam mamą! Kubuś urodził się dziś o 11:40 przez cc, ma 3920h i 56cm a do tego tylko jego slychac na całym oddziale, pokarm miałam od razu ładnie przyssal się już 2 razy 🙂 powoli dochodzę do siebie a jak będę w domku to wszystko opisze 🙂 pozdrawiam cieplutko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Kochane Brzuszki w koncu zostalam mamą! Kubuś urodził się dziś o 11:40 przez cc, ma 3920h i 56cm a do tego tylko jego slychac na całym oddziale, pokarm miałam od razu ładnie przyssal się już 2 razy 🙂 powoli dochodzę do siebie a jak będę w domku to wszystko opisze 🙂 pozdrawiam cieplutko!


No Beatka 🤪 dzielna dziewczyno GRATULACJE!!!! Odpoczywaj teraz ...Super!! Bardzo sie ciesze !!!! 🙃 🙃 🙃 Utul i ucaluj Maluszka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale super, mamy nowe dzidzie 🤪
Gratuluje!
U nas takie upały, ze siedzimy całymi dniami na dworze.
Wczoraj byłam z Amelia na 6 tyg. bilansie i wszystko super. Amelcia waży już 5350g i jest 58 dl. Ale lekarka powiedziała, ze jest bardzo proporcjonalna 🙂 Umówilam od razu moje dziewczynki na szczepienia.
Nie ma dnia zeby Amelka nie obdarzala mnie swoim cudownym uśmiechem 🤪
Kocham te moje corcie nad życie 😘

marcysiu droga spokojnie, rozumiem ze Ci cieżko, ale będzie dobrze kochana. Widocznie nasze drugie dzieciatka bardziej potrzebują naszej bliskości niż pierwsze. Amelia tez na początku tylko by na cycu siedziała, ale teraz jest dużo lepiej. Częściej polezy już sobie sama, choć wczoraj np spała koło mnie i co wstawalam zeby iść pod prysznic, to otwierała jedno oko sprawdzając czy jestem- lobuziaczek mały. Ale nie mam co narzekać, bo przyzwyczaja sie do rutyny i jest dużo łatwiej. A poza tym ból brodawek, hormony... za kilka dni będziesz sie cieszyć macierzynstwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, no u nas pogoda od wczoraj sprzyja spacerom, bo przez 4 dni w domu i mialam juz serdecznei dość, a dzidziolek nasz spał po godzinie tylko a na dworze tak slicznie spi nawet dwie i 3 🙂

Tez mialam kilka razy kryzys i plakalam 😞 Bo Mała tak krzyczała że nie wiadomo o co jej chodziło, ani butli ani cyca, wiec czasami bywa ciezko jest niezle ale bywa różnie :P Do tego z lewej piersi jak zacznei mi ssać mam fontannę i przed karmieniem muszę odciągnąć bo kurczę zalewam ją i krztusi się 😞 Najgorsze że mało mogę zrobić, a jak już ogarniemy nasze roomy to za chwile znowu to samo 😞 Ja byłam dość zorganizowana i to strasznie mnie denerwuje 😞

Ale myśle że pogoda się poprawi i będzie lepiej 🙂 Bo dzisiaj moja kochana Antosia kończy 4tyg, kiedy to zleciało 😁 nie wiem

Betty Pe gratuluję serdecznie 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆- żeby nie powiedzieć wręcz w końcu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Majóweczki
Ja z forum czerwcowego aczkolwiek urodziłam w maju 🙂
28 maja 2013 o godzinie 13.10 przyszła na świat moja córeczka Julia 🙂Urodziła się w wyniku cesarskiego cięcia ze względu na ułożenie poprzeczne.Waga 3500g wzrost 53cm 🙂Od minionego piątku jesteśmy w domu i dobrze się mamy 😁
Pozdrawiamy
TITINKA i JULIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...