Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ehh dziewczyny, powiem Wam , ze ja chyba niedlugo nerwicy dostane... Juz nie mam sily do tych moich piersi. Jednego dnia mam tyle pokarmu ze ledwo starcza, a na drugi dzien wisza mi takie dwa puste flaczki. I tak jest w kółko. Oczywiscie synek w te puste dni jest niespokojny i ciagle glodny... Tak Wam zazdroszcze ze macie pokarm :-( narazie sie nie poddaje i nie dokarmiam ale na tygodbiu jak mąż jest calymi dniami w pracy i wraca o 19 to jest mi tak cieżko samej ze nie wiem ile jeszcze dam rade. Nie moge patrzec jak nasz synus placze, czasem az lzy mu leca :-( czy ja cos robie nie tak ze mam tak malo pokarmu czy co?... Juz nie wiem :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agus musze przyznac ze dzielna z Ciebie mamusia! Ja podobbie mysle jak dziewczyny, Twoja corcia jest w takim wieku ze ciezko wytlumaczyc swoje racje ( tez tak mialam w jej wieku) a do tego wyciaga sie z wlasnych bledow i doswiadczen wiec chyba trzeba to przeczekac... A ztym slubem w ich wieku chyba by nie bylo tak hop siup. Trzymam kciuki zeby wszystko sie dobrze ulozylo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula dzieki za wsparcie 🙂
Ja dokarmiam sztucznym bo tez mam malo, choc corke 3 lata karmilam i mialam ogrom.
Moj synus potrafi zasnac nawet na 6 g, ale to pierwszy sen a potem w nocy srednio co 3 g jesli podaje sztuczne, bo jak cyc to nawet co godz sie przebudzi i szuka.
Nie martw sie wiem ze ciezko bez meza, a moj wroci za 6 tyg 😞 Ciezko jak diabli, chpcby przy kapieli sie przydal, umordowana jestem okrutnie, wszystko zrobic, ogarnac. Najgorzej sie gptuje dla siebie samej 😞 ....no i ja zaczelam cwiczyc- od wczoraj po 90 brzuszkow a od 3 tyg na stepperku, bo funty niby leca ladnie( z 176 na 133), ale oponka jest....i uda troche. Nienawidze jak odstaje mi brzuch!
Slysze ze u Was co przewijanie tp kupa- u nas kupa co 2 dni najczesciej 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus, ja tez gdy bylam w wieku Twojej corki bawilam sie w matke Terese, krecili nnie tacy "źli chlopcy", na szczescie to mija, daj jej czas zaraz cos przekombinuje i zawiedzie sie na nim, a wtedy przyda sie mama 🙂 a na ślub potrzebuje Twojej zgody, więc tak jak dziewczyny mówią to nie jest tak chop siup 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane! Ja właśnie leże zamknięta w sypialni, mąż na dole z dziećmi. Dzisiaj i ja mam dość. Spotkałam sie z kumpela na kawie, corcie były ze mną, bo mąż dopiero przed 19 do domu wrócił. Olivia przy tej mojej koleżance jakby malpiego rozumu dostała,nie pilnowała sie mnie i w sklepie tez chciała lazic sobie sama. Buzia jej sie w ogóle nie zamyka. Także jak dotarłam do domu z tymi zakupami, to już Amelie trzeba było kompac od razu. Kiepski dzień miałam, więc teraz rozkoszuje sie chwila ciszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia dziewczyny maja racje, ze lepiej przeczekać. Powiedziałas Samancie co myślisz, a chodzenie za nią i powtarzanie tego samego moze przynieść odwrotny skutek. To taki głupi wiek, ja sama gdybym miała ten rozum a tamte lata 😉
Amelia trzyma pięknie główkę w górze, innych ćwiczeń z nią nie robię.

Marcysiu Amelka tez nie raz kweka przed zrobieniem kupy i jest taka niespokojna, a jak zrobi to odrazu jest wszystko dobrze. Kupa tez rzadka i żółta, więc myśle ze to dalej praca tych jelitek.

Justynko 😘

Paula troszkę to dziwne dla mnie, ze jednego dnia masz dużo pokarmu, a następnego już nie. Skonsultuj sie moze z kimś od laktacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja sie zgadzam z dziewczynami..najlepiej przeczekac ,im bardziej bedziesz przeciw tym bardziej cora bedzie za..szczescie ze jest jeszcze mlodziutka i nie moze sama decydowac o swoim losie :-) wiec Agus glowa do gory:-)
I ja tak z innej beczki..Betty jakiej firmy Kubus ma smoka tego na zdjeciu?? Dzis znow mielismy przyjemny spacerkowy dzien:-) popoludniu sie rozpogodzilo i bylo calkiem przyjemnie ale jutro ma znow padac:-( Stas nalykal sie nadmorskiego powietrza i caly czas mi spi ..dzis obudzil sie ze straszliwym placzem ale mamusia ujazmila malucha:-) :-) zmykam spac..SLODKICH SNOW MAMULKI:-) DO JUTRA:-) :-) :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze w łóżku, idę sobie kawusie decafe zrobić. Wyszykowalam Oli do przedszkola(tatuś zaprowadził po drodze do pracy). Amelia właśnie zasnela. Zastanawiam sie czy paznokcie zdążę zrobić. Wczoraj farbowalam włosy, to pod koniec już na stresie, bo akurat jak splukiwalam, to Amelia już płakała. Jutro wybieram sie rano do fryzjera na delikatne podciecie, bo włosy strasznie mi wyłażą. A wieczorkiem wylatujemy już 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane!!!
wiecie co jestem chyba jakaś głupia,bo normalnie mam problem z tymjak ubrać malutką na dwór 😮 😮 😮
zaraz mam strach,że znowu dostanie katarku i kaszlu bo ja źle ją ubiorę.

jak ułożyło się nam z karmieniem to dziś w nocy i teraz mała zrobiła takie zielonkawe kupki...nie wiem czy ja coś jem co jej nie służy 🤔 czy też może będzie miała uczulenie na białko tak jak synek 🤔
ile kupek dziennie robią wasze szkraby te na piersi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martam83 napisał(a):
Hej mamusie! W związku z tym, ze nie wszystkie mogą sie zalogować na mamusie.net i na brzuszku z tel. To utworzylam tajna grupę na facebooku, niektóre mamusie już tam sa. Ale nie wyobrażam sobie zeby nie było nas tam wszystkich. Także czekamy na Was kochane.


cześć dziewczyny :*

A to mój fejsik
https://www.facebook.com/#!/estera.berska.1
czekam na zaproszenia od Was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
witajcie kochane!!!
wiecie co jestem chyba jakaś głupia,bo normalnie mam problem z tymjak ubrać malutką na dwór 😮 😮 😮
zaraz mam strach,że znowu dostanie katarku i kaszlu bo ja źle ją ubiorę.

jak ułożyło się nam z karmieniem to dziś w nocy i teraz mała zrobiła takie zielonkawe kupki...nie wiem czy ja coś jem co jej nie służy 🤔 czy też może będzie miała uczulenie na białko tak jak synek 🤔
ile kupek dziennie robią wasze szkraby te na piersi?

Ja zawsze ubieram jeden rękaw więcej niż ja mam, oprócz upałów oczywiście. Lepiej letnio niż przegrzewać.
Amelka jednego dnia zrobi jedną, a następnego 5 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie!
Dzieki wszystkim mamusiom za porady w sprawie Samanty, tak tez zrobie- nie bede jej smecic bo to nic nie da, przeczekam te jej "milosc".
Moj Elvis piers + formula- jedna zazwyczaj kupa na dwa dni, i to taka papka.
Dziewczyny, czy wszystkie majowe dzieciaczki podnosza wysoko glowke oprpcz Elvisa? Bo zaczyn sie martwic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
witajcie kochane!!!
wiecie co jestem chyba jakaś głupia,bo normalnie mam problem z tymjak ubrać malutką na dwór 😮 😮 😮
zaraz mam strach,że znowu dostanie katarku i kaszlu bo ja źle ją ubiorę.

jak ułożyło się nam z karmieniem to dziś w nocy i teraz mała zrobiła takie zielonkawe kupki...nie wiem czy ja coś jem co jej nie służy 🤔 czy też może będzie miała uczulenie na białko tak jak synek 🤔
ile kupek dziennie robią wasze szkraby te na piersi?


Ja mam każdą pieluszke z "kleksem" a kupki takie spore robi ze 3-4 dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie BATTY PE "takie z kleksem" 😉

a mam pytanie co do główki.Julcia uwielbia spać na boczkach...no i wydaje mi się,żebędzie miała źle ukształtowaną główkę 🤔 🤔jak łapię ją po bokach to wydaje mi się,że ma za płaskie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agus34 napisał(a):
Czesc Mamusie!
Dzieki wszystkim mamusiom za porady w sprawie Samanty, tak tez zrobie- nie bede jej smecic bo to nic nie da, przeczekam te jej "milosc".
Moj Elvis piers + formula- jedna zazwyczaj kupa na dwa dni, i to taka papka.
Dziewczyny, czy wszystkie majowe dzieciaczki podnosza wysoko glowke oprpcz Elvisa? Bo zaczyn sie martwic 😞

Przeczytaj sobie ten artykuł do którego wstawiłam linka. Co to znaczy że wysoko podnoszą głowę? Dla każdego co innego pewnie więc nie martw się na zapas, przeciez co chwilę jakiś lekarz ogląda Elviska i gdyby było coś nie tak to by to zauważyli.
Na mięsnie brzuszka robię podobne ćwiczenia 🙂
ps. Werka NIENAWIDZIŁA leżeć na brzuszku i nie chciała podnosić głowy w tej pozycji do szóstego miesiąca 😮 A teraz diabełek mały sprawny tak ze ledwo nadążam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarolinaMotyl napisał(a):
Kochane my wszystkie piszemy teraz w grupie na fb...tam jest naprawde latwiej;( zachecam wanilko i agus abyscie tez sie tam przeniosly,udzielamy sobie rad,wrzucamy zdjecia maluchow,jest naprawde super!! CZEKAMY NA WAS!! 😘 😘 😘



a jak tam trafić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...