Skocz do zawartości

Wyprawka Dla Naszych Kochanych Maluszków :) | Forum o ciąży


basia89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale słodkie ubraneczka!!!!
Paula, a ten z biedry to duzy kocyk? bo ja potrzebuje małego bo już mam dwa takie większe. Moja Laura tez ma taką zabaweczkę i jak była mniejsza to ją zlewała dopiero potem się cieszyła jak się nią piszczało 😁 a teraz to już w ogóle jak by nie istaniała 😁
Basia, a Ty to szalejesz dopiero 😁 a te ubranko do chrztu jest świetne! Ja mam takie do przebrania ale zwykłe białe rzeczy bo mi nic w oko takiego na lumpie nie wpadło. ale teraz przynajmniej wiem czego szukać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara no swietny jest ten kocyk i jest wielkosci moze poduszki duzej naszej do spania standardowe wymiary. Nie wiem jakie ma dokladnie a cm nie mam bo bym Ci zmierzyla.. A opakowanie wyrzucilam;// No jest wielkosci poduszki duzej do spania, ale jest mega miekki. Uwazam,ze taki sie przyda- do wozka, w domu by nakryc ale nie przegrzac.. 😉
Zawsze mozesz zwrócic w biedronce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nowości
śpiworek do wózka jest świetny pasuje do fotelika samochodowego ma wycięcia na pasy i pasuje też do gondoli i do spacerówki z wycięciami na pasy bezpieczeństwa, całkowicie można odpiąć górną cześć i wtedy będzie wyścielaniem do wózka spacerowego na chłodniejsze dni, bardzo się z niego cieszę

    • Mamusia
    No to ja dodaję foteczki wózka jaki dzisiaj kupilismy, bo po siostrze jednak nie bde miala... dzisiaj ogladałam i stwierdziłam ze za bardzo zniszczony.
    Ten kupiliśmy od męża znajomych po ich synku. Prawie nie używany... normalnie jaak nowy wygląda. W internecie piszą że jakościowo dobry nie jest ale maam nadzieje ze cociaz przez zimę wytrzyma. A sprzedali nam za 200 zł więc jak dla mnie za wózek w takim stanie to jak za darmo. 😁
    Zdjcia z neta bo jeszcze go u siebie nie mamy.
    zdjęcie 1

    zdjęcie 2
    Chciałam wrzucić też komplecik co dziś kupiłam dla maleńkiej ale coś mi się nie chciało na stronce załadować i mi błedy wyskakiwały. :/
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 4 tygodnie później...
    • 2 tygodnie później...
    • Mamusia
    Sylwia, też chciałam kupić taką karuzelkę 😁 i pewnie jak się mały urodzi to się skuszę 😁
    Biologia, a twój jakie fajne naklejki ma hehe 🙂

    U mnie to już z pościelą i ze wszystkim bo jak Laura przychodzi to sobie ma gdzie kimać 😁
    A włośki to ona w ogóle miałą takie białe jak śnieg prawie, ale już jej powoli ciemnieją...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...