Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
Ja dzisiaj jestem po komplecie badań w tym progesteronu-jutro mam mieć wyniki.Ale myślałam,że fiknę w poczekalni z osłabienia i głodu.
Po wizycie w laboratorium odwiedziłam koleżankę i jej 4 miesięcznego synka.Kurcze nagle odżyły wspomnienia jak to jest z takim maluchem.Wprawdzie nie było to tak dawno,ale pamięć jest ulotna i ten czas minął tak szybko,że zdałam sobie sprawę z tego iż mój mały łobuz wcale nie jest już taki mały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze nie robiłam tych badań. We wtorek idę do ginekologa i jak wszystko będzie dobrze dopiero będę robić badania. Mam bardzo nisko ułożony płód więc jest ryzyko poronienia. Mam się zgłosić w następnym tygodniu na kontrolę i wtedy będę wiedzieć czy wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=blue][/color]Dzień dobry. Jestem tutaj nowa. Również mam przewidywany termin porodu na czerwiec 2013r. To moja pierwsza ciąża i nie ukrywam, że się denerwuję, żeby wszystko było dobrze. Na razie nie mam zbyt wielu dokuczliwych objawów - jedynie czasami pobolewa mnie podbrzusze, często biegam do toalety i bardzo rzadko miewam mdłości. Przede mną druga wizyta u ginekologa w połowie listopada. Mam do Was pytanie czy pracujecie zawodowo a jeśli tak to jak długo zamierzacie być aktywne zawodowo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...