Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja idę jutro do gina i już nie mogę się doczekać 🙂 Mam tylko nadzieję,że wszystko będzie ok 🙂
Denerwują mnie tylko kolejki w poczekalni-niby prywatny gabinet,ale nie umawia na godziny tylko kolejność według zaklepanego miejsca.A że same ciężarne to nie ma szans na przyspieszenie.Pół godziny na pacjentkę i przyjmuje do ostatniej ciężarnej 🙂 Ostatnio byłam 7 więc wyprawa na całe popołudnie.W pierwszej ciąży najpóźniej wychodziłam od lekarza o 22.30 i nie byłam ostatnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A tak z innej bajki to witam mamuśkę bliźniaków 🙂 🙂
Kurcze zawsze byłam zauroczona bliźniętami no ale cóż nie udało się

A co do usg 3d to faktycznie 13 tydz.to niby kosmita ale w całości widoczny na zdjęciu potem jak dzidzia starsza to obraz robi się fragmentaryczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska2706 napisał(a):
ja też mam katastrofe jeżeli chodzi o jedzenie, szczegolnie z zapachem 🤢 wiem jak sie czujesz mam identycznie armiatko . teraz jem pierogi zasmażane na smietance mniam nawet mi to wchodzi gorzej z potrawami mięsnymi 🤔
Wieczorem to i mnie "poranne mdłości przechodzą" i zjadłam pierś kurczasa w super sosie plus buraczki. Pychota!!! Trzeba się nasycić, jutro znowu do 20 nic do ust nie włożę ha ha.
Fakt! Również chciałam powitać mamę bliźniaków!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam mdłości szczególnie rano, ale ogólnie to staram się zawsze coś jeść, zgaga chyba powoli ustępuje, bo już nie mam takiego pieczenia, za to kwaśny posmak w ustach nadal jest 🥴 nie idzie go niczym zniwelować. Na razie nic nie przytyłam, w poprzedniej ciąży startowałam z wagi 57/58 i już w 13tyg. byłam 2-3kg na plusie 😮 tak się dobrze czułam żarłam wszystko co popadnie. Teraz po prostu nie mam ochoty. A nadprogramowe kg zostały jak widać 😁 Fajne by było jakbym utyła w tej ciąży maks 15kg, bo poprzednio było ponad 20 ☺️ Wiecie jak już płacić to lepiej wydać pieniądze na malucha o normalnej twarzy to będziemy mogły sobie gdybać jak wygląda, a kosmita do nikogo podobny nie jest 😜 jakbym wam pokazała moją córę (kosmitkę) to by się wam śniła po nocach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulA84 napisał(a):
magdad86 napisał(a):
asiulA84 mi też się kończy umowa w grudniu właśnie z Nowy Rokiem i sumienie mnie dręczy bardzo, ale mam zamiar nie mówić o ciąży, żeby mieć chociaż ten macierzyński płatny, a później chyba trzeba będzie wrócić do pracy, mam dobrą pracę, lubię tą pracę, siedzę sobie przy kompie i jak widać, mam czas na pisanie na forum 😁 Bardzo przeżywam wielki stres i mam nadzieję, że nie zobaczą brzuszka u mnie, też brzucha nie mam, kg nie przybyły-stoją w miejscu,ale spodnie uciskają....
Mdłości to rzadkość u mnie,ale od samego początku coś mnie jajniki kują, a od przedwczoraj coś mnie kuje pod lewym żebrem 😞 Ja z tym bólem wytrzymam do czwartkowej wizyty,ale boję się, że z maleństwem coś nie tak 😞
Pozdrawiam Was czerwcóweczki mooje drogie 🙂


Macierzyński i tak będziesz miała płatny, tylko ZUS będzie Ci wypłacał, jeśli firma nie ma więcej niż... hmmm... chyba 20 pracowników, nie jestem pewna. Tylko po macierzyńskim na wychowawczy nie będziesz mogła iść, bo trzeba być \"w stosunku pracy\", żeby z takiego urlopu skorzystać.


No tak, dzięki za odpowiedź, ale jakbym się teraz przyznała o ciąży, to bym miała płatne tylko do dnia porodu i macierzyński by nie był płatny.Bo w dniu porodu byłby koniec umowy, a jak mi się uda ukryć ciążę do grudnia, to podpiszemy nową umowę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=blue][/color]Ja się czuję dobrze, nie mam mdłości. Jedynie czuję się czasami troszkę zmęczona ale pracuję także to zmęczenie i z tego wynika. Ogólnie jest dobrze. A czy widzicie u siebie jakieś objawy zewnętrzne to znaczy powiększenie brzuszka lub tych okolic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
blue to brdzo dobrze że wszystko ok 😉)) no to widze ze wiekszosć z nas ma mdłosci jeżeli chodzi o mięso.... mnie dzis cos brzuch pobolewa 🤔 a że piersi nam sie powiekszaja to powinnysmy sie cieszyc 😜 jedynie co to ten bol przeszkadza, u mie juz widac troche brzuszek bo to moja druga ciaża i mam skore rozciagnietą. A jeszcze o tej luteinie ja mam ja pod jezyk jest okropna w smaku i tak dlugo mi sie rozpuszcza w ustach 🤢 mi powiedział gin ze odstawimy po 12 tyg jesli bedzie wsio ok i oby bylo!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

ja bylam na usg w 5 tyg i bylo widac malutka fasolke. ziarenko 🙂

ja nie mam mdlosci jak narazie 🙂
tylko jakis duzy ten brzuszek 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/ciazar.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6626/ciazar.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj na dzień dobry rano przywitały mnie mega mdłości myślałam, że do łazienki nie dojdę 🥴
Elka masz taki brzuch, bo minęło mało czasu od pierwszego porodu 🙂 ale to nic wciągnie się po drugiej ciąży. Mi się mój wydaje mały, ale na zdjęciu pewnie będzie większy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja mam doła 😞 jest przed tą dzisiejszą wizytą i boję się strasznie... ;/
Jeszcze wczoraj przyszła do mnie koleżanka i oznajmiła mi, że miała do czynienia z kimś chorym na różyczkę tego samego dnia :/ a ja nie pamiętam czy ją miałam i już jeszcze bardziej się podłamałam :/
Masakra, dołuje mnie to,że w pracy nic nie mogę powiedzieć 😞
Faceci to mają dobrze... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Dziewczyny ja mam doła 😞 jest przed tą dzisiejszą wizytą i boję się strasznie... ;/
Jeszcze wczoraj przyszła do mnie koleżanka i oznajmiła mi, że miała do czynienia z kimś chorym na różyczkę tego samego dnia :/ a ja nie pamiętam czy ją miałam i już jeszcze bardziej się podłamałam :/
Masakra, dołuje mnie to,że w pracy nic nie mogę powiedzieć 😞
Faceci to mają dobrze... 🤨


Może zapytaj się mamy czy miałaś? 🙂 powinna takie rzeczy wiedzieć. Nic się nie martw, będzie dobrze, ja też myślałam, że to koniec, bo 3tyg. temu plamiłam, a jednak z dzieckiem wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...