Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Mamuska2706 napisał(a):
Blue no naprawde duża moja była mierzona wczoraj i wazy ok 700g

No, ale masz 2tyg. różnicy ponad nie wiem jak dzieci rosną, ale te 400-500g byś pewnie musiała dodać, więc wychodzi podobnie. Gin mówiła, że od teraz dziecko zaczyna tyć, nabiera tkanki tłuszczowej 🙂

Witam
U mnie dzidzia w trzy tygodnie przybrała niecałe 400 g. Więc mam nadzieję ze wy-stopuje trochę. Bo jeszcze trochę przede mną. Na 26 tydzień ważyła okrągłe 900 g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Mamuska2706 napisał(a):
Blue no naprawde duża moja była mierzona wczoraj i wazy ok 700g

No, ale masz 2tyg. różnicy ponad nie wiem jak dzieci rosną, ale te 400-500g byś pewnie musiała dodać, więc wychodzi podobnie. Gin mówiła, że od teraz dziecko zaczyna tyć, nabiera tkanki tłuszczowej 🙂


Dokładanie Blue 🙂 Ale masz słodką kluseczkę już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):
Blue napisał(a):
Mamuska2706 napisał(a):
Blue no naprawde duża moja była mierzona wczoraj i wazy ok 700g

No, ale masz 2tyg. różnicy ponad nie wiem jak dzieci rosną, ale te 400-500g byś pewnie musiała dodać, więc wychodzi podobnie. Gin mówiła, że od teraz dziecko zaczyna tyć, nabiera tkanki tłuszczowej 🙂

Witam
U mnie dzidzia w trzy tygodnie przybrała niecałe 400 g. Więc mam nadzieję ze wy-stopuje trochę. Bo jeszcze trochę przede mną. Na 26 tydzień ważyła okrągłe 900 g.


To mój mały w 24 tygodniu ważył 850 g 🤔 także pewnie jak pójdę 29.03 do lekarza to się okaże że dużo ponad kilo waży. Póki co rośnie w bardzo szybkim tempie. 😮 Jeszcze się okaże że urodze dużego chłopa i nie będę potrzebowała rozmiaru 56.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Byłam dzisiaj na usg moje maleństwo waży już 1418g 🙂 nóżki nadrobiły i są prawie na 29tydź. rośnie modelka? 🙃 😁


Może po mamusi 🙂 Wczoraj myślałam o tobie BLUE bo dawno cię nie było na forum. Fajnie że ci się udało napisać o swoim maleństwie. 🙂 Duże już.Fajnie że wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
medli89 napisał(a):
Blue napisał(a):
Byłam dzisiaj na usg moje maleństwo waży już 1418g 🙂 nóżki nadrobiły i są prawie na 29tydź. rośnie modelka? 🙃 😁


Może po mamusi 🙂 Wczoraj myślałam o tobie BLUE bo dawno cię nie było na forum. Fajnie że ci się udało napisać o swoim maleństwie. 🙂 Duże już.Fajnie że wszystko jest ok


Ja też o Was myślę i podczytuję regularnie 😎 tylko trudniej już coś pisać. Co do wagi to nic się nie martw dzieci rosną nieregularnie, raz przytyje bardzo dużo, innym razem przystopuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
fijolek napisał(a):
za mna ostatnio chodzi jakas dziwna mysl ze urodze wczesniej ... 😮

Ja też ciągle myślę o maju ☺️


mam zdecydowanie większy brzuch niż z córeczką. Niby termin na 25/06 ale i tak będzie wcześniej cc. Byle by poród natorualny nie rozpoczął się wcześniej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Polcię urodziłam w 30 tyg. Kurczak taki. 1280 ważyła. 1/3 normalnie urodzonego noworodka. Mi się rozwarcie robiło już od 24 tyg. Teraz wmawiam sobie i mam poczucie że wszystko będzie dobrze. Mam regularnie badaną szyjkę macicy. Grunt to nie przyciągać złych myśli. Dziewczynki, wszystko będzie dobrze, urodzicie w terminie zdrowe śliczne bobasy. Urodzicie ha ha ha... URODZIMY!!!
Ja też się szykuje na cesarkę. Termin mam na 28 ale Roszkowski powiedział że cesarkę planową robi się tydzień przed terminem. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Blue witamy, ale będziesz miała laseczke. 🙃
U nas zapowiada się ładny dzień, słoneczko wyszło 🙂 i człowiek inaczej patrzy na świat. Poza tym wkoncu w domku, Zaczynam coraz częściej widzieć jak mój brzuszek faluje, cuda 🙂 uwielbiam to.W ciągu 2 dni w szpitalu na diecie schudlam 2 kg zobaczymy co będzie dalej, najważniejsze żebym trzymała sie wytycznych. Tylko cały czas chodzę glodna,ale myślę ze żołądek sie przyzwyczai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Armiatka widzę, że urodziłaś się 17.01 a ja miałam taki termin z córą, ale postanowiła wyjść na świat 07.01 🙂 także 7 i tak pozostała. Ja o wcześniaku absolutnie nie myślę (nie dopuszczam takiej możliwości) ale te kilka dni- kilkanaście zawsze, bo przecież dziecko w terminie to takie od 38-42tyg. więc wszystko może się zdarzyć 🙂

Fijolek ja też mam większy brzuch niż z córką, a to sprawa rozciągniętych mięśni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
Hej Blue witamy, ale będziesz miała laseczke. 🙃
U nas zapowiada się ładny dzień, słoneczko wyszło 🙂 i człowiek inaczej patrzy na świat. Poza tym wkoncu w domku, Zaczynam coraz częściej widzieć jak mój brzuszek faluje, cuda 🙂 uwielbiam to.W ciągu 2 dni w szpitalu na diecie schudlam 2 kg zobaczymy co będzie dalej, najważniejsze żebym trzymała sie wytycznych. Tylko cały czas chodzę glodna,ale myślę ze żołądek sie przyzwyczai.



Ja bym chciała już wiosnę 😞 po weekendzie może przyjdzie, bo znowu ma być na plusie i nie będzie opadów śniegu u mnie do końca marca 🤪 wy chudniecie a ja przytyłam i to o wiele za dużo 🥴 muszę przystopować.. mam 10kg na + z czego w ciągu 5tyg. nadrobiłam aż z 4-5kg 😮 😮 😮 jakim cudem nie wiem zapewne od słodyczy, bo jadłam je bardzo namiętnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Dziś znów po wstaniu z łóżka przywitały mnie skurcze...
Zastanawia mnie to łożysko moje i chciałam was zapytać może wiecie coś więcej na ten temat bo przy ostatnim usg lekarz powiedziała "acha tutaj mamy to nisko łozysko" na opisie z usg napisała że łozysko w dnie i na ścianie przedniej. A dno to chyba jest na górze??? czy źle myślę?? i nie wiem czy coś tu jest wspólnego z łozyskiem przodującym?? czekam na waszą odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
To na cesarkę trzeba się jakoś umówić?
Ja 8.04 mam wizytę u okulisty to się od razu dowiem czy będę miała CC...

Dzisiaj przyśniły mi się myszy... CHYBA JESTEM W CIĄŻY 😁



Magda jaką masz wadę wzroku? Od ilu kwalifikuje się do cesarki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
Witajcie.
Dziś znów po wstaniu z łóżka przywitały mnie skurcze...
Zastanawia mnie to łożysko moje i chciałam was zapytać może wiecie coś więcej na ten temat bo przy ostatnim usg lekarz powiedziała "acha tutaj mamy to nisko łozysko" na opisie z usg napisała że łozysko w dnie i na ścianie przedniej. A dno to chyba jest na górze??? czy źle myślę?? i nie wiem czy coś tu jest wspólnego z łozyskiem przodującym?? czekam na waszą odpowiedź


lekarzem nie jestem, ale dla mnie to ewidetnie lozysko przodujace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
FIJOLEK i właśnie mi się też tak zdaje ale jak czytam na necie to głupieje bo wszędzie piszą że dno macicy jest na górze... co reszta was o tym sądzi???
a czy myślicie że skurcze które mam od początku ciąży mogą być związane z właśnie źle usadowionym łożyskiem? bo ja już głupieje nie mogę przez to wszystko normalnie funkcjonować po prostu się boje że malutka urodzi się bardzo wcześnie przez te skurcze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
blue ja ma +11kg 🙂 nie panikuje jeszcze. byle by nie bylo znowu +20kg bo kolana i biorda daly mi popalic wtedy 😮

ja grzecznie czekam na decyzje co do terminu cc. 10 czerwca mamy rocznice slubu wiec chwilke pozniej bedzie pieknie 😁


Ja w poprzedniej ciąży przytyłam ok. 22kg, nie chciałabym znowu tego powtarzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka a lekarz Ci powiedział, że masz łożysko przodujące ? w takim przypadku jest cc, bo łożysko nie może wyjść przed dzieckiem. Na razie jest nisko, ale może się jeszcze podniesie? Ja mam łożysko wysoko na ścianie przedniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...