Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Hej mamusie...ja na reszcie się obrobiłam, remont zakończony i wysprzątane..aż przyjemnie posiedzieć i popatrzeć.
W przyszłym tygodniu chyba wezmę się za ubranka bo z tego co czytam to już jesteście mega przygotowane....a co do płaczliwości to chyba taka aura bo mnie też dopadło....
A co do ZUSU to już mnie to wkurza jestem na zwolnieniu od 10 lutego i rozumiem że pierwszy miesiąc pracodawca płaci ale już minęło tyle czasu a od nich nic jeszcze nie dostałam..a jak tam zadzwoniłam to Pani mnie poinformowała że jeszcze w ogóle nie mają mnie w systemie...ostro także kasę pewnie w maju dostanę 😞 masakra, jak tylko przeleją muszę koniecznie kupić fotelik żeby było jak Małą ze szpitala zabrać...macie już foteliki??Kupowałyście jakiejś konkretnej firmy??
Słyszałam że najbezpieczniejsze Maxi Cosi ale cena nie mała...


Ja kupiłam Logico SHP czerwony, bardzo fajny i duży więc maluszek może pojeździ w nim nieco dłużej niż w maxi cosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Baldachim ładnie wygląda, ale mnie się wydaje niepotrzebny ja tam wole bez.
Musze poszukać łużeczka z szufladą, jest praktyczna tylko że nie przez internet bomąż niechce kupywać, zraził się kilkoma żeczami i teraz nawet słyszeć niechce o zakupach przez internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
po półtorej godziny prasowania wymiękłam 😞 a to tylko dla Dzidziusia. pranie i prasowanie dla reszty rodziny lezy i czeka 😮



ehhh mam dzisiaj to samo 😞 wyprałam powiesilam troche poprasowałam i już mam dość 😮 kregosłup mega boli :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
Mowie do mojego szkrabka w brzuszku "córeczko co ty dzisiaj taka spokojna jesteś, kopniaka byś mamusi dala 😁" to masz położyłam się i cora daje czadu 😁



Heh na życzenie 🙂 mój synek dzisiaj sie tak wierci, że szok :P ale fajnie jak mały odpowiada kopniakami to delikatne pukanie w brzuszek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzidziahehe napisał(a):
W jakim proszku będziecie prać ubranka bo ja zazwyczaj kupuje vizir a płyn do płukania eden, pisze że jest hipoalergiczny ale niejestem taka pewna. Poradzicie coś?


Ja uwielbiam Lowelę zwłaszcza w płynie 🙂Cudownie pachnie i jest hipoalergiczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też miałam dzisiaj brać się za pranie ubranek ale otworzyłam szafkę z rzeczami dla dzidzi i nie wiem od czego zacząć...tyle tego jest i różne kolory i materiały nie wiem jak to łączyć..ale muszę się za to wziąć bo już mi coraz ciężej wiec im szybciej tym lepiej...dziewczyny a nowe też pierzecie..wiem wiem wszędzie tak piszą ale szkoda mi trochę-większość mam używanych wiec je to koniecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Ja też miałam dzisiaj brać się za pranie ubranek ale otworzyłam szafkę z rzeczami dla dzidzi i nie wiem od czego zacząć...tyle tego jest i różne kolory i materiały nie wiem jak to łączyć..ale muszę się za to wziąć bo już mi coraz ciężej wiec im szybciej tym lepiej...dziewczyny a nowe też pierzecie..wiem wiem wszędzie tak piszą ale szkoda mi trochę-większość mam używanych wiec je to koniecznie.


A czym nowe się różni od używanego? niczym 🙂 jedno i drugie dotykało pełno rąk z bakteriami, są na nich roztocza, kurz, wszystko to czego się nie widzi, dlatego obowiązkowo trzeba przeprać i wyprasować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska2706 napisał(a):
ja dzis popralam biale dla dzidziusia i schnie mi na sloneczku 😉 teraz leze i kurcze cos mnie skurcze zalapaly takie sa bolace i dosc czeste 🤢 troszke sie dzis narobilam mam nadzieje ze zaraz przejdzie 🤨

Trzymaj się i odpocznij troszkę. Ja się cały czas zastanawiam jak to jest z tymi skurczami. Jak ja mam wiedzieć że to skurcz 🤢 albo ja jeszcze ich nie mam 🤨 . Czy to możliwe? Jestem ciemna, to moja pierwsza ciąża i każdy ból tłumacze sobie że to nic groźnego, ale czy to skurcz to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Ja też miałam dzisiaj brać się za pranie ubranek ale otworzyłam szafkę z rzeczami dla dzidzi i nie wiem od czego zacząć...tyle tego jest i różne kolory i materiały nie wiem jak to łączyć..ale muszę się za to wziąć bo już mi coraz ciężej wiec im szybciej tym lepiej...dziewczyny a nowe też pierzecie..wiem wiem wszędzie tak piszą ale szkoda mi trochę-większość mam używanych wiec je to koniecznie.


Ja nowe tylko wyprasowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie baldachimy to zbiorowisko bakterii.

a ubranka piore wszystkie bez względu na to czy nowe czy używane. w sklepie na nowe każdy może kichnąć, dotknąć zasmarkanymi brudnymi rekoma. brr nawet nie ma mowy. 40stopni a potem żelazko na lewej stronie jeszcze.
😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, widze ze ostro sie wzielyscie za pranie! i ja też! 😉 nareszcie jest słoneczna pogoda.
ja używam proszku dzidzius-ładnie pachnie a jeszcze ciuszki schły w powiewie wiatru wiec przepieknie pachna.jeszcze duzo prania przede mna, przeraza mnie to ale dam rade i rowniez piore wszysko,niezaleznie nowe czy uzywane! a posciele mam dwie z baldachimami i bede je zakladac bo super wygladaja a czasami poprostu bede wymieniac i prac! kurz przeciez zbiera sie wszedzie.
ide wziasc prysznic i czuje ze po dzisiejszym dniu jak sie poloze to juz nie wstane 😮
piszecie o skurczach, ja ich nie mam wcale! od czasu do czasu cos mnie ściśnie w kroczu ale to żadkość,bardziej ból kregosłupa mi doskwiera ale nie poddaje sie i staram sie byc aktywna 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...