Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Blue napisał(a):
A mi dzisiaj odeszły wody jestem w szpitalu 🙂 rozwarcie nadal mam małe na 1,5palca. Skurcze są ale nie często.

Kochana trzymajcie się cieplutko, życzę szybkiego porodu i jak najmniej bólu.
Czerwcowe cioteczki czekają na wieści.
Dzisiaj nad ranem juz myślałam że cię wyprzedzę, ale może jeszcze uda mi się wytrzymać 😮
TITINKA fajnie ze juz wiesz na czym stoisz i niedługo będziesz tulić swoje maleństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Już nie wiem co myśleć. Od 3.30 boli mnie brzuch na dole, nogi, i kręgosłup tak jak na okres ale to raczej nie jest tak że puszcza i boli znowu tylko raczej cały czas może delikatnie czuć różnice. Od jakiejś 5.00 doszło kłucie w kroczu ale to tak zakłuje i przechodzi. Udało mi się przespać od 6.30 do 8.00 i myślałam ze przeszło ale jednak nie. Mała się też okropnie wierci. Brzuch raczej mi nie opadł. Myślicie że mam się czym przejmować czy to raczej nic groźnego. Wydaje mi się że mi brzuch twardnieje a jak juz wstane to odrazy robi się twardy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue- trzymam kciuki za szybki,bezbolesny, i szczęśliwy poród!
Dziś idę na wizyte kontrolną i na wymaz. A na 15sta do przedszkola na dzien mamy. Od rana sprzatam bo weekend na działce. Trzymam kciuki za mamusie te czerwcowe a jednak majowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA najwazniejsze zeby malenstwo bylo bespieczne i zdrowe! jesli cc jest dla niego najlepszym rozwiazaniem to widocznie tak ma byc, trzymam kciuki,juz niedlugo...

BLUE za ciebie tez sciskam mocno kciuki, powodzenia i szybkiego rozwiazania zycze

ps. zazdroszcze wam, ale przeciez na nasze pociechy tez przyjdzie czas.

magda86 nie nakrecaj sie takimi zeczami!!! pomysl o tym ile dzieci rodzi sie zdrowych, nasze tez takie beda, NASZE SZCZESCIA UKOCHANE 🙂

mi coraz bardziej opada brzuch, mam problem z siadaniem na luzku bo brzuszek przeszkadza, do gina ide za tydz na wymaz i usg. BLUE zmobilizowala mnie do spakowania sie , wkoncu dzis to zrobie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
A mi dzisiaj odeszły wody jestem w szpitalu 🙂 rozwarcie nadal mam małe na 1,5palca. Skurcze są ale nie często.


I jak to było?Wody odeszły w całości czy jak?Opowiadaj 😁 bo ja tego nie wiem i pewnie większość z nas nie wie jak to jest :p

Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło 🙂

Byłam u lekarza, powiedział, że zwolnienie da mi do 4-go, a termin mam na 8-go debil! ;/ Ale może coś do niego zagadam na ten temat, zaraz idę jeszcze raz do tego kretyna, bo zapomniałam NIPu swojego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Nie było mnie pół dnia bo u nas była awaria prądu a tu takie wieści. 🙂

Blue--- dasz radę, trzymam kciuki 🙂

Titinka--- dobrze, że lekarz zalecił cesarkę, to najbezpiezniejsze rozwiązanie dla Twojego dziecka, a Ty się chwilkę tylko pomęczysz i będzie ok, zobaczysz, wiem co mówie, też miałam cesarkę.

Ja dziś zaczęłam pakować torbę, jeszcze nie skończyłam ale postęp już jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się wróciłam do mojego lek. z NIPem a on do mnie, że on już oddał moje papiery i że mam przyjść jutro rano 😞((((((( KRETYN!!!!!!! Nienawidzę go!!!!!! Prawie zawsze jak wracam od niego to wyję 😞((( I dzisiaj to samo, każdy się pyta co u mnie a ja nic nie wiem bo takiego mam lekarza 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Poród był bez nacinania. Dużo gorzej boli niż z nacięciem. Malutka waży 3730g i ma 59cm jak ją zobaczyłam pomyślałam że waży poniżej 3kg strasznie.chuda się.wydaje. Jest podobna do pierwszej córy moje małe.cudeńko. dobrze że poród odbył się teraz bo łożysko bylo stare już i mała była ciasno owinięta pępowiną. urodzila się z mazią płodową więc nie była gotowa do porodu ale lekarz powiedział że dobrze się stało.



No to SUPER GRATULACJE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Poród był bez nacinania. Dużo gorzej boli niż z nacięciem. Malutka waży 3730g i ma 59cm jak ją zobaczyłam pomyślałam że waży poniżej 3kg strasznie.chuda się.wydaje. Jest podobna do pierwszej córy moje małe.cudeńko. dobrze że poród odbył się teraz bo łożysko bylo stare już i mała była ciasno owinięta pępowiną. urodzila się z mazią płodową więc nie była gotowa do porodu ale lekarz powiedział że dobrze się stało.


Gratulacje, wzruszyłam się jak to przeczytałam. Chuda się wydaję bo długa 59 cm. Czekamy na pierwsze zdjęcia małej modelki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue! Gratulacje!!! Ale się cieszę! Waga i wymiary super. Idealne. Wracajcie szybciutko do formy i do zdrowia. Super że Cię nie nacieli. Tydzień minie i będziesz śmigać jak by nigdy nic. Zazdroszczę Ci, że masz już ciąże za sobą. No i czekam na zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue gratulacje 🙂 Troche jestem w szoku że to już się zaczęło, wiadomo że kiedyś musiało 🙂 Czas szybko zleciał i widać że powoli zaczynamy się wypakowywać 😁 Twoja mała jak modelka pewnie 🙂 Super że nie musieli cię nacinać, to raz dwa dojdziesz do siebie, pozazdrościć.
Titinka czyli ty też już wiesz kiedy już swoje maleństwo będziesz mieć przy sobie. Mówią że po cc dzieci szybciej do siebie dochodzą bo nie są wymęczone przez sn.
To teraz która będzie następna? Wiecie co troszkę zaczynam się bać bo nie wiem jak będzie przebiegać poród, czy wszystko będzie dobrze. No i szkoda że nie zna się dnia w którym małe się urodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue Gratulacje Kochana, tak się wzruszyłam ☺️ ładną wagę ma malutka, rosła podobnie jak mój synek, miałam być kolejna do porodu aż mnie ciarki przechodzą 😁
TITNKA super,że juz wiesz kiedy będziesz miała maleństwo ze sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Jak dawno mnie tu nie było a widzę tyle nowości 🙂 Powolutku rozpakowujecie się Dziewczyny 🙂 Życzę spokojnych i w miarę bezbolesnych rozwiązań Wam wszystkim.
A ja już od 2mcy cieszę się swoją dzidzią. Jest jeszcze w szpitalu ale już w piątek wypisują go do domku. Waży już 1800g. Ehh w porównaniu z Waszymi skarbami to okruszek, ale mam nadzieję, że nadrobi 🙂 Pięknie pije z butelki, zaczyna gaworzyć i zachowuje się jak normalnie donoszony noworodek 🙂
Trzymajcie się brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hania83 napisał(a):
(...) mam nadzieję, że nadrobi 🙂 Pięknie pije z butelki, zaczyna gaworzyć i zachowuje się jak normalnie donoszony noworodek 🙂
Trzymajcie się brzuchatki 🙂


Haniu wspaniałe wieści!! Twój synek na pewno nadrobi wagę i rozwój. Ale super że zabieracie Go już do domciu. Dzięki że się odezwałaś, myślałam o Was. Powodzenia. I dużo pociechy z synka.
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
armiatka napisał(a):
Haniu wspaniałe wieści!! Twój synek na pewno nadrobi wagę i rozwój. Ale super że zabieracie Go już do domciu. Dzięki że się odezwałaś, myślałam o Was. Powodzenia. I dużo pociechy z synka.
😁


Dziękuję armiatko za dobre myśli i pamięć 🙂 Ja także myślałam o Was i w ogóle o dziewczynach z forum. Zżyłam się z Wami przez te kilka miesięcy pisania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hania83 napisał(a):
armiatka napisał(a):
Haniu wspaniałe wieści!! Twój synek na pewno nadrobi wagę i rozwój. Ale super że zabieracie Go już do domciu. Dzięki że się odezwałaś, myślałam o Was. Powodzenia. I dużo pociechy z synka.
😁


Dziękuję armiatko za dobre myśli i pamięć 🙂 Ja także myślałam o Was i w ogóle o dziewczynach z forum. Zżyłam się z Wami przez te kilka miesięcy pisania 🙂


Haniu Okruszek jest Śliczny!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haniu super, że mały rośnie i wszystko jest dobrze, fajnie, że o nas nie zapomniałaś, zaglądaj do nas bo będą zdjęcia naszych pociech a to już tuż tuż. Pozdrawiam 🙂

Blue jak się cieszę, ze już masz to za sobą i mała jest już z tobą 😆 Wszystkiego dobrego i fajnie, ze tak szybko się odezwałaś. Jak będziesz miała czas to napisz o tych wodach jak odeszły czy chluśnięciem czy po trochu i gdzie cię zaskoczyły 😆 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haniu super że małego będziesz już mogła zabrać do domu i mieć go już przy sobie cały czas. Fajnie też że o nas nie zapomniałaś 🙂 Tęskniłyśmy. Tak jak napisała agapit zaczynamy się wypakowywać także zacznie się dziać na naszym forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale nam dni uciekają. Zaczynam się zastanawiać czy już wszystko mam, i co jeszcze potrzebuję. Muszę zaglądnąć do mojej torby czy wszystko spakowałam... a właśnie sobie przypomniałam że muszę wyparzyć butelkę i smoczek. Powiedzcie mi co pakujecie na poród? Na pewno koszule, kapcie i co więcej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatniej nocy śniło mi się że urodziłam ale nie mogłam karmić mojego małego bo mleka nie miałam i zamiast mnie karmiła jakaś inna dziewczyna 🤢 Masakra co za sen. Mam jednak nadzieję że nie będzie tak źle. Czy ja już zaczynam panikować? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BLUE gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ale fajnie już urodziłaś ja też bardzo bym tego chciała ale jeszcze mam czas choć mam nadzieję że za 2 tyg już będzie się coś dziać.
Jak na razie u mnie dzieje się ale z ciśnieniem ciągle wysokie pomimo zwiększonej dawki dopegytu kręci mi się w głowie i boli do tego dziwnie na oczy widzę... martwię się bo wysokie ciśnienie ma wpływ na dziecko może dlatego ona wolno rośnie.., dobrze że jutro mam ktg to zobacze czy wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...