Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Hugolinka kupiliśmy w HappyMum genialna czerwona sukienke w stylu lat 60tych. do tego poszly szpilki (potem balerinki) i było super. bardzo się ciesze ze poszlam.
Ekoladka nie zaluje ze poszlam, wrocilam do domu o 3. 🙂 potanczylam, pojadłam i choć miałam co jakiś czas skurcz i brzuch jak kamien, ani przez sec nie zaluje ze pojechałam. to było wesele mojego szwagra, maz swiadkowal wiec i tak bym sama była w domu. a tak, wśród ludzi, znajomych, muzyki. jedzenia pycha. 🙂 rewelacja. dziś relaksik pelna para.


To super, że się dobrze bawiłaś 🙂 Mnie dopadł jakiś katar i nire wiem czy jutro pojade na ślub.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja sie bardzo martwie wczoraj dzidzia byla spolojna ale czulam jakotako ruchy a dzis zwolnila jeszcze bardziej. Na upartego ja czuje ale zwykle byla aktywna a teraz cicho siedzi, puknoe raz czy dwa na jakis czas. Jesli sie nie poprawi to jechac wieczorem na IP?? 😞 pomozcie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
A ja sie bardzo martwie wczoraj dzidzia byla spolojna ale czulam jakotako ruchy a dzis zwolnila jeszcze bardziej. Na upartego ja czuje ale zwykle byla aktywna a teraz cicho siedzi, puknoe raz czy dwa na jakis czas. Jesli sie nie poprawi to jechac wieczorem na IP?? 😞 pomozcie 😞

No pewnie że jechać kochana!!!! No chyba że masz w domku detektor tętna to sobie sprawdzaj co raz czy i jak serducho bije. Ponoć przed samym porodem maluszek jest dużo mniej aktywny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂

Blue bardzo chciałam dołączyć do Ciebie i być majową mamusią, ale juz są marne szanse 😁

Mój maluszek cały czas jest aktywny 🙂
Strasznie mnie dół "ciągnie" nie wiem jak to opisać 🥴 😮 oprócz bolących stóp (przez opuchliznę) to mój jedyny dyskomfort 😜
Brzuch mam już bardzo nisko, jeszcze nie dawno widziałam z góry pepek, teraz już go nie widzę 😁
Za badanie na paciorkowca płaciłam 19 zł i czekałam 2 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
Ufffffg odetchnelam. Moj M zaczal gadac do brzuszka, calowac i dzidzus od razu dal znac 🙂 teraz leze sobie i czytam ksiazke i maluszek nadal pokopuje. Alez ulga! 🙂)

I super! 😁 😁
A ja mam te skurcze przepowiadające, nic nie boli, ale spina mi się cała macica, od żeber w dół. Hania się wtedy nic a nic nie rusza. Uf... Byle jutro te urodziny Poli przetrwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My juz po wizycie, zwolnienie mam do 20 czerwca czyli do terminu wg OM.
Córeczka wazy 2500 pytałam czy to nie za mało ale mówi że najważniejsze ze parametry są dobre i jest zdrowa a ja może dzięki temu będę miała lżejszy poród.
Szyjka jest nadal zamknięta ale juz sie skróciła i dzidzia juz też jest nisko a łożysko jest dojrzałe i mogę zacząć rodzic w każdej chwili. Jak sie zacznie coś dziać to mam dzwonić i jak tylko bedzie to mnie przyjmmnie i zobaczymy co dalej lub mam odrazy jechać do szpitala.
Natomiast jak nie urodzę do 20 czerwca to też mam sie u niego zjawić i jak to powiedział sprawdzimy dlaczego jeszcze nie urodziłam. 😮.
Kobietki dzięki za odpowiedzi o paciorkiwca, mi zrobił dzisiaj i w laboratorium zapłaciłam 20 zł a wynik ma być w poniedziałek.
Wiec od następnego piątku zaczynamy 3s . 😜 i zobaczymy co to będzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Mnie też kuje w kroku ale to chyba normalne 🙂 Siedze jak tykajaca bomba.. 15 czerwca mamy wesele na ktorym moj jest swiadkiem.. ja 2 cm rozwarcia, lekarka mowi ze do terminu nie dotrwam i teraz mysle czy 15 czerwca bede jeszcze w dwupaku czy nie 🙂 chyba wolalabym byc jeszcze bo sukienek ciazowych w szafie nie brakuje a gorzej z tymi w ktore mialabym sie wcisnac po 😉 W koncu 20 kg do przodu jestem 🙂 Nie wiem czy isc w ogole.. jak myslicie?

Zapomnialabym... Dziekuje wszystkim tym co oddaly glosiki na nas w konkursie bebiko 🙂 Zebralismy juz 750 🙂 Moze uda sie cos wygrac.. Chociaz ja nie mam szczescia do konkursow 🙂
Jakby ktoras chciala nam jeszcze pomoc w zbieraniu glosow to zostawiam linka 🙂
https://www.bebiklub.pl/home/konkursy/mamy-zmiany/galeria/?filter=natalia1906

Mozna oddac 3 glosy z jednego komputera w jeden dzien do 7 czerwca 🙂 Z gory dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to klucie tez mam choc teraz juz rzadziej 🙂 podobno to dlatego ze svyjka sie skraca,
lub dzidzia jest nisko. tak slyszalam 🙂

wspolczuje Ci tej wody cieplej.. jeszcze teraz! :/
a co do wesela to bardzo dobrze zeo sie pobawilas. Mamuska ostatnio dyskoteke zaliczyla, ja i kirlka innych brzuchatek komunie, ty wesele..
rozkrecamy sie w tych ostatnich tygodniach! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Moja dzidzia też mniej aktywna..pepka to ja już dawno swojego nie widzę :-) i nie mogę się doczekać kiedy już będziemy razem..ale na razie nic się nie zapowiada żadnych skurczy

Ja też się obawiam tym że niemam skurczy, skończy się wywoływaniem i nie wiadomo ile to potrwa. 🤢
Armiatka przekaż Poluni WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO od cioci i koleżanki z forum. I DUŻO RADOŚCI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...